Komentari na vest
Bizarno, srećno i vredno finala baraža za Premijer ligu: Sautemtponu poklon sa neba za put na Vembli
Asani Avni
pre 24 dana
Kako udju u prvu ligu tako i ispadnu
dusann55555
pre oko 2 meseca
Saumptenton zasluzeno bili su bolji i zasluzeno ce igrati finale

Ivan Radovanović
pre oko 2 meseca
Очито ниси гледао 1. меч ксд кажеш да је С'отон залсужено прошао
Mita
pre oko 2 meseca
Sve isti timovi se vracaju u PL, steta sto nije Midlsbro prosao
Benny Ben
pre oko 2 meseca
Luda engleska 2.liga, igraju 100 utakmica pa jos sad i ovo.
Mozzakomentator
pre oko 2 meseca
kakva steta po Midlzbro
Miki Milikic
pre oko 2 meseca
posle 6 godina ih pobedili u sautemptonu i bas kad treba
Nebojsa Antic
pre oko 2 meseca
i ako upadnu tako brze ispadnu
marko.kum
pre oko 2 meseca
Sauthempton potpuno zasluženo
bordeaux
pre oko 2 meseca
Prolazi Sautempton lagano
T
Trololo
pre oko 2 meseca
Ajmo Hull do promocije! U inat svima! :D
N
Najskuplja utakmica na svetu
pre oko 2 meseca
Saton ima ogromnu šansu da se ekspresno vrati u najjaču fudbalsku ligu na planeti, tj. u Premijer Ligu. Imaju kvalitetnije igrače, boljeg trenera, ali i dosta veće iskustvo kakao se igraju ovakve tekme. U jednom meču je sve moguće, ali se iskreno nadam da će se za 11 dana na Vembliju ipak zaoriti "Kada Sveci marširaju"!
U
Urgh!
pre oko 2 meseca
Od četiri ekipe u doigravanju, prođoše dve najdosadnije. Dva bezvezna kluba...
A baš sam očekivao finale Milvol - Midlzbro.
Obično tako i bude svake godine. Uvijek se ugura neka standardna ekipa koja sralno ispada i vraća se.
Sautempton, WBA, Lester, Šefild...
Volio bih više da upadaju skipe poput Milvola, Midlzbroa, Boltona, Portsmuta, Šefild W., Birmingema, Bredforda, Blekburna...
N
NR
pre oko 2 meseca
Sefild W ce tesko ikada da se vrati. Mozda ako promeni ime.

Meda74
pre oko 2 meseca
Ipak bih više volio da Hal uđe u viši rang!
D
DDS900
pre oko 2 meseca
Hull ce biti pregazen.
m
mixica
pre oko 2 meseca
Sautempton se 99% vraca u Premijer ligu
D
Deki maky
pre oko 2 meseca
Sautempton tamo gde I pripada...
M
MlađoL
pre oko 2 meseca
I vraća se Sautempton u premijer ligu, još jedan tim sa južne obale da se priključi.
Amir Tuzlic
pre oko 2 meseca
Sautempton se vraća u Premijer lige 👏👍 napred samo 👍
Nemanja Simic
pre oko 2 meseca
Napred sautempton!!!!
P
Predrag Petrovic
pre oko 2 meseca
zao mi je milvola sto nije usao konacno u pl
F
Fpl
pre oko 2 meseca
Kakvo bi to ludilo bilo! Bas steta sto nisu usli, sad su imali najvecu sansu posle mnogo godina, ko zna kad opet, koliko samo tavore neki klubovi u Cempionsipu, bas je tesko uci u PL, a igras jos 46 kola!
P
Petar01
pre oko 2 meseca
Hal će ispasti od Sautemptona





_(1)_(1).jpg.webp)


