Komentari na vest

Biser Grafičara parafirao u Austriji - ugovor 2+1

r

rajaram

pre 5 dana

kakvih sve komentara negativnih ima..MOMCI TRENIRAJU OD MALENA, RODITELJI ULAZU NOVAC I VRIJEME, POTPISE PROFESIONALNI UGOVOR, NA ZAPADU, AUSTRIJA, NJEMACKA, BELGIJA NPR...sta je vama ljudi? to je uspjeh i u sportsko i finnasijskom smislu..nek im je sa srecom, ako vrijed lako ce stepenik vise otići!!!tako ciam za ove nase iz Lajpciga i Bormuta, kao pukli, e puko svako moj tako, sa 18 godina imas 4godisnji visemilionski ugovor i kao nista od njih pukli su...strasno

rajko vidic

pre 7 dana

Bravo za mladoga Vukojevica, nadam se da će se dobro snaći u Austriji
G

Gxs

pre 8 dana

Kaze biser iz graficara...20 godina...ali dobro su ga uvalili mozda mu krene,u svakom slucaju mnogo srece zelimo i bez povreda ..
m

minini

pre 8 dana

Sve po "redu i rasporedu" . Ode svako za novcem pa bilo gde , ovde je postigao svoj max koji je mogao
A

Alberto Moreno

pre 8 dana

Ne pričajte napamet Vukojević je super igrač idealan izbor klub za otići iz naše druge lige može samo da napredue kad već nije imao ko da ga gura u Zvezdi iako nema krila pokazao bi bar tri puta više od Lučića
M

MILIĆ OD MAČVE

pre 8 dana

Korektno zapažanje,sve u metu.Velja je ne samo dobar fudbaler,već i dobar i kulturan momak.

Sijanda Ksulu

pre 8 dana

Bice golova ...
S

Srt

pre 8 dana

Kombinacija cim je on presao i partizana u zvezda sad ko zna gde
j

jajaajjahaha

pre 8 dana

ma jok zvali ga nije kombinacija najbolje da nije hahahaha alo sve je na foru ovde siromasna deca igraju po selima tatini i mamini sinovi prvu ligu i 2. i tolko
S

Stojankamasina

pre 8 dana

bravo momak, svaka ti cast
S

Slava222

pre 8 dana

nasli su dobro igraca eeee
C

Ceba23

pre 9 dana

svaka cast gospodineeee

aksara

pre 9 dana

Svaka cast dobri decace
D

Djordje135

pre 9 dana

Volversberg al je nasao igraxa
b

bolton79

pre 9 dana

Naigraces se fudbala. Za celu sezonu dobices 68 minuta da igras. Ali dobro, trena neko i da mase peskirom.

Saša Stanivuk

pre 9 dana

Wolf se pokazao kao dobra sredina za razvoj mladih igrača..
2

2323

pre 9 dana

Saznaje Darjan pola sata posle zvanicne objave kluba. Ima li blama bar malo :)
g

goksi63

pre 9 dana

Graficar u zadnjih par godina iznedrio i napravio dosta dobrih mladih igraca
k

kikica1971

pre 9 dana

Austrijska liga iz godine u godinu sve jaca i bolja
H

Hahahaaa

pre 8 dana

Veze nema komentar.

mozzart-gost

pre 9 dana

Austrija nekad penzionerska liga, sada za naše omladince obećana liga...
G

GOST 510

pre 8 dana

Za koje to ? Prosvetli nas. U obe njihove najače lige nema mladih igrača za prste jedne ruke .

Matija Milutinovic

pre 9 dana

Gde su ovog iskopali majkwt it
D

Drale1998

pre 9 dana

Odlican mladi igrac.

nele92

pre 9 dana

Колико је овај клинац обећавао,први пут кад сам га гледао,нисам могао да се нагледам.Не знам где је стагнирао,ал опет,изабрао је лепу средину за развој.
n

neven777

pre 9 dana

aaaaaaaaaaaaa kako da ne smesni su

Kaki

pre 9 dana

Dobar igrac mogao je da dodje u zvezdu iako smo diveli dosta igraca treba nam igrac na toj poziciji.

Benny Ben

pre 9 dana

Pa za koliko je potpisao, za kilo jabuka?!😀

Damir Jovic

pre 9 dana

Samo napred i glavu gore dabra je austrija za razvoj mladih igrača.
K

Kosta33

pre 9 dana

Da je ostao u partizanu mnogo bolje bii napravio .sve najbolje mali
I

Ilinkaobr74

pre 9 dana

Pa bolje da je za srbe igrao nego za austriju.

milosbosut

pre 9 dana

Mislim da je izabrao dobru sredinu
7

777kizara777

pre 9 dana

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
J

Jack Sparrow

pre 9 dana

Tamo je Zukic pokazao kvalitwtni totalno nejasno zasto se vratio u Vojvodinu,osim ako stvarno u glavi nije pravi “oldschool” igrac koji bi pre jake karijere birao da igra za svoj klub. Takodje mladi Matic igra odlicno tamo i iako je hio iza Nedeljkovica i Mimovica u zvezdi,tamo je pokazao kvalitet i igra redovnije od njih. Tako ocekujem da ce i Vukojevic pokazati da je klasa za Lucica,Zarica i ekipu i da ce brzo napraviti sledeci korak u karijeri.
R

Rs12

pre 9 dana

Neverovatno da svi ti igraci ponikli u zvezdi odlaze za dzabe,kako se zvezda ne obezbedi bar nekim procentima ipak je u njih ulozeno bar nesto.Ista sema je i sa ofk beogradom samo sto tamo ide bar 50-50 sto je i bolje nego ovo sa Graficarom sto se radi
H

Hmmm

pre 9 dana

Prodavali smo iz Graficara igrace. Ipak ovi sto su otisli nisu neki kvalitet, to sto idu u Volfsberger koji nije ni medju top5 u Austriji ipak govori nesto.

Noki71

pre 9 dana

Sasvim solidan igrac,u nekim momentima mislio sam da zasluzuje sansu u Zvezdi.

Pule

pre 9 dana

Kako ovi klinci idu ko na traci
J

Jel zna

pre 9 dana

Neko kada se puštaju ulaznice za utakmicu protiv ferencvarosa
I

Ibrahim Some

pre 9 dana

Od kad to Graficar ima svoje bisere??? Da nisam nesto propustio??? Zar Graficar nije Zvezda B, filijala za razigravanje zvezdinih igraca???

Acaredstar1

pre 9 dana

iz teleoptika u zvezdu pa u graficar pa u austriju hahah pa sve je jasno