Komentari na vest
Čemu da se nadaju u Pančevu: Braga, Bran, Sion, Istanbul BB... Jedino ako padne Pjunik
n
navijač czv
pre 10 dana
Ja nmg da verujem da se ljudi nonstop lože pred Kvalifikacije za evropska takmičenja i onda ćorak primera radi Železničar će ispasti lagano ove sezone borba za opstanak u SLS lagana Coppy R Kragujevac Paste Železničar....čak i da im zapadne Pjunik ispašće uporedite ih sa Kragujevcem Kragujevac je imao bolju ekipu pa je ispao od Mornara i Klaksvika....
Miki Milikic
pre 10 dana
samo da ne zapadne braga, ovi ostali su lagani
m
munjadj.
pre 10 dana
nemaju sanse nikakve
Radojkovic Milos
pre 10 dana
Nemaju šanse ni protiv Pjunika
B
Bilosta1
pre 10 dana
Nema lakih protivnika za Zeljeznicar. Pogotovo ne turci.
ZIVAND
pre 10 dana
Ako postoji dozvola da utakmicu igraju u Pančevu, ko god da dođe Želja pobeđuje.
B
Banatski velikan
pre 10 dana
2300 prijavljenih No nejm bojsa će pratiti na prvom Evro gostovanju.
Za drugo gostovanje će cifra biti bliže 5000, i tada se klub ujedinjuje sa Dinamom PA u FK Naša krila, sa novim stadionim kapaciteta 17500, sa 10 000 ultrasa iza sebe koji svuda nose klub do titula a i u porazima ostaju iz klub verni a ne ogorčeni.
D
Djapex
pre 10 dana
Samo da se izbegne Braga... Turci znaju da potcene protivnike a i nisu nesto... sa ostalima bi se moglo igrati ako sacuvaju tim. Mada svako prolece se stvori slika da su nasi klubovi dobri, pa dodje leto i vidimo gde smo : ispadamo od Mornara, Farana, Maribora, poljaci lagano izbacuju TSC i Novi Pazar itd
s
stv
pre 10 dana
Železničaru istorijski ulazak u Evropu, ali žreb drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija donosi veoma težak ispit. Kao nenosilac, Pančevci mogu da izvuku Bragu, Istanbul Bašakšehir, Brann, Sion ili Pjunik.
Braga je apsolutni favorit grupe – tim koji je prošle sezone igrao polufinale Lige Evrope i ranije deklasirao TSC. Čak i Bašakšehir i Sion deluju znatno jače. Jedina realna prilika za prolazak je Pjunik iz Jermenije, koji bi bio najpoželjniji rival.
U Pančevu se nadaju čudu, ali realnost je da će Železničar morati da bude na maksimumu da bi prošao dalje. Žreb je danas u 14h – neka bude Pjunik!
S
Samo jedan covek
pre 10 dana
Od kada se kvalifikacije racunaju kao ulazak u Evropu? Kriterijumi su spusteni na minimum, sve se predstavlja kao neki uspeh a onda nam dodju Farani i Maltezani objasne neke stvari! Sve dok se stvari ne budu nazivali pravim imenom nece biti bolje...

Golub86
pre 10 dana
ma to je rešeno ko god da im padne
mozzart-gost
pre 10 dana
Zelezničaru malo sreće i ulazi .
r
riochapke
pre 10 dana
Uuuh ko bi rekao da već u drugom kolu kvalifikacija za ligu konferencija ima ovakvih protivnika!
Koga god da dobiju samo hrabro pa šta bude!
sonee06
pre 10 dana
zasluzili su Evropu, bez straha i samo napred
D
Daki1984
pre 10 dana
Samo da izbegnu Bragu. Sa svima ostalima se moze igrati.
Zeleznicar je bio najprijatnije iznenadjenje,igraju lep otvoren fudbal ,dobrog trenera i može bilo ko da im padne nece lako proci protiv Zelje
Милош Гроздановић
pre 10 dana
Samo hrabro momci!
m
milan62611
pre 10 dana
Pretežak zreb ali borbe mora biti
S
Strucnjak LK
pre 10 dana
Izvucice Pjunik i ispasce jer Pjunik nije bas za salu imaju Brazilce, a Zeleznicar prodaje sve najbolje igrace za koje stigne ponuda..
s
spitfire
pre 10 dana
bas teski protivnici, nema nikakve sanse
S
Srbo USA
pre 10 dana
Ma idu dalje.. xexexxexe

Истина
pre 10 dana
није сифифовски посао него сифифовски
J
Jacz
pre 10 dana
Samo da izbegnu Bragu. Sa svima ostalima se moze igrati.
R
Realno posmatrano
pre 10 dana
Jedino da se nadaju da upadnu Jermeni ili Maltezani, tu neku sansu imaju, ovo ostalo sve ispadaju rutinski.
D
Dexterijus
pre 10 dana
Samo napred, ako treba I glavom kroz zid. Nema predaje I ako se dobije Braga za protivnika.
C
Ch
pre 10 dana
Nemoraju se nadat nicemu. Srpski fudbal je toliko los. Slobodno mogu ostati Kodkuce oni i svi Timovi Cirkus Lige i neka lepo prate Svetsko i nek gledaju sta je ustvari Fudbal. I nek se pitaju sta su oni dosad igrali.
x
xcx
pre 10 dana
Koliko vidim nadaju se da uvaljaju jos nekog igraca za neki milion,a nisu nesto zainteresovani za rezultat u evropi.
L
Lkjhgfdsa
pre 10 dana
Sto bi rekli, razvojni tim 🤡
M
Mladic
pre 10 dana
Zašto čemu da se nadaju.!?
Izadjite momci i uživajte protiv klubova koji važe za “nešto” u fudbalu.Dajte 120% od sebe i nema da vas boli glava.
Bolje u Portugalu da igrate nego u Kazakstanu
K
Komri
pre 10 dana
oni svakako nemaju kvalitet za nešto više ali želim im Pjunik, mada u ranim fazaa kvalifiakcije pitanje sa kakvim timovima će ovi nosioci igrati. Recimo taj Orta je na SP neće ni biti na potencijalnom dvomeču
Savo Vukovic
pre 10 dana
Važno je učestvovati
d
dekadent
pre 10 dana
Jedino Pjunik mozda da se prodje, ostalo pisi kraj..
d
dokile
pre 10 dana
Bas tezak zdreb,sve izuzetno jaki klubovi iz vodecih liga Evrope...
Cujo Zarko
pre 10 dana
Sion bi njima odg
V
Velinovzeljko
pre 10 dana
Preterao zreb bice pakleno

.JPG.webp.webp.webp)






