Komentari na vest

Brutalno ruganje Arsenalu, Čelsi upalio mod za prženje: Dođite u dom trofeja, rezervišite turu za Stamford Bridž

London je plaaav..
r

rokokorko

pre 23 dana

Sve bukvalno sve osim reala (koji je trosio milione i na puskasa pre 70 godina) u periodu do neke 2005 ajde da ne preterujem mozda 2010 je i bio fudbal vredan pomena i fer plej i neko vitestvo ratnistvo vic lepota igre, od 2010 recimo ko ulupa milijarde i igra programiran masina fudbal uzima Ligu sampiona tako da i taj Celsi je samo zahvaljujuci Romanu dosao tu gde je ok bili su veliki engleski klub ali ne i veliki evropski, isto vazi sa Kelafija i PSG, potpuno je drugaciji i fudbal i trziste poslednjih 15tak godina, nekad se gradilo stihijski sad ulupas milijarde pa ako prodje proslo je jednom ces da nabodes i onda kad nabodes trenera igrace i ideju onda se toga drzis, celsi opet u PSZ diktira trendove.

Marija Radulaski

pre 23 dana

Bezobrazno je sto tako provociraju
g

gost66

pre 23 dana

Totalno nepotrebno
T

Trololo

pre 24 dana

Svaka cast za foru, treba malo podj... u danasnjem fudbalu :D da se ogradim, nebitno je koji su klubovi u pitanju, vec sam taj cij zezanja.
m

miconis1

pre 24 dana

Ima neceg i u tom mentalitetu, Arsenal je juce utakmicu imao u rukama, ali eto neracionalna odluka da Moskera bude toliko dugo na terenu plus skandal sa Gabrijelom u 5. seriji

Ivan Selenic

pre 24 dana

sta oni ima da se rugaju,kad du dotakli dno?

Vojin Denic

pre 24 dana

jadni celsit bio i ostao. arsenal je dobro igrao nigde se nije videl ona dominacija psg kako se pricalo. da nije bilo penala nikada go ne bi dali.

Violeta Bačević

pre 24 dana

liga sampiona je samo za velike klubove
z

zulu

pre 24 dana

bez ruskih para nebi ništa imali od toga
S

Srecko Sojic Orginal

pre 24 dana

A Arsenal igra sa Engleskim parama 🤣
K

Kako ko

pre 24 dana

Arsenal igra za kikiriki i nema budzet. Trenutna vrednost topdzija je 1.23 milijarde evra! Bolje da šutite nego sto olajavate Čelzi.
S

Simicmacan

pre 24 dana

Ali Rišarlison se našao da komentariše nešto. Lik koji igra za tim koji je dve godine zaredom prvi iznad crte za ispadanje iz lige. I ove godine grickali nokte do poslednjeg minuta da ne ispadnu. To je kao kada bi se neki Tuturić iz Napretka rugao Zvezdi što je ispala od Lila u ligi Evrope. Arsenal ih ove godine jeo za doručak. Eto koliko je neko mali, jadan i bedan, našao on da se smeje Arsenalu jer su izgubili u finalu Lige šampiona koje on nikada nije ni igrao
p

plavacc

pre 24 dana

ko ti je taj risarlison?ja ni ne znam toga momka
m

makii944

pre 24 dana

Svaka čast za Čelzi nema takmičenje koje nije osvojio mislim da je jedini klub sto ima svaku medalju osvojenu gde god da je ičestvovao veliki respekt
M

Mukice

pre 24 dana

33 boda minusa za Arsenalom 10ti na tabeli a ovaj ih Pariz isprasio iz LS sa 8 golova uz 2 milijarde potrosene u zadnje 4 godine i nasli oni da se jave hahhahaha Zelim im od srca i sledece godine isti ovaj uspijeh
C

Chelseaaaa

pre 24 dana

Kao navijacu Celsija mi je malo jadno da se klub raspada 2-3 godine a sprda druge umjesto da gleda sebe

M. K.

pre 24 dana

I Celzi bi bio niko i nista da im Rus nije ulupao ogroman novac u klub.
N

No more party

pre 24 dana

Taj rus je hteo da kupi Arsenal prvo kad je video da nece da ga prodaju otisao je u Celshit .da je kupio Arsenal danas ovi iz Celshita ne bi bili ni u premier ligu mozda bi rovarili u chempionshipu
P

Pazi

pre 24 dana

A Arsenal je siromašan klub inače. Daj molim te. Luzeri su bili i ostaće zauvek.
p

pitschcousty

pre 24 dana

Liga šampiona je samo za velike klubove i trenere.
L

LačaMati25

pre 24 dana

Čelzi je jedini klub na svijetu koji je osvojio sva takmičenja gdje su učestvovali. Aktuelni svjetski prvaci. Laku noć svima osim drugoplasiranim😅
N

No more party

pre 24 dana

Zato necete igrati LP u zadnjih desetak godina 🤣🤣

Sloba

pre 24 dana

zato sto su jos uvek mali i posle svega i igraju lmLE i LK s vremena na vreme
k

kikica1971

pre 24 dana

Mancester Junajted i Liverpul su institucije za ove male klubove iz Londona

Marko Kolasinac

pre 24 dana

Ceksi se sprda, jeste da imaju 2 trofeja LS, ali poslednje 2-3 sezone komedija od kluba, naravno za London najveci klub, u Engleskoj na poziciji 3, mozda i 4 jer Siti je u Pepovoj eri bas nagomilao trofeje i uspostavio dominaciju, onaj letnji trofej svetskog klupskog prvaka niko ne uzima za ozbiljno, igrali su klubovi zbog para, ne zbog prestiza.
N

No more party

pre 24 dana

Brale Arsenal ima 14 titula a Celsit samo 6 .pametnome dosta
p

plavacc

pre 24 dana

takoe,pogotovo kup lilijane ronketi tu ste neprikosnoveni

Marko Kolasinac

pre 24 dana

:No more party" sve tacno sto kazes i rekorder po broju osvojenih FA kupova ako se ne varam su Tobdzije, ali...koliko vredi recimo 8-10 FA kupova u odnosu na 1 Ligu Sampiona...? Ne omalozavam ja Arsenal, velikan je to, u Engleskoj pogotovo, ali kontinentalno i evro takmicenja tanko, a mogu bolje.
L

Lusiliu

pre 24 dana

To sto je Roman uradio,bice tesko,postaviti klub na takve visine,najbolji igraci,najbolji treneri,elitni klub sad su vraceni u blato u kom su i bili .
D

DZG Rudes

pre 24 dana

Bil sam gore davno, i bas me zanimalo, ko koga mrzi vise. Barem u Londonu. Istina, tu se prelama puno toga, nevjerovatno je kako komsije mrze jedni druge. London je, zapravo, skupina malih gradica, communities, borroughs, koje su silom prilika bile spojene zajedno u jedan megalopolis. Industrija, motori, parni kotlovi, znate vec, sve su to Britanci izmislili. Ali to je sve bio dvosjekli mac. Heh, oces posao, da prehranis familiju? Moze, ima. Heh, oces setkati krivim kvartom, da ti ovi razbiju glavu, i da ti zena i djeca poslije ridaju, pa i toga ima. Poanta: Spursi mrze Arsenal do koske. I obratno. Tu je i Chelsea, kojeg oboje mrze jednako, ali nikad se nece ujediniti u neku "hate parade" jer jednostavno ne zele sa udisu zajednicki kiseonik pa da im se makar o zivotu radi...
A

AlexV

pre 24 dana

Ove zamlate Arsenal tuce gde ih vidi. PSG im dao 8 komada u dve tekme.
D

DecRice

pre 24 dana

Veličina kluba ne ogleda se samo u trofejima, već i u ponašanju. Liverpool i United pokazali su zašto spadaju među najveće engleske klubove – nisu se bavili Arsenalovim porazom. Dok su oni šutjeli, javili su se Chelsea i Richarlison. Ironično je da se tuđem neuspjehu najviše raduju oni koji još traže nešto čime bi se pohvalili protekle sezone.
P

Pazi

pre 24 dana

Apsolutno. Liverpool, United, nekoliko mesta prazno pa svi ostali.
N

Naten

pre 24 dana

Hahah, nisam fan ni jednih ni drugih, ali ovima je laknulo 🤣 Arsenal 14 PL, 14 FA kupova, posedovanje trofeja LŠ je jedini definitivno pravi i dobar argument u tim raspravama i za dlaku da Čelsi ostane bez tog argumenta, mogu da zamislim kakav kamen sa srca je pao mnogima.
U

Uistinu

pre 24 dana

Gledam utakmicu sa prijateljem koji navija za Celsi nije se ovako radovao ni kad su oni osvojili. Kaze na osnovu cega da tvrdi da su veci klub ako Arsenal sad osvoji