Komentari na vest

Bojan Šaranov za Mozzart Sport: Koković ostaje u Železničaru, Milikić i Džasper najtraženiji

D

Dexterijus

pre oko 1 mesec

Svaki realni ljubitelj fudbala vidi da Zeleznicar nije ista ekipa od prosle I one pretprosle sezone. Ovo je vec nesto, postavljen je temelj. Samo da nastave sa ovakvim radom. Bilo bi lepo da "ubodu" spica. Nekako mi "fali" pravi golgeter u Zeleznicaru.
Đ

Đole BG

pre oko 1 mesec

Vidno je da ne pratis ništa, pa ova ekipa 90% je bila i prosle sezone samo sto je trebao kontinuitet i ništa drugo. Šaranov nije izmislio toplu vodu nego je došao u gotov tim i trener koji je bio tu, samo je popunjeno sa jos 2,3 igraca i to je to.
K

Kroks

pre oko 1 mesec

Po meni nije stvar uopste u tome da li ce proci ili necce proci evropu,mozda im zapadne neki pretezak rival u prvom kolu i onda je to nerealno,generalno je dobra prica napravljena i tako treba da nastave,mlada ekipa,mladi odbrazovani ljudo u klubu(svaki intervju kokovica i saranova je milina odslusati)kokovic hrabar imao petlje da kaze direktno neke stvari tokom ove sezone i koje nekima nisu prijale,sve u svemu odlican posao zeleznicara i samo neka tako nastave.

Meda74

pre oko 2 meseca

Ako ostanu na okupu možda i prođu kolo dva u Evropi, opt zavisi i od sreće na žrebu.
k

kicina skola

pre oko 2 meseca

.......................

ZIVAND

pre oko 2 meseca

Ozbiljna priča... samo da ostanu na okupu i Šaranov i Koković i naravno Milikić, Džasper, Popović, Pirgić...

Steksus123

pre oko 2 meseca

Dok sve sve sipa i zvezdanu, iznenadjenja u ligi nece biti. Muka mi je vise od toga da zvezdana samo osvaja titule mesecima pre zavrsetka prvenstva, nesto je trulo u drzavi onda a pre svega u Srpskom sportu

Marija Avramovic

pre oko 2 meseca

pa sta su ocekuvali ..treba produziti ugovor...

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

rekonstruisu stadion i naprave ga po evropskim standardima to bi takodje bio veliki uspeh.
F

Fanste933

pre oko 2 meseca

pa sta su ocekivali, treab produziti ugovor naravno

A.Đ

pre oko 2 meseca

Koković ostaje a ni Milaković ne zaostaje :D
n

neshha

pre oko 2 meseca

Otkad ja govorim da Zvezda dovede Milikica i uvede ga u sistem.Mislim da bi se odlicno snasao.
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

Lepo razmisljanje,lepi planovi..samo da se sve to sprovede u delo..
A

Astoria

pre oko 2 meseca

Odlican nacin razmisljanja ima Saranov. Zelim im uspeh u Ligi konferencije i da budu jedno od iznenadjenja. Takodje, zelim im da zadrze sto vise igrackog kadra na okupu. Ako bi mogli da rekonstruisu stadion i naprave ga po evropskim standardima to bi takodje bio veliki uspeh.
B

Bumbarko

pre oko 2 meseca

Prodjite Pancevom i ako sakupite 50 ljudi koji ce reci da navijaju za ovaj klub svaka cast. Toliko koliko je ovo ozbiljan klub!
P

Partymaker

pre oko 2 meseca

Promeniće se i to ako klub nastavi sa dobrim radom
@

@Partymaker

pre oko 2 meseca

Oce oce, kad se vrate u zonu Beograd gde im je i mesto! Dinamo Pancevo je gradski klub koliko mene secanje sluzi, a ne ovaj mutant.
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Svaka cast bravo
M

Majamaki3

pre oko 2 meseca

Pa dobro dobri su

Marko Maric 123

pre oko 2 meseca

Tako i treba, bravo..
m

msavicmiki

pre oko 2 meseca

bravo,svaka cast
m

mladi23

pre oko 2 meseca

Lepo razmisljanje,lepi planovi..samo da se sve to sprovede u delo..

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Bravooooo.........

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Beavoooo........
1

1981

pre oko 2 meseca

Ko nas sve predstavlja u Evropi sramota, i treba i odma da ispadnu klub bez navijaca
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

..... Bravooo...
C

Ch

pre oko 2 meseca

Necete proci prvo kolo i ondak ce da se nadate opet 15 godina Evrope. Rasprodajte sta valja u tom ste u srbji najbolji
K

Karaklajic Dusan

pre oko 2 meseca

Mudro zbori Saranov,ovo za pravila ponasanja je jako vazno sto je rekao,mislim da ima svetlu buducnost.Jedino mi se ne svidja sto se provlaci ds ima veze sa partizanom,pogotovo sa ovim partizanom i ljudima tamo!Srecno Zeleznicar u evropi.
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Odlican posao rade pancevci..Iz prve ruke znam da dobro rade sa mladjim kategorijama..Ovaj nivo ranije su dostigli i Cukaricki,TSC i Radnicki KG ali niko od njih nije napravio dalji iskorak..Cukaricki nije ni zeleo iskorak a TSC i KG jednostavno nisu uspeli..Nadam se da Zeleznicar moze napraviti taj iskorak i pozicionirati se u prva 4 kluba Srbije narednih godina..Za to je najvaznije sta ce uraditi ovo leto sa prelaznim rokom,koliko ce uloziti u pojacanja,da li ce pogoditi sa tim pojacanjima i da li ce uspeti da se plasiraju u grupe LK...
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Trenutno omladinci 1. u Omladinskoj ligi Vojvodine, kadeti 1. u Kadetskoj ligi Vojvodine, pioniri 1. u Pionirskoj ligi Vojvodine, grupa Jug!
K

Klementin

pre oko 2 meseca

Zasluzeno,da mi je neko reko pre sezone mislio bi da je lud.
A

Augusto Batioha

pre oko 2 meseca

Da li ljudi stvarno veruju u ove priče instant klub koji će provrteti par sezone prodaće šta može i gašenje kao milion puta vidjeno na našim prostorima.... Železničar nema publiku nema podršku klub iz kraja Pančeva zna se ko je gradski klub u tom gradu Dinamo... Ovo je toliko veštačko kao i IMT i služi samo da procirkulišu pare... Opet srećno u Evropi uvek navijam za naše u Evropi ali u njoj će igrati to prvo kolo što će moći u PA da igraju...
E

Eseks

pre oko 2 meseca

Mene zanima zasto cela prica nije krenulo od istih ljudi ali sa Dinamom.Igrao sam na tom stadionu i uvek je bio vruc teren sa dosta navijaca..Ali,prosto nisam iz Panceva i nije mi najjasnije zasto Zeleznicar koji je uvek bio mali klub a ne Dinamo kao veliki gradski klub.Ako ima neko iz Panceva da mi objasni bio bih mu zahvalan
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Naunković je, zajedno sa svojim najbližim saradnikom Nenadom Bojkovićem, u klub došao još 2011. godine, na poziv prijatelja i tadašnjeg igrača Slaviše Pavlovića Džamba. Železničar je tada igrao u Drugoj južnobanatskoj ligi grupa „Zapad” i bio je pred gašenjem. Do pre neku godinu finansijska pomoć od Grada bila je usmerena samo na osnovne potrebe takmičenja, tako da nijedan ulazak Železničara u viši rang nije finansiran iz gradskog budžeta. "Prva godina značajnije podrške klubu od Grada bila je 2018. i tada smo uspeli da stavimo sedišta na tribinu na SC-u „Mladost”, urađene su kućice za igrače i delegata, izgrađen je sistem za navodnjavanje terena. Sve se to poklopilo s proslavom jubileja, četrdeset godina JKP-a „Mladost”. Tek 2019. godine stekli su se uslovi da možemo da razmišljamo o pomaku napred, o plasmanu u Prvu ligu. Železničar je tada prvi put imao ravnopravne uslove sa ostalim klubovima, jer je odlukom Gradskog veća postavljen za sunosioca razvoja fudbala u Pančevu." P.S. Dinamo Pančevo je za 2025. godinu prijavio gubitak od 3.287.000 din. Naravno, to je sada Dinamo 1945. 11.4.2021. "Klub Dinamo iz Pančeva ostavljen je, kako kažu iz kluba, na cedilu - bez uprave, bez pomoći opštine, a od juče bez struje i tople vode na stadionu. Opština Pančevo skinula je sa budžeta FK Dinamo i klub postoji samo fiktivno, a jedino što ga održava u životu jesu igrači. Kada ekipa ide na gostovanja, treneri i ekonom skupljaju pare da se plati kombi. Plate su odavno misaona imenica." Od tada se promenilo to što su dobili veštak. Železničar Pančevo ima nekoliko puta veće prihode i Dinamo ne može da se meri sa njima (cca. 43 miliona naspram cca. 209 miliona dinara)
j

jokabejbe

pre oko 2 meseca

sva trojica odlicni igraci mladi i pred njima su velike karijere
G

Gosti

pre oko 2 meseca

Kada ništa ne urade počinje pljuvanje.
K

Kosta Bjedov

pre oko 2 meseca

Realno ozbilja. Uspeh pancevaca,po meni nije toliko ni bitno sta ce uraditi u evopu,najbitnine da nastave ovako da rade i kao i u ligi rezultati ce doci i u evropi.
S

Sandra Pa

pre oko 2 meseca

Kakav smeker ovaj Saranov🖤🤍

Kristina Janjic

pre oko 2 meseca

Samo da se napravi iskorak u evropi to zelim svakom klubu koji je izborio kvalifikacije..
P

Prva Ruka

pre oko 2 meseca

Tacno je da jak SNS kadar stoji iza finansiranja kluba u pocetku,a isto tako je zdrav klub koji placa igrace,neguje i da ti igraci imaju odlicne uslove za rad kao i posten kadar koji ne lapa nego ulaze u klub vecinu novca koji zaradi,od terena do pratecih objekata sve je uradjeno po PS ,sto je pohvalno za razliku od kriminala oko Zvezde i Partizana.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Svaka čast Želji i čini mi se da ovo nisu samo priče i da smo dobili četvrti po jačini klub u Srbiji na duže vreme. Šaranov je pptreban Partizanu. Dušan Jovanović doneo pogrešnu odluku, svi su bili kivni na upravu što su ga pustili a on sam je tražio i od Karikarija nije mogao da dođe od izražaja , a opet neće dobiti priliku jer Željo pregovara sa trojicom napadača da zamenr Karikarija.
D

Di zeo

pre oko 2 meseca

Ljudi jel ste toliko glupi da ne mozete da razgranicite Zeljo je Zeljeznicar iz Sarajeva a ovo je Zeleznicar znaci eventualno Zelo moze da se naziva a ne Zeljo

Dr.Sasha Pavlovic

pre oko 2 meseca

Željo je u Sarajevu ovo železničar
G

Grobari zemun

pre oko 2 meseca

Saranov brate,dodji y partizan!!!
I

Ivana10

pre oko 2 meseca

Samo da se napravi iskorak u evropi to zelim svakom klubu koji je izborio kvalifikacije
M

Maree20000

pre oko 2 meseca

Dzasper bi bio pravo osvezenje
R

Raša P

pre oko 2 meseca

Železničar i Radnik osveženje lige. Partizan razočarenje.
R

Raša P

pre oko 2 meseca

Zaboravi da je i IMT ozbiljna ekipa.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

A na osnovu čega je Partizan razočarenje? Na početku is sezoonne mu je predviđano da će se boriti za četvrto mesto, svaki dan su išli tekstovi kako po Transfermarktu skuplji tim imaju Zvezda, Voša, TSC, Radnički. Imali smo jednog vanserijskog igrača Miloševića i kad mu se završila pozajmica mi nismo imali para da nađemo adekvatnu zamenu i to je to. I da završimo na trećem mestu napravili smo pomak jer sad imamo koga da prodamo pa da uložimo pare u pojačanja. Prošle sezone nismo imali koga da prodamo pa smo i morali da igramo sa omladincima ove sezone. Nažalost u takvoj poziciji bez pomoći države ćemo biti jos 3,4 godine ai smo i vikali daj da igramo sa našom decom pa makar se borili za opstanak.
I

Idiokratija

pre oko 2 meseca

Mijatović je rekao da ne prihvata drugo mesto kao uspeh.
Z

ZZ Crew

pre oko 2 meseca

Ne znam sta mi se vise svidja, Saranov kao sportski direktor, Dzastin kao igrac ili Zeleznicar kao klub. Kakvo osvezenje za srpski fudbal!

BaneBane

pre oko 2 meseca

Steta sto Partizan nema pare za Dzaspera
M

Mara992

pre oko 2 meseca

Ide masovna rasprodaja trljaju se ruke u Pancevu onda dolaze kvalifikacije koje na neku srecu mogu da se prodju sa amaterskim klubovima onda dolazi evropa i gol razlika 1-17 a onda sledeca vest najgori plasman nase lige jos od sankcija ma ajte molim vas zaista?!

Cujo Zarko

pre oko 2 meseca

Ti nas volis da mracis . Da mrziš sve okolo

[email protected]

pre oko 2 meseca

Železnicar najprijatnije iznenađenje u ovoj cirkus ligi jedina svetla tacka
m

marrrkovictata

pre oko 2 meseca

po meni jedna zdrava prica,sav uspeh im zelim u evropi i da zvezdi prodaju dzaspera hehe
H

Hristo

pre oko 2 meseca

Hahaha, cuj ovoga, zdrava prica Zeleznicar jooj, zdrava je koliko je i taj tvoj klub zdrav, pa i Partizan isto, lopovi na sve strane.