Komentari na vest

Biće ovo tužno leto na Majorki, ispala i Đirona; Selta dohvatila Ligu Evrope

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Steta, al neko mora i da ispadne

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Đirona, od predstavnika Španije u Evropi do ispadanja iz lige, i to porazom u Đironi od direktnog rivala... to je ŠPANIJA
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Steta sto je girona ispala.

Brutal92

pre oko 1 mesec

Важно да наместили Севиља буђава да не испадне

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Sta se desilo sa Djironom to samo Bog zna od onakvih sezona da docekaju ovo neverovatno.
t

trubaci

pre oko 1 mesec

Meni realno uvek bio neprimetan. U clanku sam saznao mnoge cinjenice koje nisam znao, ali svejedno meni se nije svidjao cak ni u PESu
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Majorka pobedi Real, a ispadne iz lige.

sladja89

pre oko 1 mesec

Majorka se Vraca sledeće sezone

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Sjajni vlasnik Ovijeda kad je je otpuštao Pauna kaže ovaj tim je pravljen za Evropu :)
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Pa vise truda i bice i pobeda..
z

zulu

pre oko 1 mesec

Vratiće se majorka ekspresno u primeru

Meda74

pre oko 1 mesec

Žao mi Đirone.
N

Nezz63

pre oko 1 mesec

Auu, ispade filijala Mančester Sitija. Do skoro, njihov trener Mičel je bio kandidat za klupu nekih većih klubova. Kako se stvari brzo menjaju u fudbalu.

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Polaka ali fudval je to uvek postoi sansa

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Steta ga maljorku

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Šteta za Majorku, nadam se da se vraćaju ekspresno nazad.

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

steta za Valensiju
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

A zasluzeno su ispali pogubili se na kdaju

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Uvek tako sa ovim "one-time" čudima, jedne godine se bore za titulu ili Ligu Šampiona a onda u sledećoj ispadanje u drugu ligu

[email protected]

pre oko 1 mesec

Majorka za klasu bolja ekipa od srećne Osasune.
F

FM

pre oko 1 mesec

Kakva sezona u primeri, do 36. kola nisi bio siguran da li ces u Evropu ili Segundu. Majorka ispala sa 42 boda, to mora da je rekord u top evropskim ligana gde se igra 38 meceva. Ne pamtim kad je neko sa toliko bodova na 38 meceva ispao iz lige.
P

Pfc

pre oko 1 mesec

Obično bod na svakoj utakmici nije dovoljan za opstanak. I zaista, uvođenje 3 poena za pobedu je zaista promenilo fudbal...
k

kikica1971

pre oko 1 mesec

Ja da zivim na Majorki ne bi pratila fudbal nego bi uzivala u moru pesku i plazama
T

Tnt 1234

pre oko 1 mesec

Ovo sa Djironom je nadrealno. LS pre koju sezonu pa ispadanje. Horor.
D

DDF

pre oko 1 mesec

Prosle sezone drugi deo sezone su odigrali katastrofalno i spasili se usled drugih rezultata,Djirona poput Ovieda nece videti Primeru duzi period

Amel Melić

pre oko 1 mesec

ako rajo osvoji ligu konferemcije ide valensija
D

DDF

pre oko 1 mesec

Ako Rajo osvoji LK,Rajo igra sledece sezone LE
N

Ne,

pre oko 1 mesec

ako Rajo osvoji onda Španija nema mesto u LK!

FiumenBG

pre oko 1 mesec

dzaba pobeda za majorku.. zao mi ih je..
k

kasno paljenje

pre oko 1 mesec

fake come back ..
F

Faye

pre oko 1 mesec

Kako sam navijao da se Valensija domogne Evrope, šteta da takav klub već par godina vodi bitku za opstanak.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Овиједо се неће скоро врстити, кад се сетим како су најурили Пауновића, а екипа им је занкласу испод свих у лиги. На крају се то јасно и види кад се погледа табела
D

DDF

pre oko 1 mesec

Vlasnik Ovijeda kaze da je formiran sastav za evropska takmicenja i ulaganjem od 5 miliona evra...😂😂😂...sa ovim vlasnikom nece videti PRIMERU nikada vise
p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Kakva sramota za gironu, jezivo

Lix

pre oko 1 mesec

Dve najgore ekipe se izvukle, Elce i Osasuna