Komentari na vest

Bukari ne ide nigde: Treba mu vremena, došao je na poljsku zimu iz sunčanog Teksasa

Marija Radulaski

pre 23 dana

Dobar igrac, ima vremena da se dokaze
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Doata dobar igrac, izgleda da mu je potrebno malo vise vremena da se adaptira. Mada Poljski fudbal je dosta izjednacen a i promena klime mozda ima uticaja
V

Vlada9111

pre oko 1 mesec

Ajde Bukari kreni da ih bukaris

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Neka se vrati kod nas,mi brze i bolje krilo od njega nismo ni imali.I kod nas i jeste pokidao sezonu,na debiju protiv Pjunika dao het-trik,golcinu u derbiju,gol Mancester City-ju...dokazan igrac za nas i zna se sta se ocekuje od njega.
n

nica25

pre oko 1 mesec

njegovo je bilo u zvezdi da se iskaze i dokaze,sve ostalo pada.Nek mu je sa srecom i samo rad i rad..

Loco444

pre oko 1 mesec

Ima vremena i za njega
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Treba mu dati sansu, ima brzinu, za Poljsku ligu sasvim dovoljno, samo da dodje u zeljenju formu!