Komentari na vest

Borjan: Katai kao dečko od 25 godina, Natho nije ostavio dubok trag u Humskoj

XavieRS

pre oko 2 meseca

sto je najgore grobari grobari brane jesovana, a on mozda moze da parira mojoj ekipi u balonu, s tim da mi placamo 700 din po osobi a on dobija te pare u minuti..dobro dobic ih na sudu ako mu ne daju fotelju koju zicka odavno..
D

Daren_g

pre oko 2 meseca

Mnogo kasno u karijeri je dosao nathi da bi ostavio veliki trag

Milijana Ilic

pre oko 2 meseca

Samo je odlicno izvodio penale!?A koliko je asistencija imao mogu samo da zamislim sta bi uradio da je Partizan imao iole normalan tim
a

aleks04

pre oko 2 meseca

Ma da li ce i u nekoliko sezona, partizan ako nesto ne promeni samo moze biti gori.
j

jovandimitrovic

pre oko 2 meseca

Katai legendo....

M Nalog

pre oko 2 meseca

katai legenda zvezde,jos od prvog dolaska ga pratim
P

Power on the north

pre oko 2 meseca

Sasa Ilic jedan veliki gospodin i mangup!!Respekt od svakog navijaca Zvezde!!Cisto da se zna nekoliko ne mogu reci navijaca mu je napalo zenu,a covek je odbio da identifikuje ljude i ako je znao o kome se radi!!!Veliki kapiten pogresnog kluba!!

Dacaa 23

pre oko 2 meseca

I nije bas tako ne slazem se sa ovom izjavom
L

Lincura2255

pre oko 2 meseca

Tvoja tandžara je ostavila dubok...u Humskoj
d

dex12

pre oko 2 meseca

Tvoj komentar je sve sto znate o fudbalu a i sportu uopste. takvi komentari odslikavaju vase stanje svesti. Jadna li su tvoja deca ...al bas

Markos Pavlovic

pre oko 2 meseca

pa sad pitanje je i tebe ko i koliko pamti..
a

anamar09

pre oko 2 meseca

Kataji i Borjan u tandemu deluju super...
a

aleksss99

pre oko 2 meseca

Katai igra kao da je mlad i motivisan
s

sale01323

pre oko 2 meseca

Kao da Borjan ima dvostruku energiju ove sezone
d

dacika75

pre oko 2 meseca

Natho nikako nije ispunio očekivanja u Humskoj

Ivan Tokai

pre oko 2 meseca

Borjan i Katai stvarno deluju sjajno zajedno
R

Rajan

pre 2 meseca

Da nije bilo Milana Borjana i onih silnih odbradjenih penala protiv Kopenhagena, ko zna gde bi bila Zvezda sada! Tako da veliko hvala Milane, uvek si dobrodošao gde god se pojaviš!
G

Golmanski

pre 2 meseca

Poštovani gospodine gledajte vi svoju avliju...ima tu sta da se počisti...od rada u "marketingu" na drugoj strani brda, iznenađujućeg odlaska iz komšijskog tabora, "zlatiborskih zora", "tumbanja", i kojekakvih "čokoladnih" tema...
U

Uff

pre 2 meseca

Ne znate o sportu i odma se bavite nebulozama
m

matoriekspert

pre 2 meseca

Kanadska tužibaba se rasprdela previše, po običaju.Biće posle sklanjanja iza ženine suknje
D

Da znate

pre 2 meseca

Možete samo da se sagnete Borjanu

ivanara

pre 2 meseca

Jedan od boljih stranaca koji su igrali kod nas

Xxxmusa

pre 2 meseca

Ostavio tumba trag
D

Djapex

pre 2 meseca

Natko je bio dobar, narocito na pocetku. I sada bi mogao da igra nasu ligu ali se ne isplati. Dosao u vreme Zvezdine dominacije i dolazi bez titule, ali ostavio trag. Partizan mu duguje pare, nije nikad pravilo problema u vezi toga, i nadam se da ce biti isplacen ! Svaki igrac koji oprosti dug opravda uprava i njen rad. Zato svaki igrac, u bilo kom klubu treba da trazi svoje. Pa Taj Borjan nije hteo da potpise novi ugovor bez 800 000 godišnje, nije hteo da ode na pozajmicu ako mu Zvezda ne placa pola plate itd Ninkovic, Dragovic, Milijas, Sasa Ilic su stvarno igrali zbog ljubavi.
M

MNM

pre 2 meseca

Kakav dubok trag,samo dubok dzep je ostavio,aj da je nešto osvojio ko što kaže brat nego samo patetiku ostavio a lovu zgrnuo i to je to,biće bolje ajde :))))))))))))
Š

Šta se

pre 2 meseca

priča po upravi,hoće li Natho oprostiti dug Partizanu?Ili će biti povuci potegni?
S

Samo

pre 2 meseca

opušeno Grobari.I tako godinama

peca_le

pre 2 meseca

Ko jepo Vama bolji golman Borjan ili Mateus??
j

jutka

pre 2 meseca

Kažu da je u Mađarskoj opšta Bežanija.
E

Epa na

pre 2 meseca

to ćeš morati još dugo,dugo da čekaš.
G

George Jung

pre 2 meseca

Ovde laganica :))
o

obicancovek

pre 2 meseca

Ko se ponosi ovim bezveznim golmanom sto peca somove... kanadjanin obicni.
o

obicancovek

pre 2 meseca

Najdublji trag ostavio je Tumba.

Гоги-11

pre oko 2 meseca

питаш ли се понекад ко ли је код тебе оставио траг... О томе поведи рачуна пусти остале нека се обележавају шта те брига
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Па и играју своју лигу

Diki11

pre 2 meseca

Opsueuuuttgvvlldldkd

Autokomandić-1312

pre 2 meseca

Kao navijač Zvezde i soorta uopšte tvrdim da je Natko ćale fudbala i jedan od jačih igrača koji su kročili nogom u našu ligu.
G

Grobar 62

pre 2 meseca

Ostavio tumba trag
N

Natho je

pre 2 meseca

jedan od najboljih stranaca koji su igrali u Srbiji,odličan je igrač ali nije mnogo doprineo Partizanu. Tek sada sledi glavobolja jer Izraelci nikom ne opraštaju dugove.
G

Goxyy

pre 2 meseca

Juče na tekstu O razmeni dresova cenzura sada tekst i puštaju se svakakve uvrede prema Borjanu? Jer to je tako moderator crno beli odlučio? On odlučuje kada i kakvi komentari mogu da se puste, Jel vi shvatate u šta ste sajt pretvorili?
M

Monstrum

pre 2 meseca

Znamo mi ko je ostavio traga u Partizanu...a znaš i ti...
B

Bbrdo

pre 2 meseca

Zato je Sneza ostavila jako DUBOK trag
B

Boža Badovinac

pre 2 meseca

Drugim rečima, Milan ide kolohrauima Ljubiše Tumbakovića.
M

Mmmmmmmmmmm

pre 2 meseca

Tako mekana, tako glatka, tako Snežana.
T

Teško

pre 2 meseca

je i Nathu palo ovo 3:0.Ponovo isti rezultat.
N

Nezvani Gost

pre 2 meseca

Borjane, kakav ti je žena ostavila trag u Humskoj? Kaži nam i to, ipak ti je ona važnija od Nata.
D

Doradora12

pre 2 meseca

Nemoj Boki da palis vatru i onako su nokdaunu sve im smeta a najvise istina.
B

Barad Dur

pre 2 meseca

Lepo zbori Milan,mada iskreno tesko da ce prici Partizan mislim a ce narednih god Zvezda stvoriti jos vecu razliku,izbacuje mlade bise kao na traci,ne smem da zamislim ako ubodu sa svim pojacanjima za narednu god,verovatno nam preti i 6-0 u Derbiju
R

Reaalno Objektivan

pre 2 meseca

Solidan golman i i solidan kikser... Na stranu sto je kao covek Borjan nikakav, muskarac koji pogazi ponos i predje preko nekih stvari koje se ne prelaze za mene je NULA. Da je mi je najbolji drug bilo bi me stid izaci sa njim do kafica dok znam sta misli vecina ljudi okolo...
j

joca20w0

pre 2 meseca

Ostavio je trag da ti je dao gol slabijom nogom sa 25 metara.Dosta za tebe.
P

Prazan je gol

pre 2 meseca

I Milan je ostavio dubok trag. Najviše primljenih golova u istoriji takmičenja, gol mu nije dao samo onaj koji nije došao na tekmu.
O

Od pamtivjeka

pre 2 meseca

Zaista je teško baru zamutiti i grobara naljutiti.

kiboooo

pre 2 meseca

Nema greške sve istina.
G

Gostgost

pre 2 meseca

Kud istinom po Grobarima? Ne vole oni to.
P

Pistol Pete

pre 2 meseca

Nije teško biti legenda i ostaviti trag u manjem klubu,ne mogu svima da budu legende samo ti što osvajaju jer ne mogu svi klubovi igrati evropu ili biti šampioni i takvima su onda legende tako ti što ostanu duže,malo se šlihtaju navijačima realno i to je to natko tatko nije loš aj da tako kažem.sportski pozz!
S

Spaleiii

pre 2 meseca

Mudro zboris Borjane Milane, mudrooo...
G

George Jung

pre 2 meseca

Ništa nije slagao,čak šta više,tačno je tako,ne znam šta je problem,još ga pohvalio da dobro izvodi penale...svašta :))))))))))))

Nebitan Lik

pre 2 meseca

Kazi ti nama jel se javlja Tumba?

Benny Ben

pre 2 meseca

Ne znam sto bi on komentarisao Natha, potpuno nebitno.
B

Bljuc

pre 2 meseca

Jugosloveni kada ne znaju šta odma udaraju po ženi, to je ta kultura
P

Partizanovac jugoistok

pre 2 meseca

Mi nemamo kulture to ostavljamo vama streberima zvezdasima hahaha
X

Xaxixaxu

pre 2 meseca

Jel smo mi krivi sto je cak i vaa legenda Terzaa umesao prste tu...
s

saleilicc

pre 2 meseca

Inace, Zvezda nije osnovana u SFRJ nego u Dusanovom carstvu pretpostavljam?
M

MNM

pre 2 meseca

Hahahaa al kaže brat,dobro,zaista je dobro izvodio jedanesterce hahahaha legenda :))))))))))
d

dexiko

pre 2 meseca

Koliko su grobari bolesni pokazuje što mu svaki drugi vređa ženu.
a

ahahaq

pre 2 meseca

To je nista koliko je njih ostavilo na njoj pecat
H

Huda kompan

pre 2 meseca

Znaci i Terza je Grobar po tome xexexexe Zna se sta vezuje Borjana i Terzu...

Nikola Vukadinovic

pre 2 meseca

pametan ko pcelica maja

Ruzica70

pre 2 meseca

Totalno je u pravu.
S

Sneguljica

pre 2 meseca

Zato je tvoja žena ostavljala svima na izvolte, dubokooooooooo još dubljeeeeeeeeeee
M

MNN

pre 2 meseca

Tebi nije sigurno :)) a njemu jeste :))
G

Gost27

pre 2 meseca

Ostavio je dubok trag u besnim facijalnim ekspresijama i psovanju sudija
P

PP

pre 2 meseca

Jeste Natho izveo dosta penala za Partizan ali je to negde i logicno posto je on sedam godina u Partizanu i sve penale koji su dosudjeni za Partizan je on šutirao. Samo me zanima koliko je penala u tom periodu dosudjeno Crvenu Zvezdu? Duplo više...verovatno. Da li je nekad Natho izveo penal koji je sviran zbog faula na 18 metara od gola? Da li je nekad bilo koji drugi igrač, bilo gde, izveo penal zbog faula na 28 metara od gola? To se nije desavalo ni pre sto godina ali se dešava u Srbiju u 21. veku! Sviraju se penali na 18 metara...u direktnom prenosu. Sudija na tri metra od mesta prekršaja. Međutim, to nije sve. Dva minuta posle tog penala svira se još jedan u korist iste ekipa. Protivnički golman hvata loptu, drži je u rukama, onda je iz čistog mira baca protivničkom igraču u noge i startuje u noge tom fudbaleru. To su najsramnija dva-tri minuta u istoriji fudbala! To se ne dešava ni na plemenskim turnirima u Afrcici! A navijači tog kluba prozivaju Natha zbog penala. I ono što je još jadnije...prozivaju ga što nije osvojio ni jedan trofej u tom i takvom fudbalu!
1

1122334455

pre 2 meseca

Ali se zato dešavalo da igrač sam dosudi penal, a protvnički igrači van svake logike i pameti šire noge u živom zidu. Sportski pozdrav

markinjos4

pre 2 meseca

teske reči nekoga ko jeste legenda zvezde ali kao golman je čist prosek
C

COOL

pre 2 meseca

Hvala Grobarima što su nam uveličali proslavu 37 titule. Bez njih bi to bilo nepotpuno.Ali ovako sa3:0 je bilo vrhunski.

Radovan Aleksic

pre 2 meseca

2222222222222222222222
P

Pera 69

pre 2 meseca

Ni ti nisi kod Sneže ostavio trag kao Tumba što je ostavio.
N

Nenica

pre 2 meseca

katai je zvezdu preporodio odlican igrac
m

mrca9

pre 2 meseca

Ministar odbrane Borjan

Izbistanin

pre 2 meseca

Nemas ti pojma,nije ostavio dubok trag zato sto nije imao skim inace covek je klasa.
k

kakav intervju

pre 2 meseca

Jako pismen i ima sta da kaze. Ne kaze mnogo ali dosta mudro. Sad se vidi da je pobednik pored tumbe lole dzigija volkova terze sase kovacevica
V

Vukota

pre 2 meseca

Svi oni? Mašala! Snežana i sedam...koji su bili u prolazu.
m

menkopenko

pre 2 meseca

Katai igračima pokazuje..Borjan nekad branio Bosnu ŠUKAR babilov
T

Toronto VI

pre 2 meseca

Tumbakovic, Ninkovic, Babovic, Radonjic, Smiljanic se isto slazu sa tim...
T

Tumba, Ninkovic, Babovic itd

pre 2 meseca

Sneg je opet Snezana a mnogo dana nas deli...

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Jedna od najodvratnijih njuški u poslednjih 10 godina u našem fudbalu.
T

Target42

pre 2 meseca

Natho? I meni je Natho baš antipatičan.
P

Popesku

pre 2 meseca

Ako se gleda kakvi nebitni igraci su sve osvajali trofeje u Partizanu a zadrzali se mozda godinu dana od toga odigrali 2 utakmice itd.. i npr nekom Predragu Luki, Zakaricu, i bilo je jos vecih dunsterina, njih dvojica su su bar nesto i pruzuli, ali ako pogledamo kad je Partizan poslednji put osvojio titulu bilo je tu totalno nebitnih igraca neki igrali i samo 6 meseci u Partizanu i pogodilo im se da osvoje duplu krunu 2017 jer je trener bio Marko Nikolic, a Leonardo i Durdjevic strasni igraci, uz odbranu 3 puta jacu nego sad sa Milenkovicem, Vulicevicem, Ostojicem, koji je odigrao najbolju sezonu u karijeri itd... I sad neko ce mi reci da pojedinci koji su imali nebitne uloge u timu a uzeli trofeje oni su veci trag ostavili i vece legende nego Natho koji je tu vec koliko sezona iako stranac i u mozda najtezim vremima za Partizan jer nema trofej e pa jesu ali malo sutra...

Miki Milikic

pre 2 meseca

sve si istinu rekao legendo Borjane
K

Kao Zvezdas

pre 2 meseca

Cu se umesati, nisam fan Bibrasov, ali je veoma dobar i pismen fudbaler i svakako jedan od boljih stranaca koji je igrao u nasoj ligi.
M

Mileta Car

pre 2 meseca

zelimo Petardizanuod srca jos mnogo legendi kao sto je ovaj Natko......
J

Jole 39

pre 2 meseca

Zskleti navijac Partizana kao i Fica Petrusev

Mirjana Matic

pre 2 meseca

Boga mi ima nade za moje grobare... partizan ce tek da oikaze koje br 1

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Zna obrijan da zvezdu opise ko ce ako ne on... Svaka mu je ka Njegoseva... 🤣🤣🤣
П

Пеки30

pre 2 meseca

"Za dve-tri sezone možda će crno-beli moći da pariraju Crvenoj zvezdi i bore se za titulu. Uslov za to je da zadrže mlade igrače, a klubovi na ovim prostorima žive od prodaje fudbalera" Какво је ово лупетање! Док је на челу државе заклети навијач Звезде, већ 15год, са изузетком 2017.год, Партизану је намењена улога дављеника којем ће се само глава бити изнад воде. Са младим играју јер су без пара, а и те младе чим неко искоче продају јер дугују. С друге стране, ови са дупло већим дугом, Гаспроми, авиони, милиони, центарфор који се за сезону дао 8 голова има плату колико кошта цео тим Партизана, неколико играча од по 5 милиона евра.. Док је год држава једнима мајка а другима маћеха, неће се ту ништа променити. За 2 год. биће још горе по Партизан, док је овај на челу државе и дели свом омиљеном клубу шаком и капом.. и јасно је да иза никад већег системског фаворизовања 1 клуба стоји велики његов фан, господар расподеле пара у држави по свом нахођењу
I

In vam

pre 2 meseca

daje infuziju .Održava vas u životu i to mu je najveći greh. Zvezda zarađuje od UEFA i prodaje igrača a za vas je to nedostižno. Opet vas čeka ispadanje iz evro kupova u sezoni kupanja i za to ste sami krivi,ko će od vaših čelnika kluba odgovarati što vam je klub ovoliko propao?
G

Gari 021

pre 2 meseca

Ne treba država da bude nikom ni majka ni maćeha. Privatizacija svih društvenih klubova pod hitno jer ovako svako ko hoće, ako zna kako može da živi džabe ne radeći i da sebe naziva sportskim radnikom. SRAMOTA!!!
A

Andy

pre 2 meseca

Ali je Lola Smiljanić ostavio trag i tebi ostavio samo epizodnu ulogu...

Batina1

pre 2 meseca

Borjan Zvezdina legenda.
M

Millwall

pre 2 meseca

Ovaj Kanadjanin je jedan poprilicno antipatican lik.
@

@Millwall

pre 2 meseca

Razumno ako gledas iz ugla navijaca Partizana.
P

Pećko Pivo

pre 2 meseca

Pa nisu ga navijači Partizana šamaraili već vi navijači Zvezde.
k

katk

pre 2 meseca

u ligi be z briga bi i vetaran sa malog fudbala sa dve leve noge ostavio traga
R

RN

pre 2 meseca

Ostavite nama partizanovcima da vrednujemo koliko je ko dao Partizanu. Svako je ostavio neki trag na svoj način. Za mene je Natho legenda. Saša Ilić nije. Legenda mi je i Moreira! Stanojević, Duljaj, Iliev, Smiljanić...nisu! Ne da nisu legende nego bih im zabranio da priđu stadionu Partizana! Savako ima neke svoje favorite u Partizanu...Ljubiša Tumbaković na primer. Tačno je, Natho nije osvojio nijedan trofej ali to i nije neko merilo za status legende. Vujadin Savić je osvajao titule sa Zvezdom...da li je on zbog toga legenda Crvene Zvezde? Trag je ostavio svakako...
t

tiesto

pre 2 meseca

Natho najveca prevara koja je igrala u Partizanu
A

A1994

pre 2 meseca

Zasto raspravljati sa komsijama o tome koga oni smatraju za legendu? Neka im Natho bude na naslovnim stranama Partizanovog vjesnika sto se mene tice. Puno pravo imaju da proglase legendom koga god oni zele. Neka ugraviraju na beloj tacki njegovo ime i prezime, odatle je definitivno uvek bio najuspesniji.
D

Darko866

pre 2 meseca

Reko natho da ce biti trofeja
G

GostBg

pre 2 meseca

Pozdravio te Ninkovic iz Partizana , kaze Sneza je topic.
N

N.R.

pre 2 meseca

Bradonja iz Srbobrana... toliko je dobar daje bio rezerva u Olimpijakosu, pa je bio rezerva i u španskom Alavesu... tamo nije mogao da se vuče ko prebijen, tamo se fudbal igra u oba smera. I onda mu je jedino preostalo, onakav kakav je, da daje golove Surdulici, Pazaru, Imt-u, Lučanima... to je njegov nivo.
K

Krsto Klipa

pre 2 meseca

Zaboravio si, verovatno slučajno, koliko je samo komada uvaljao jednom večitom avangardnom i rokerskom klubu iz Humske 1a. Nije ti potpun komentar bez tog fakta, a i šala ti ispade prilično priglupa.
О

Оно јесте

pre 2 meseca

Једна Снежа је оставила дубљи траг у Партизану.....
k

katk

pre 2 meseca

Mokar i vlazan
l

lomparoid

pre 2 meseca

Bar Natko nije primao golove iz kornera i sa pola terena na SP kao neki..
B

Buca95

pre 2 meseca

Po cemu to Natho nije ostavio dubok trag u Partizanu ?Doneo je on vise Partizanu,nego ti zvezdi svakako.Erakovic je toliko kvalitetan da se vratio da igra nasu ling long superligu.
d

dexiko

pre 2 meseca

Auuuuu brate šta napisa
m

mzrtcnzrmax

pre 2 meseca

Siri partizanovu zastavu pa ode u zvezdu. Kako li ga pusti stubina srpstva na gol liniju.
V

VH123

pre 2 meseca

Bar mu nije tekla crno bela krv kroz vene,kao nekima.
S

Skautara

pre 2 meseca

Marko Marin, milan borjan, Risairo Zivkovic, arnautovic toliko srbendi. Jos sad one crne zan pjerove sa po pet imena da dovedemo i kraj
M

Mitro87

pre 2 meseca

jel mora uvijek rasistički da se vrijedja. sramota.
P

Pećko Pivo

pre 2 meseca

Po meni je Natho veća legenda od Saše Ilića! Čak mislim da Saša Ilić uopšte i nije legenda Partizana jer ničim nije zadužio Partizan. On je od Partizana imao samo korist. Status legende se ne zaslužuje time što nisi nigde mogao da igraš u inostranstvu pa si 90 posto karijere proveo u Partizanu i produžavao ugovor do 41. godine. Status legende se ne zaslužuje golovima protiv Donjeg Srema, Zvezdare i Hajduka sa Liona i promašenim zicerima u LŠ protiv Reala i Marseja. Naročito se status legende ne zaslužuje tako što ti kao kapiten Partizana ćutiš i budeš slep na sve ono što se radi Partizanu u srpskom fudbalu! Zato što što je ćutao i nije hteo nikome da se zameri, zato ga Borjan i navijači CZ "poštuju i cene". O Željku Obradoviću misle sve najgore govore ali im je Saša Ilić dobar. Natho nije ćutao. Stranac, a ne "dete i vojnik Partizana", se više borio za Partizan nego mnogi lažni Partizanovci i "veliki grobari". Znamo mi, navijači Partizana, zašto je Natho legenda, ne treba Borjan i slični da nas prosvetljuju. Borjan da nešto zna ne bi...da ne ulazimo u to. P.S. Saša Ilić je, u trenutku kada je završio karijeru, od Partizana naplatio sve do poslednjeg dinara. Natho iz Partizna odlazi u trenutku kada mu Partizan duguje 1 200 000 evra.
D

Danjo10

pre 2 meseca

I koje ce da naplati sigurno,ne zaboravi to.
г

гост1986

pre 2 meseca

Саша Илић све наплатио, замисли човек узео паре које му следују по уговору... Пих!!!
P

Pećko Pivo

pre 2 meseca

гост1986 Da, te pare mu sleduju po ugovoru ali je insistirao da mu se uplati sve u dan. Pitanje je da li je Saša Ilić zaslužio da produžava ugovore do 41. godine? On koji u najboljim godinama nije mogao da igra ozbiljan fudbal. Njemu su ti ugovori bili poklon, produžavao ih je pod izgovorom da "drži atmosferu u svlačionici". Bio je zabavljač. Slabo je trenirao, uglavnom je igrao nožni tenis...prosto rečeno, sprdao se i za to uzimao pare! Da li se tako odnosi legenda prema klubu? Iskorišćavao je Partizan dokle god je mogao. Tada mu je Vazura bio ok. Dok mu je Vazura produžavo ugovor nije bilo problema. Kada je Saša Ilić završio karijeru i kada nije uspeo da, kao planirani sportski direktor, kadrira po klubu onda se odjednom setio da Vazura ne valja i da ne može sa njim da se radi. Pa je onda otišao tamo gde valja...kod Kokeze u FSS! Legenda Partizana odlazi u takav FSS da bude trener u nekim mlađim kategorijama. Kad kažem takav FSS mislim na FSS koji je istureno odeljenje Crvene Zvezde. Mogu da sutra o takvim legendama Partizana da pišem. O onima koji za sebe misle da su Bogom dani da u Partizanu budu sve (a van Partizana su ništa).
B

Banglades

pre 2 meseca

Ostavi Hajduk sa Liona na miru.
a

ahhahahh

pre 2 meseca

vidi ga ovaj krajinac nasao da komentarise Natha, vrati se odakle si dosao
D

Dzon10

pre 2 meseca

Bolje gledaj sta ti zena radi nego sto se bavis Partizanom!
K

Kup

pre 2 meseca

Ona je sigurno ostavila dubok trag u Partizanu...
O

Ovde ima

pre 2 meseca

jako bednih komentara pa se pitam zašto ih objavljujete. Da li je moguće da zbog Partizana padate toliko nisko? Nivo uvredljivih komentara samo pooštrava mržnju koja je inače ogromna.
k

knindza

pre 2 meseca

Najjace kad ga terza stavio u idealan tim mojih top 11 pored toliko legendarnih golmana. Kraj 🤣🤣
K

Kup

pre 2 meseca

Treba da ustaneš kada pričaš o Nathu...njegova karijera je za tebe misaona imenica...
N

Neka

pre 2 meseca

uprava obezbedi pare da isplati Natha ali samo da to ne košta državu!!! Dug prema ovom igraču je ta Partizan pravo bogatstvo. Koga li će sada odrediti da šutira penale?
A

Ammmmanm

pre 2 meseca

Drogoš iz Kanade.
Z

Zapadna tribina

pre 2 meseca

Borjane, seti se polufinala kupa 2020 godine, pa ondak pričaj o Nathu...

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Natko je ziva legenda Partizana. Pozdrav za Snezu, dubok trag je ostaila.
j

ja sam jaaa

pre 2 meseca

Kosarka ili fudbal, kad god vidim da neki zvezdas daje intervju neki mora obavezno da spomene nekog iz Partizana
3

37 titula

pre 2 meseca

I meni se čini da će komšije možda biti koliko toliko konkurentni tek kada prišijemo četvrtu zvezdicu.
!

!!

pre 2 meseca

Natho će biti poznat po lažnim penalima i svojim kompleksima
D

Dzon10

pre 2 meseca

Dokle god je svevisnji na vlasti Partizan nece videti belog dana,od prvog dana kad su je stvorili zvezda je bila mezimica vlasti i uvek je Partizanu trebalo vise snage da bi dosao do cilja u odnosu na malu,a sad ne postoji sansa nikakva i danas je lako biti navijac zvezde i pricati price kad su sve moguce namestili!
A

Adison99

pre 2 meseca

Odlicna 2 igraca.
g

gk

pre 2 meseca

Kako li ga je stubina srpstva pustila na gol liniju nakon slikanja sa transparentom i tumbalambinom plavusom
B

Bg1

pre 2 meseca

Kao zvezdaš ću objektivno da kažem da je covek je potpuno u pravu. Sale iako je prestao da igra još se spominje, a pitanje je da li će Natha za koju godinu neko da spominje osim bio tada u Partizanu neki Natho.
M

MilanKS

pre 2 meseca

Nasli ste koga ce te da pitate da prokomentarise LEGENDU NATHA!!!
s

snekipfc

pre 2 meseca

Vratite ga bar u ofka
B

Boka85

pre 2 meseca

Borjan je dobar golman trebo je da ostane u Zvezdi

dusann55555

pre 2 meseca

Natho je dobar igrac ali nije imao bas dobre saigrace, i bio je poznat po svojim svadjama sa sudijama i izjavama o ligi.

[email protected]

pre 2 meseca

Jedan je Milan Borjan!
M

MarkinjoS

pre 2 meseca

Još nisam naišao na navijača ili bivšeg igrača Zvezde koji nije biranim rečima pričao o Iliću. Stavljati njega u isti kontekst sa bilo kojim drugim igračem Partizana je neumesno. Nama srećna deveta u nizu, a Sale je bio i ostao institucija.
5

505 da crtom

pre 2 meseca

Samo te je 3 puta probušio kao sito. Malo si zaboravio onu golčinu sa 35 metara ?
9

9X titula

pre 2 meseca

6 komada 6 komada 6 komada..to je vaša nada : D
а

ахахахахахха

pre 2 meseca

од ивице шеснаестерца до гола 35м😂😂😂😂😂
Ш

Шеки

pre 2 meseca

Шериф Ндиаје је вама ставио 8 комада. Или, према вашој рачуници: Вучић 3, Терзић 2, Павле Илић 2 и Свети Јероним са неба 1.
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Steta sto oterase borjana iz zvezde duplo bolji kvalitet golmana od ovog

Cujo Zarko

pre 2 meseca

Onda ti dobro ne gledas fudbal dobro
1

11252

pre 2 meseca

Šta si uzimao, daj i meni malo!

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Јако занимљив текст хвала на информацији.

Danillche

pre 2 meseca

Nema šta da se polemiše. Natko je dobar igrač, ali ništa nije doneo Partizanu. Osim konstantnih svađa na terenu. Sjajan primer je uzeo Sašu Ilića. Čovek koga će svaki delija da pozdravi, ustane, skine kapu. Jer je uvek miran, sportista.. .A sa druge strane, na terenu, majstor... I veliki Grobar... Natko je penaldžija sigurnog pasa...
L

Lopovvv

pre 2 meseca

Nije pratio ali sve zna... Pa nije ostavio po trofejima trag, ali od svih stranaca a i vecine domacih igraca je na nas Partizanovce ostavio i vise nego dobar utisak pre svega igrama i odnosu prema dresu, dok je jos imao vremena za celu utakmicu, a i uvek zeljom za pobedu iako nije imao saigrace koji ce mu pomoci mnogo osim u 1-2 sezone za vreme Sadika, Asana, a kasnije Saldanje itd...
d

dsadsadsa

pre 2 meseca

Najvise penala u istoriji nase lige izveo Natho
P

PD

pre 2 meseca

A poenta komentara je?

Veljaa13

pre 2 meseca

Bibras Natcho smatra da, uprkos kvalitetu, nije ostavio trag kakav se ocekivao

Bojan76

pre 2 meseca

hvali Aleksandar Katai kao da je i dalje u najboljim godinama
L

Laziale

pre 2 meseca

Izjava sama po sebi djeluje ostro, ali iskreno receno, mislim da je tacna. Mnogo vise se pricalo o tom Nathovom doprinosu, uticaju, auri nego sto se to zaista uocavalo na terenu. Igra fudbal bolje od vecine saigraca u tih nekoliko godina koliko je igrao, ali sve to se dize na mnogo veci nivo od objektivnog.
H

Hdhshsh

pre 2 meseca

Tumba liked this!
L

Ljubisa Tumbakovic

pre 2 meseca

Natko je ziva legenda Partizana. Pozdrav za Snezu, dubok trag je ostaila.
t

tiesto

pre 2 meseca

Koliko titula je penaltho osvojio? Hqhaha
B

Blaki

pre 2 meseca

Bravo Borjane sve tačno 1/1.

FiumenBG

pre 2 meseca

Ako je Natho legenda onda.. nemam komentar :)

pika557

pre 2 meseca

Kako bre nije ostavio dubok trag? Pa osvojio je dve titule jesenjeg prvaka
D

Dejan96

pre 2 meseca

Dobri moj Borjane, Partizanu je godinama jedini prihod od drzave, jer ne pamtim kada su prodali jednog igraca za iole ozbiljne pare
P

PD

pre 2 meseca

Pa ajd razmisli malo pa se seti ali ne da razmišljaš navijački jer od toga onda nema vajde.
M

MilanChe1986

pre 2 meseca

Slazem se,i Milan Borjan je ostavio znacajan trag u nasoj Zvezdi
B

Bernardo

pre 2 meseca

Borjan kao nekadasnji Grobar ima pravo na svoj stav

Marija Janjic

pre 2 meseca

😁😁😁😁😁😁😄😄😄