Komentari na vest

Ćabi Alonso dogovorio veliko pojačanje – Granit Džaka prihvatio sve uslove Čelsija

Zvezdas1989

pre oko 9 sati

Mnogo ce da se susrece sa Dzakom
S

SvrakaShearer

pre oko 10 sati

ovo je izvanredno pojacanje za Chelsea. Granit je vodio Sanderlend do visokog plasmana, bio dobar u Nemackoj u Arsenalu u Švajcarskoj. On je čovek od poverenja Cabi Alonsa da postroji one neozbiljne klince u svlačionici. Pre svega one nestabilne latonose, ako ostane Enco, a ja bi ga mako i naplatio se maks za njega

Elvis Fejzic

pre oko 10 sati

Alonso je dobar trener , ovo će biti pravi izazov u Čelziju

Nikola Milicevic

pre oko 11 sati

Hahahah sta ce on u celsiju lik nije za svajcarsku 3 ligu ima samo kao ucesce na sp.
y

yui

pre oko 11 sati

ne dovodi ga alonso za prvu postavu vec za svlacionicu..
L

LačaMati25

pre oko 11 sati

Nije ni čudo što Plavci propadaju. Od Ivanovića i Matića do Džake....
k

krejzicoa

pre oko 11 sati

Nesto ne verujem da će im ovaj veteran pomoći ali ajde..

urosh

pre oko 11 sati

Челси је полудео ако им је ово појачање
Z

Zula

pre oko 12 sati

Ako im on be pomogne nece niko. Precenjeni igrac.

Kaki

pre oko 12 sati

Hahahah sta ce on u celsiju lik nije za svajcarsku 3 ligu ima samo kao ucesce na sp.
h

hellokcs2

pre oko 12 sati

Ovo je previše novca.
S

Staniša Žugić

pre oko 12 sati

.koliko god da je on siptar ,pre svega je sportista koji iza sebe ima biografiju igranja u dobrim klubovima

kaligula89

pre oko 12 sati

Koji crni dzaka, nisu valjda poludjeli

Slobodan Milojkovic

pre oko 12 sati

Pa koliko je veliko, videcemo....ja ne mislim da je on igrac za takav klub...
m

mozzart sport citalac

pre oko 12 sati

u sportu nema mesta za mrznju,nacionalizam,politiku...koliko god da je on siptar ,pre svega je sportista koji iza sebe ima biografiju igranja u dobrim klubovima,samim tim opravdano pisanje o transferu....
v

valderama

pre oko 12 sati

vodi ga kuci ako ti dobar

rajko vidic

pre oko 12 sati

Neznam koliko djaka moze pomoći Celziju s obzirom da je već u poznim godinama

[email protected]

pre oko 12 sati

e bas je pogodio ovaj da bude pojačanje ....

Marko Marjanovic

pre oko 12 sati

koje smece od igraca

Balkan Sport Live

pre oko 12 sati

Mnogo ce se usreciti sa njim mocni celsi koji ni konferens ligu nece igrati toliko su sposobni😂😂
P

PsihoGeza

pre oko 13 sati

A koja je poenta postojanja onog Čelsija...dovode svaki prela i rok igrače na kilo, nit ih prodaju posle za neke pare ,nit se ti igrači razvijaju nit tim nesto osvaja. Čisto pranje para i igrarija pijanih amera
?

?

pre oko 12 sati

To je uveo Jevrej Abramovic.

Lalala

pre oko 13 sati

A vecna toj poziciji imaju Enca Fernandez i Kalseda koji su zbirno placeni 200+ mil...
B

Boldrick

pre oko 13 sati

Sta cw im ovaj nabedjeni
B

Boza Dunsterrrr

pre oko 13 sati

mozda sam u pitanju ja,ali zamislite albanski sportski portal koji objavljuje vesti o Srbskim igračima…meni stvarno ovo malo čudno. šta je potrebno da se ovaj narodn osvesti,neka nam je Bog u pomoć.

wizard 1987

pre oko 13 sati

ko jos moze da dovede ovog drvosecu
D

DDS900

pre oko 13 sati

Dzaka koji je u zalasku karijere i sve slabije igra da bude pojacanje i da igra intenzitet Premijer lige, veoma tesko.
P

Pera192

pre oko 13 sati

On i alonso su bili zajedno u leverkuzenu i na tu kartu igra alonso, ali vreme čini svoje nije više on taj igrač, jedino da mu sredi svlačionicu
F

Fadilj Vokri

pre oko 12 sati

Jok burazeru,treba mu zadnji vezni sa lobanjom.

Сербона 7

pre oko 13 sati

Ето, да и ви узмете неки отпадак из Арсенала. На продају су и Зубименди, Езе, Нванери, а радо би вам вратили и ону муву без главе Мадуекеа.

Max Dowman

pre oko 12 sati

ajde za Zubimendija razumem prvom do sebi dodaje i mnogo umrtvi igru, ali što brate Eze i Envaneri

Сербона 7

pre oko 2 sata

Енванери, царе сагнира. И треба га, док је на доброј цијени продати. Езе. после оног срамног пенала и генерално лоше сезоне показао је свима да нам на месту организатора треба бољи играч. И доводе га, биће то Морган Роџерс, иако бих радије узео Ника Паза.

KuukYY

pre oko 13 sati

dobar igrac iako je srebin

Milos Miletic

pre oko 13 sati

Lakrdija postao ovaj Celsi
a

andja v

pre oko 13 sati

celzi ove sezone osvaja ligu šampiona
g

gost3739w0r

pre oko 14 sati

Zelim mu da u dresu Celzija napravi isti broj gresaka za gol, isti broj crvenih kartona, itd kao u dresu Arsenala.

Valent

pre oko 14 sati

Na kraju u celzi..

TrifkeRSFC

pre oko 14 sati

Ovaj u najboljim godinama bio balast tada izgubljenom Arsenalu, danas kada mu se bliži klin za kopačke i kad je realno da se polako okreće odgajanju koza, pričamo o njemu kao nekom pojačanju.
M

MihailoR

pre oko 13 sati

...jedan od najboljih komentara ikada...
B

Buca95

pre oko 14 sati

Dzaka podcenjen igrac prilicno.Ume i da udari,i da zategne loptu,a i da odigra.
O

Onda

pre oko 14 sati

Im zelim da ispadnu iz lige. Cirkus od kluba

PR RI

pre oko 14 sati

Možemo mi da ga mrzimo, da ga pljujemo, ali fudbalski je on najbolje što je reprezentacija Švajcarske ikada imala. Nema 36 godina, nema ni 34, nego 33. Čovek ima četiri Svetska prvenstva, od toga dva osmine finala, i tri Evropska prvenstva sa dva četvrtfinala. Ne znam da li neki naš igrač ima tako nešto, takvu karijeru i uspeh u reprezentaciji. Plus, uz to ima 150 utakmica, odnosno nastupa za reprezentaciju Švajcarske. A ovaj što je napisao da su se navijači Chelseaja smejali Džaki u njegovim najboljim godinama... Brate, Džaka je u dve sezone dva puta bio proglašen za najboljeg igrača Arsenala. A što se tiče godina, napravili ste od njega dedu. Pa Salah ima 34 godine, a među najboljima je u Liverpoolu i najbolji je igrač Egipta. De Bruyne takođe ima 34 godine, pa je najbolji igrač Belgije, a sada igra za Napoli. Mane je sa 34 godine i dalje najbolji igrač Senegala. Lewandowski ima 37 godina i najbolji je igrač Poljske. A Messi, Ronaldo i Modrić imaju 39 i više godina, pa i dalje igraju bolje nego neki precenjeni dvadesetjednogodišnjaci i dvadesetdvogodišnjaci. Da se vratim na Džaku – čovek je bio možda najbolji igrač Sunderlanda i nije slučajnost što je Sunderland na kraju bio sedmi u Premijer ligi, ispred upravo Chelseaja, Brightona, Newcastlea, West Hama i Tottenhama.
v

vvvvv

pre oko 13 sati

j*bo te on. vodi ga kuci
D

Dragan VG

pre oko 12 sati

Ako je ovaj pecinski covek tupog i neinteligentnog pogleda najbolje ikada kod njih...sta je onda Stefan Sapuiza? On je bivsi golfer onda?
i

iveljaaa

pre oko 14 sati

Jako cudan ali i zanimljiv transfer
n

nenadaleksandra

pre oko 14 sati

Cuj veliko pojacanje
C

COYG1994

pre oko 15 sati

Mislim da je ovo vise pokusaj da se u svlacionicu dovede neko iskusniji koji moze da "zauzda" mlade i vrele glave kakav je i on sam bio do pre 4,5 godina.

Nadja17

pre oko 15 sati

Dzaka je godinama pokazivao da moze da bude vazan faktor u najjacim ligama

Bojan76

pre oko 15 sati

Ako se transfer realizuje, Celsi bi dobio igraca sa ogromnim iskustvom i liderskim osobinama
V

Vitaa88

pre oko 15 sati

Ako im Enzo Fernandez ode u Real a zamena Dzaka onda Celsi kandidat za ispadanje sledece sezone...
N

Nezzz63

pre oko 15 sati

Čelzi će se boriti za Ligu Evrope, realno.
5

515151

pre oko 15 sati

Celzi se polako gasi najsmesniji klub na planeti

Aboubakar Oumarou

pre oko 15 sati

Ovo meni miriše na odlazak Enca Fernandeza...

Aleksandar Virijevic

pre oko 15 sati

Mislim da je veoma loš potez Čelsija, ali vreme će pokazati.
m

metalika moj dobar

pre oko 15 sati

politiku na stranu al je dobar igrac

Ruzica70

pre oko 15 sati

Kakav tim takvo pojacanje. Jadnici

cima88

pre oko 15 sati

Procena je da će to biti negde petnaest Milki za dzaku
r

rea

pre oko 15 sati

Igrač od 36 godina koji ni u najboljim danima nije bio vrhunski fudbaler je veliko pojačanje Čelsija? Džaka u 2026. godini može biti veliko pojačanje Bazela, Jang Bojsa, Šalkea, Hanovera...
V

Veljko9

pre oko 14 sati

Ima 33, i realno dobro ce im doci jer ima iskustvo i bio je kapiten vrlo cesto u karijeri. Ovom mladom timu bas fali takav igrac
r

rea

pre oko 13 sati

@Veljko9, kom mladom timu? Palmer, Kaisedo, Enco... su igrači koji imaju već po 24, 25 godina, do kada će biti mladi i neiskusni?
C

Chelsssseaaa

pre oko 15 sati

Dok je bio u najboljim godinama navijači Čelsija su pravili smešne kompilacije sa Džakinim greškama, a sad će da ga dovedu kao pojačanje sa 34 godine. E živote pokvareni džoistiku.
Z

Zed

pre oko 15 sati

Taman da se naprave kompilacije Džake u Čelsijevom dresu

Popokatlpetl

pre oko 15 sati

Sta ce im Dzaka sa 34 godine,mislim da je ovo promasaj