Komentari na vest
Buongiorno Italia: Stanković vidi samo Inter, Milan u haosu
J
Ja sam Gile Interista
pre 5 dana
Gledajuci kompletnu situaciju u klubovima Serije A, pocev od milana koji ima ogromne probleme, pa juventusa koji je odmah iza njega takodje sa raznim problemima u kluba, pa do Rome koja se izvukla igrajuci Ligu sampiona, ali i dalje mora da pronadje pare zbog FFP-a, iako moze da odlozi za narednu godinu FFP. Kada tome dodam napoli, koji takodje ima probleme oko Lukakua i jos nekoliko igraca, onda je Inter apsolutni favorit broj 1 za odbranu oba trofeja naredne sezone.
Rezime cele price je da milan i juventus vec sada muce muku sa mnogo problema, dok Inter deluje najspremnije za novu sezonu vec sada
Z
Zbaj
pre 5 dana
Inter nije prinudjen da prodaje i ako bi u takvoj situaciju prodali Bastonija za sve ispod 110mil bila bi sprnja. Top 5 stopera na svijetu sigurno, 70mil je smijesna cifra za njega, jos evo City zavrsava tamo nekog Andersona ya 120mil funti koji tek treba da se dokazuje...
S
Stribor
pre 6 dana
Vanja je uz Menjona i Svilara najbolji golman lige, Napoli ako ga se odrekne ludi su.
Sto se Bastonija tice, ovo je vjr zadnje ljeto kada se za njega mogu uzeti velike pare, da li je to Interu potrebno, ne znam. Pretpostavljam da bi ga prodali ako postoji sansa da taj novac iskoriste za neko pojacanje koje bi znacajno pojacalo ekipu, a ne vidim ko bi to mogao biti zaista, jer manje vise kompletiraju ekipu od novca koji je vec planiran. Sto se tice Stankovica, ove sezone nece imati previse prostora, ali uz Hakana moze dosta da napreduje, a Intreru ako danas ne treba, trrbace sledece sezone sigurno
Z
Zbaj
pre 5 dana
Zasto bi ovo bila zadnja sansa da se Bastoni proda? Top 5 stopera na svijetu mozes prodati kada god hoces, posebno za tih smijesnih 70mil. Pa panjina Megvarjer je placen 75mil.
Z
Zbaj
pre 5 dana
Odnosno top 10, da ne precerujemo
Ciba1985
pre 6 dana
Nista od pojacsnja u italiji...ssmo pregovori i tracevi...

Miodrag Serafimoski
pre 6 dana
Biće dobar igrač,ima potencijala
D
Dobitak111
pre 6 dana
Fali mu iskustvo, ali zelja i talenat su tu... verujem da ce imati dobru karijeru, gde drugo nego u Inter!
Miloš Orošić
pre 6 dana
Sledeće sezone Vanja šutira penale ako Vlahović ode iz Juvea 😄
.jpeg.webp.webp)







