Komentari na vest
Brutalno ruganje Arsenalu, Čelsi upalio mod za prženje: Dođite u dom trofeja, rezervišite turu za Stamford Bridž
London je plaaav..
r
rokokorko
pre 23 dana
Sve bukvalno sve osim reala (koji je trosio milione i na puskasa pre 70 godina) u periodu do neke 2005 ajde da ne preterujem mozda 2010 je i bio fudbal vredan pomena i fer plej i neko vitestvo ratnistvo vic lepota igre, od 2010 recimo ko ulupa milijarde i igra programiran masina fudbal uzima Ligu sampiona tako da i taj Celsi je samo zahvaljujuci Romanu dosao tu gde je ok bili su veliki engleski klub ali ne i veliki evropski, isto vazi sa Kelafija i PSG, potpuno je drugaciji i fudbal i trziste poslednjih 15tak godina, nekad se gradilo stihijski sad ulupas milijarde pa ako prodje proslo je jednom ces da nabodes i onda kad nabodes trenera igrace i ideju onda se toga drzis, celsi opet u PSZ diktira trendove.
Marija Radulaski
pre 23 dana
Bezobrazno je sto tako provociraju
g
gost66
pre 23 dana
Totalno nepotrebno
T
Trololo
pre 24 dana
Svaka cast za foru, treba malo podj... u danasnjem fudbalu :D da se ogradim, nebitno je koji su klubovi u pitanju, vec sam taj cij zezanja.
m
miconis1
pre 24 dana
Ima neceg i u tom mentalitetu, Arsenal je juce utakmicu imao u rukama, ali eto neracionalna odluka da Moskera bude toliko dugo na terenu plus skandal sa Gabrijelom u 5. seriji
Ivan Selenic
pre 24 dana
sta oni ima da se rugaju,kad du dotakli dno?

Vojin Denic
pre 24 dana
jadni celsit bio i ostao.
arsenal je dobro igrao nigde se nije videl ona dominacija psg kako se pricalo. da nije bilo penala nikada go ne bi dali.
Violeta Bačević
pre 24 dana
liga sampiona je samo za velike klubove
z
zulu
pre 24 dana
bez ruskih para nebi ništa imali od toga
S
Srecko Sojic Orginal
pre 24 dana
A Arsenal igra sa Engleskim parama 🤣
K
Kako ko
pre 24 dana
Arsenal igra za kikiriki i nema budzet. Trenutna vrednost topdzija je 1.23 milijarde evra! Bolje da šutite nego sto olajavate Čelzi.
S
Simicmacan
pre 24 dana
Ali Rišarlison se našao da komentariše nešto. Lik koji igra za tim koji je dve godine zaredom prvi iznad crte za ispadanje iz lige. I ove godine grickali nokte do poslednjeg minuta da ne ispadnu.
To je kao kada bi se neki Tuturić iz Napretka rugao Zvezdi što je ispala od Lila u ligi Evrope.
Arsenal ih ove godine jeo za doručak. Eto koliko je neko mali, jadan i bedan, našao on da se smeje Arsenalu jer su izgubili u finalu Lige šampiona koje on nikada nije ni igrao
p
plavacc
pre 24 dana
ko ti je taj risarlison?ja ni ne znam toga momka
m
makii944
pre 24 dana
Svaka čast za Čelzi nema takmičenje koje nije osvojio mislim da je jedini klub sto ima svaku medalju osvojenu gde god da je ičestvovao veliki respekt
M
Mukice
pre 24 dana
33 boda minusa za Arsenalom 10ti na tabeli a ovaj ih Pariz isprasio iz LS sa 8 golova uz 2 milijarde potrosene u zadnje 4 godine i nasli oni da se jave hahhahaha Zelim im od srca i sledece godine isti ovaj uspijeh
C
Chelseaaaa
pre 24 dana
Kao navijacu Celsija mi je malo jadno da se klub raspada 2-3 godine a sprda druge umjesto da gleda sebe
M. K.
pre 24 dana
I Celzi bi bio niko i nista da im Rus nije ulupao ogroman novac u klub.
N
No more party
pre 24 dana
Taj rus je hteo da kupi Arsenal prvo kad je video da nece da ga prodaju otisao je u Celshit .da je kupio Arsenal danas ovi iz Celshita ne bi bili ni u premier ligu mozda bi rovarili u chempionshipu
P
Pazi
pre 24 dana
A Arsenal je siromašan klub inače. Daj molim te. Luzeri su bili i ostaće zauvek.
p
pitschcousty
pre 24 dana
Liga šampiona je samo za velike klubove i trenere.
L
LačaMati25
pre 24 dana
Čelzi je jedini klub na svijetu koji je osvojio sva takmičenja gdje su učestvovali. Aktuelni svjetski prvaci. Laku noć svima osim drugoplasiranim😅
N
No more party
pre 24 dana
Zato necete igrati LP u zadnjih desetak godina 🤣🤣
Sloba
pre 24 dana
zato sto su jos uvek mali i posle svega i igraju lmLE i LK s vremena na vreme
k
kikica1971
pre 24 dana
Mancester Junajted i Liverpul su institucije za ove male klubove iz Londona
Marko Kolasinac
pre 24 dana
Ceksi se sprda, jeste da imaju 2 trofeja LS, ali poslednje 2-3 sezone komedija od kluba, naravno za London najveci klub, u Engleskoj na poziciji 3, mozda i 4 jer Siti je u Pepovoj eri bas nagomilao trofeje i uspostavio dominaciju, onaj letnji trofej svetskog klupskog prvaka niko ne uzima za ozbiljno, igrali su klubovi zbog para, ne zbog prestiza.
N
No more party
pre 24 dana
Brale Arsenal ima 14 titula a Celsit samo 6 .pametnome dosta
p
plavacc
pre 24 dana
takoe,pogotovo kup lilijane ronketi tu ste neprikosnoveni
Marko Kolasinac
pre 24 dana
:No more party" sve tacno sto kazes i rekorder po broju osvojenih FA kupova ako se ne varam su Tobdzije, ali...koliko vredi recimo 8-10 FA kupova u odnosu na 1 Ligu Sampiona...? Ne omalozavam ja Arsenal, velikan je to, u Engleskoj pogotovo, ali kontinentalno i evro takmicenja tanko, a mogu bolje.
L
Lusiliu
pre 24 dana
To sto je Roman uradio,bice tesko,postaviti klub na takve visine,najbolji igraci,najbolji treneri,elitni klub sad su vraceni u blato u kom su i bili .
D
DZG Rudes
pre 24 dana
Bil sam gore davno, i bas me zanimalo, ko koga mrzi vise. Barem u Londonu. Istina, tu se prelama puno toga, nevjerovatno je kako komsije mrze jedni druge. London je, zapravo, skupina malih gradica, communities, borroughs, koje su silom prilika bile spojene zajedno u jedan megalopolis. Industrija, motori, parni kotlovi, znate vec, sve su to Britanci izmislili. Ali to je sve bio dvosjekli mac. Heh, oces posao, da prehranis familiju? Moze, ima. Heh, oces setkati krivim kvartom, da ti ovi razbiju glavu, i da ti zena i djeca poslije ridaju, pa i toga ima. Poanta: Spursi mrze Arsenal do koske. I obratno. Tu je i Chelsea, kojeg oboje mrze jednako, ali nikad se nece ujediniti u neku "hate parade" jer jednostavno ne zele sa udisu zajednicki kiseonik pa da im se makar o zivotu radi...
A
AlexV
pre 24 dana
Ove zamlate Arsenal tuce gde ih vidi. PSG im dao 8 komada u dve tekme.
D
DecRice
pre 24 dana
Veličina kluba ne ogleda se samo u trofejima, već i u ponašanju. Liverpool i United pokazali su zašto spadaju među najveće engleske klubove – nisu se bavili Arsenalovim porazom. Dok su oni šutjeli, javili su se Chelsea i Richarlison. Ironično je da se tuđem neuspjehu najviše raduju oni koji još traže nešto čime bi se pohvalili protekle sezone.
P
Pazi
pre 24 dana
Apsolutno. Liverpool, United, nekoliko mesta prazno pa svi ostali.
N
Naten
pre 24 dana
Hahah, nisam fan ni jednih ni drugih, ali ovima je laknulo 🤣 Arsenal 14 PL, 14 FA kupova, posedovanje trofeja LŠ je jedini definitivno pravi i dobar argument u tim raspravama i za dlaku da Čelsi ostane bez tog argumenta, mogu da zamislim kakav kamen sa srca je pao mnogima.
U
Uistinu
pre 24 dana
Gledam utakmicu sa prijateljem koji navija za Celsi nije se ovako radovao ni kad su oni osvojili. Kaze na osnovu cega da tvrdi da su veci klub ako Arsenal sad osvoji








