Komentari na vest
Buongiorno Italia: Menadžeri u Seriji A uzeli 1.300.000.000 evra za osam godina, Juve i Inter “opljačkani”
P
Pobeda je resenje
pre oko 3 godine
Menadzeri u Seriji A uzeli 1 300 000 000 miliona.Te pare su mogle da se podele stanovnistvu u celom svetu ukljucujuci i Srbiju.Ovo je stvarno bolesno postalo.
G
GosttsoG
pre oko 3 godine
Čemu služe menadzeri, odnosno, zašto postoje?
S
Suhoj37
pre oko 3 godine
Menadžeri - Zlo svakog društva u svakoj državi na ovome svetu. Pogotovo u siromašnijim zemljama. Sport, muzika, gluma...svuda su pustili pipke i deru kožu.
Uživo
Fudbal
Tenis
Kosarka
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.




.jpg.webp)



.jpg.webp)