Komentari na vest

Bonsu juče došao, danas dao gol! Novajlije efikasne protiv Bora

A

ACA GLAVONJA PALILULA

pre oko 1 sat

Ko može da mi objasni zašto je bolja atmosfera u klubu,zašto vole igrači da dolaze u Niš. Zato što je gazda Ivica ukinuo mesto prodavca magle tj.sp.direktora. Taj prodavac magle se i dalje šunja po klub,gleda trening,pregovara neovlašćeno sa razni kvazi agenti i gleda koga će navata za pozajmicu koju nikada vratiti neće. Veća dijabola nije bila u klub od njega.
C

Ccc5ttt

pre oko 1 sat

Solidna pojacanja, opstanak ne bi trebao da se dovede u pitanje. Ali s obzirom ko vodi klub, nikad se ne zna. Lucani, Imt, Zemun, Macva i mozda Radnik su favoriti za ispadanje.

Vladimir Pavlovic

pre oko 24 sata

Valjda će ove godine Radnički iz Niša sve redom da šiša.
I

Ilija Janjic

pre 1 dan

ja sam cuo da Vojvodina hoce da vrati malog Butru
Дооообар играч. Прелази тај у ПФК или звезду догодине
S

Sove

pre 1 dan

Zanimljiv Butrakovic,steta ako ne ostane kod nas u Nisu..
K

Kimikimi

pre 1 dan

Izgleda da neće, trener je rekao da mu ne treba koliko imam info, nekom smeta jak naš Radnički očigledno i spolja, a i iznutra se ruši.
F

Fanste933

pre 1 dan

da li je i tsko bilo uopste
m

mixica

pre 1 dan

Radnicki podhitno mora da shvati da je borba za evropu primarni cilj
g

goksi63

pre 1 dan

Radnicki Nis mora i treba da bude u vrhu tabele sledece sezone
K

Kimikimi

pre 1 dan

A za ovog Butrakovića koji je jedan gol dao drugi namestio trener kaže da mu se zahvale i da nije potreban Radničkom. Za koga li taj radi??? Zato nam je Radnički tu gde jeste, a i fudbal generalno. Zato igra na SP i Kurta i Murta, a nas nema!!!
X

X

pre 1 dan

Ne znam odakle ti takva info ali nije istinita, cekaju se papiri od vose decko ostaje 99%nas igrac ce biti.
K

Kimikimi

pre 1 dan

Ajde videćemo, ja sam čuo info od jednog igrača, svi su u čudu, dečko nije na spisku za pripreme jer je trener rekao da mu nije potreban. Daj Bože da nije istina!!! Mali je bonus i bio je najbolji na terenu juče.
F

Fanste933

pre 1 dan

snasao se dobro i on sada
N

Natalii29

pre 1 dan

pa možda je i bio red da pobede
Radnički nikako da udjem u borbu za Evropu,imali su solidan tim godinama. Nekad veliki Real sa Nišave, danas kanta za punjenje
n

nis2323

pre 1 dan

Kako mozes da napises u nastavku su ne racunajuci omladince, i ne napises njijhova imena? Sto su oni drugaciji od ovih koje si pomenuo, jel cunjevi ili igraci Radnickog? Ako su igrali treba napisati imena i prezimena tih momaka koji su nastupili? Svi klubovi koju god utakmicu igrali izbace cele sastave? Umesto da napises njihova imena i napomenes da su iz skole ti ovako bolje da ih i nisi predstavio da su uopste usli na teren. SRAMOTA!!!
t

taske97

pre 1 dan

Ovi Borani jos nisu ji usli, ali izgleda lete vec nazad. Nije ovo srpska liga dzaba dzakovi sa parama od zijina. Ne moze sa ulice u klub.
M

Milos JA

pre 1 dan

#taske97 Kako su usli,tako se i raspadaju.Ista sudbina ceka i Trajal i Dubocicu,jer znamo kako se finansiraju.Instant uspeh,instant gasenje.
P

Pazu

pre 1 dan

Došli i išarali pola gradova u istočnoj Srbiji grafitima. Naloženi na max a veze nemaju. Sano pare imaju od naših resusrsa. Stsmota ne navijati za takav klub.