Komentari na vest

Buongiorno Italia: Kuda Nika Pasa vodi put iz Madrida?

Ciba1985

pre 1 dan

Kivu menja sistem u 442,sa 2 spica i jednim kreatorim igre, da li Paz ili Calhanoglu. Treba im Paz, znacio bi mnogo jer je klasican kreator, leva noga, dobar iz drugog plana...
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 dana

@Gajo, to su samo pretpostavke koje ljudi pisu. Decko ocigledno pise, a ne zna sta pise. Kaze da Kivu zeli da pređe na 4-4-2, sto je samo njegova pretpostavka i tu se vidi da nema pojma sta se desava u Interu i kakvi su planovi. Kivu je na pocetku sezone pravio neke eksperimente i imao je problema kada je menjao formaciju iz 3-5-2 u razne varijacije. Ako bude imao igrace za 3-4-1-2 i 3-4-2-1, onda ce nesto menjati, ali nece tek tako menjati sistem. Ako ne bude imao krilo na levoj strani koje moze da pravi razliku na poziciji „2“ i plejmejkera na poziciji „1“, odnosno ako ne bude imao igrace za oba sistem koja sam naveo ostace veran 3-5-2 formaciji.

jovan1111

pre 2 dana

Milioni avioni kamioni
S

Stribor

pre 2 dana

Nismo imali para Palestru, a kao kupicemo Paza?! Ludi snovi. Paz je najbolji igrac lige, strasno pojacanje, ali vec sam pisao, ako on dodje treba da se prodaje nekoliko igraca iz spica i sredine da bi se formacija prilagodila njemu. Paz je AMC ili polu spic. Da bi njega koristio u punom potencijalu moras da imas makar jednog veznog sa defanzivnim karakteristikama da krpi iza njega i trebaju ti krila, a Inter desno nema nikog. Marota nikad nije sprovodio tako radikalne revolucije, niti imamo para za to
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 dana

Ako bi Inter nekim slucajem uspeo da angazuje Nika Paza, sto je trenutno malo verovatno, onda bi Kivu mogao da promeni formaciju u 3-4-1-2. Na poziciji „1“ igrao bi Niko Paz kao plejmejker, a takva uloga mu je apsolutno poznata. U toj formaciji bio bi apsolutni lider na terenu. Međutim, sve je to za sada na veoma tankom stapu. Takođe, nemam pojma odakle ljudima ideja da Kambijaso moze da igra desnog beka. Stvarno ne znam. On je klasican levi bek, pa ispada da kupujes levog beka da bi igrao na desnoj strani. To nema mnogo smisla i ja licno ne verujem u taj transfer.
J

Jakov1503

pre 2 dana

Svilar je odličan golman.
m

miconis1

pre 2 dana

Ma Niko je vidjen za Real vraca se tamo
3

31Željko

pre 2 dana

Real ga otkupljuje od Koma za 12 miliona a onda ga pridaje za 60 milki ko naravno bude želio da ponudi toliko...
Z

ZICOOO

pre 2 dana

Niko bi legao bash Interu kao budali shamar, kao nekad Rekoba samo puno bolji i konkretniji...igrace iza Turama i Lautara u potpunoj slobodi, dok Real ce ga ugushiti sa Belingemom i Ardom

gajo krusica

pre 2 dana

Rece li to svega ti bolji od Rekobe? Koje si ti godiste kralju, o cemu pricas, kome...
I

Inter Milan

pre 2 dana

Luis ide na prodaju, a Diuf na desnu stranu da bude rezervna opcija kome god da stigne preko ljeta (sto sigurno nece biti Ndoje, jos jedno krilo kao i Luis, niti ce kupiti Kambijaza iz Juvea sigurno). Treba im desni bek, najmanje 2 stopera (plus lijevi bek ako Karlos ostane kao izmjena za Bastonija, ili 3 stopera a Karlos igra na lijevoj strani) i jedan centralni vezni, jer ce Mktarijan dobijati mozda po 20-30 minuta svaku drugu utakmicu kao sedmi vezni. Paz ce ici za vise od 70 miliona sigurno, ne znam zbog cega ljudi misle da ce Perez dati popust od 20 miliona za mladog igraca koji je procijenjen na 80 miliona.
J

Ja sam Gile Interista

pre 2 dana

Luis Enrike ne ide nigde dok Inter ne pronađe desnog beka, u to budi siguran. Cak i ako pronađu desnog beka, nije sigurno da ce on otici. Pojavila se informacija da je Inter stopirao njegov transfer posle propusta sa palestrom. Novo ime na listi zelja navodno je Kajode iz Premijer lige.

gajo krusica

pre 2 dana

Ne brate, treba im 9 stopera, jesi dobar ti..
I

Inter Milan

pre 2 dana

Luis ide na prodaju tek kad stigne novi desni bek, jer ce biti visak kao treci desni bek, na to sam mislio osim ako Ausilio uprska i ne dovede nikog, sto nije iskljuceno, onda ostaje. A to jesam li dobar, hvala na pitanju jesam :P Inter igra sa 3 stopera, tako da im u rotaciji za novu sezonu treba 6 ukupno igraca. Tu su samo Bastoni, Bisek i Akandzi. Kao sto rekoh Karlos pokriva i mjesto lijevog stopera i beka, tako da ce im trebati 2 ili 3 nova igraca preko ljeta na tim pozicijama, dok odose ili u penziju ili u druge klubove Darmijan, Acerbi i De Fraj.

Ciba1985

pre 2 dana

Onaj koji je pisao text izgleda uopste ne prati Inter,a i fudbal se nesto mnogo ne razume. Paz nije drugi napadac, Paz je kretivni vezista, nesto tipa Zidan sto je bio,znaci igra iskljucivo iza napadaca, u prevodu on je vezni igrac. Drugo, Interu bas takav igrac treba jer Calhanoglula stizu godine i povrede. Trece, Kivu planira da promeni formaciju i vrati se na 442 sa razlicitim varijacijama u veznom redu. Tako da zakljucak da im Paz nije potreban nemam nikakvog smisla... Narocito kad krece sa podmladjivanjem tog istog veznog reda... Paz bi Interu lego kao budali samar a i Pazu bi Inter lego. Preso bi u ekipu koja gaji sampionske ambicije, gde je pritisak konstantan, gde su ocekivanja velika i gde istorijski gledano argentici sijaju najsjajnije... E sad, ako zeli da igra fudbal iz zabave neka ostane u Komo-u, jer sledece sezone im sledi tesko prizemljenje. Igra na 3 fronta ima da ih unakazi, previse je to malo klub ma koliko para ima. Sada kad igraju evropu mora da se vodi racuna i o trosenju para, nema vise bunar zelja. Oni si najvise para na pojacanja potrosili prosle sezone u Italiji. A i videce se da je i Fabresgas prevara od trenera, odlican za novine, i tesko nesto vise od toga...
S

StoneCold

pre 2 dana

Autor samo prevodi tekstove iz italijanske štampe. Po kom osnovu je Fabregas prevara koji sa timom iz Serije B izbori LŠ a Kivu top stručnjak koji sa ubedljivo najjačim timom u Italiji osvoji samo titulu a u Evropi ih nakantaju ribari?
T

Tln

pre 2 dana

Paz treba da ostane u Italiji i da predje u inter i tu se slazem, isto ne treba da prodaju Stankovica a Sucic je vec tu.....ne slazem se to u vezi Fabregasa. On je vec bolji trener nego sto je to ikada bio arteta recimo. Fabregas je bolji od njega i jednog dana ce otici u top klub i bice trofejniji od artete.

gajo krusica

pre 2 dana

Kivu nikad u zivotu nece ugusiti DiMarka koji je najproduktviniji igrac u Evropi prelaskom na 4 pozadi, odakle ta ideja..

Ciba1985

pre 1 dan

Prevara od strucnjaka jer mu se dovode svi igraci koje pozeli, malo komo je prosle godine potrosio na pojacanja vise od Intera, Rome, Juventusa, Milana, Napolija.... Najveci trosaci u Italiji su. Vreme ce pokazati da li sam u pravu

bez_EU4ije

pre 2 dana

PANJčuga Jackson će sigurno spasiti Milan 🤡🤡🤡
E

Erke987

pre 2 dana

Izgleda da je Real spreman za samo 60 mil da ga da i da uz prodaju Kamavinge ili Cuamenija finansira potpis Enza Fernandeza

Jana1211

pre 2 dana

jos bolji ce biti u realu
N

Nebitan10

pre 2 dana

Kako je Salzburg iskusno uvalio Ratkova Laciu, svaka im cast. Hoce li i on u Tursku?