Komentari na vest

Buongiorno Italia: De Laurentis uverava da već ima tim za Skudeto

S

Stribor

pre 20 minuta

Mislim da su Interovi prioriteti Palestra, Dzons i Solet. Medjutim, ako Real zaista zeli da proda Paza, onda Inter mora uciti sve sta moze da ga dovede. Ali onda to mora skroz da promijeni transfer politiku, jer ako zele balans u ekipi, moraju dovesti nekog jakog na poziciji defanzivnog veznog. Takodje, postavlja se pitanje pozicije Calhanoglua, jer on i Paz zajedno, a ispred dva spica...tu je defanzivno velika promaja. Bas bih se obradovao da dodje Paz, ali onda bi moralo zestoko da se prodaje i tumba
J

Ja sam Gile Interista

pre oko 1 sat

Dok se u plavom delu Milana uprava bavi slaganjem sampionskog mozaika pod palicom Kristiana Kivua i kovanjem planova za nove trofeje, na drugoj, crvenoj strani grada vlada – opsti potop. A glavni reziser te komedije nije niko drugi nego nas “stari prijatelj” zlatan ibrahimovic :))) Marko Materazi je ponovo “zapalio” odnose Nasa legenda, veciti provokator i covek koji zna kako se pali vatra u derbiju, Marko Materaci, nedavno je izmedju ostalog za Gazzettu dello Sport ispalio strelu koja je pogodila direktno u srce rosonere:“…"Za mene su to bile samo stvari s terena, ali ne mogu mu nista prigovoriti jer je, zbog onoga sto trenutno radi, najveci interista u istoriji :))) Matrix je, naravno, pogodio tacno “u metu”. Dok komsije bukvalno nemaju upravu, dok im klub luta bez sportskih direktora i operativaca za narednu sezonu, njihov “veliki spasitelj” i savetnik uprave ima preca posla. :))) zlatan ibrahimovic je u Americi, udobno smesten u fotelju Fox News-a, gde opusteno komentarise Svetsko prvenstvo i obilazi meceve UFC-a. Ovom izjavom Matrix je aludirao da je zbog trenutnog haosa koje u ac milanu, zlatan ibrahimovic najveci Interista u istoriji. A vi navijaci cupajte i to malo kose sto vam je ostalo na glavi dok vas ovaj lik gazi. Pitanje za vas" koje sledeci da vas gazi ? Mislim gazi vas INTER sa duplom krunom ! gazi vas Kaljari na San siru za Ligu sampiona ! :))) i sad vas gazi i ibra, pa dokle ce da vas gaze da mi je samo znati ? BAHAHAHAHA!
J

Janaćko

pre 8 minuta

Nemoj da preskačeš terapiju.
I

Inter Milan

pre oko 1 sat

Odakle uopste vijest da su na prodaju Boni i Diuf? Boni je jedan od cetvorice napadaca koji ce se rotirati za dva mjesta u napadu, dok ce Diuf biti rezervna opcija za Palestru na desnoj strani. Na prodaju su Fratezi, Aslani, Pavar i Luis Enrike. Za njih se ocekuje oko 60ak miliona sto ce biti dovoljno za Provedela, Solea, Dzounsa i vjerovatno jos jednog stopera za male pare da pokrije dubinu u odbrani. A kao dodatnu opciju koji moze da pokrije poziciju napadaca ili ofanzivnog veznog Marota ce vjerovatno dovesti nekog od viska mladjih igraca iz Reala na pozajmicu s pravom otkupa, najvjerovatnije Endrika.
J

Jakov23

pre oko 2 sata

ahhaha sta je sa Vlahovicem
O

Opa Miki

pre oko 2 sata

Ja mislim da ni Kolo Muani ne zna odakle toliko interesovanje za njega kad je panjina...
@

@Opa Miki

pre oko 1 sat

Dok je bio u Italiji nije bio ništa gori od Vlahovića, čak i bolji.

stevic97

pre oko 2 sata

Dusan Vlahovic svake godine na raskrsnici