Komentari na vest

Čemu da se nadaju u Pančevu: Braga, Bran, Sion, Istanbul BB... Jedino ako padne Pjunik

n

navijač czv

pre 10 dana

Ja nmg da verujem da se ljudi nonstop lože pred Kvalifikacije za evropska takmičenja i onda ćorak primera radi Železničar će ispasti lagano ove sezone borba za opstanak u SLS lagana Coppy R Kragujevac Paste Železničar....čak i da im zapadne Pjunik ispašće uporedite ih sa Kragujevcem Kragujevac je imao bolju ekipu pa je ispao od Mornara i Klaksvika....

Miki Milikic

pre 10 dana

samo da ne zapadne braga, ovi ostali su lagani
m

munjadj.

pre 10 dana

nemaju sanse nikakve

Radojkovic Milos

pre 10 dana

Nemaju šanse ni protiv Pjunika
B

Bilosta1

pre 10 dana

Nema lakih protivnika za Zeljeznicar. Pogotovo ne turci.

ZIVAND

pre 10 dana

Ako postoji dozvola da utakmicu igraju u Pančevu, ko god da dođe Želja pobeđuje.
B

Banatski velikan

pre 10 dana

2300 prijavljenih No nejm bojsa će pratiti na prvom Evro gostovanju. Za drugo gostovanje će cifra biti bliže 5000, i tada se klub ujedinjuje sa Dinamom PA u FK Naša krila, sa novim stadionim kapaciteta 17500, sa 10 000 ultrasa iza sebe koji svuda nose klub do titula a i u porazima ostaju iz klub verni a ne ogorčeni.
D

Djapex

pre 10 dana

Samo da se izbegne Braga... Turci znaju da potcene protivnike a i nisu nesto... sa ostalima bi se moglo igrati ako sacuvaju tim. Mada svako prolece se stvori slika da su nasi klubovi dobri, pa dodje leto i vidimo gde smo : ispadamo od Mornara, Farana, Maribora, poljaci lagano izbacuju TSC i Novi Pazar itd
s

stv

pre 10 dana

Železničaru istorijski ulazak u Evropu, ali žreb drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija donosi veoma težak ispit. Kao nenosilac, Pančevci mogu da izvuku Bragu, Istanbul Bašakšehir, Brann, Sion ili Pjunik. Braga je apsolutni favorit grupe – tim koji je prošle sezone igrao polufinale Lige Evrope i ranije deklasirao TSC. Čak i Bašakšehir i Sion deluju znatno jače. Jedina realna prilika za prolazak je Pjunik iz Jermenije, koji bi bio najpoželjniji rival. U Pančevu se nadaju čudu, ali realnost je da će Železničar morati da bude na maksimumu da bi prošao dalje. Žreb je danas u 14h – neka bude Pjunik!
S

Samo jedan covek

pre 10 dana

Od kada se kvalifikacije racunaju kao ulazak u Evropu? Kriterijumi su spusteni na minimum, sve se predstavlja kao neki uspeh a onda nam dodju Farani i Maltezani objasne neke stvari! Sve dok se stvari ne budu nazivali pravim imenom nece biti bolje...

Golub86

pre 10 dana

ma to je rešeno ko god da im padne

mozzart-gost

pre 10 dana

Zelezničaru malo sreće i ulazi .
r

riochapke

pre 10 dana

Uuuh ko bi rekao da već u drugom kolu kvalifikacija za ligu konferencija ima ovakvih protivnika! Koga god da dobiju samo hrabro pa šta bude!

sonee06

pre 10 dana

zasluzili su Evropu, bez straha i samo napred
D

Daki1984

pre 10 dana

Samo da izbegnu Bragu. Sa svima ostalima se moze igrati.
Zeleznicar je bio najprijatnije iznenadjenje,igraju lep otvoren fudbal ,dobrog trenera i može bilo ko da im padne nece lako proci protiv Zelje

Милош Гроздановић

pre 10 dana

Samo hrabro momci!
m

milan62611

pre 10 dana

Pretežak zreb ali borbe mora biti
S

Strucnjak LK

pre 10 dana

Izvucice Pjunik i ispasce jer Pjunik nije bas za salu imaju Brazilce, a Zeleznicar prodaje sve najbolje igrace za koje stigne ponuda..
s

spitfire

pre 10 dana

bas teski protivnici, nema nikakve sanse
S

Srbo USA

pre 10 dana

Ma idu dalje.. xexexxexe

Истина

pre 10 dana

није сифифовски посао него сифифовски
J

Jacz

pre 10 dana

Samo da izbegnu Bragu. Sa svima ostalima se moze igrati.
R

Realno posmatrano

pre 10 dana

Jedino da se nadaju da upadnu Jermeni ili Maltezani, tu neku sansu imaju, ovo ostalo sve ispadaju rutinski.
D

Dexterijus

pre 10 dana

Samo napred, ako treba I glavom kroz zid. Nema predaje I ako se dobije Braga za protivnika.
C

Ch

pre 10 dana

Nemoraju se nadat nicemu. Srpski fudbal je toliko los. Slobodno mogu ostati Kodkuce oni i svi Timovi Cirkus Lige i neka lepo prate Svetsko i nek gledaju sta je ustvari Fudbal. I nek se pitaju sta su oni dosad igrali.
x

xcx

pre 10 dana

Koliko vidim nadaju se da uvaljaju jos nekog igraca za neki milion,a nisu nesto zainteresovani za rezultat u evropi.
L

Lkjhgfdsa

pre 10 dana

Sto bi rekli, razvojni tim 🤡
M

Mladic

pre 10 dana

Zašto čemu da se nadaju.!? Izadjite momci i uživajte protiv klubova koji važe za “nešto” u fudbalu.Dajte 120% od sebe i nema da vas boli glava. Bolje u Portugalu da igrate nego u Kazakstanu
K

Komri

pre 10 dana

oni svakako nemaju kvalitet za nešto više ali želim im Pjunik, mada u ranim fazaa kvalifiakcije pitanje sa kakvim timovima će ovi nosioci igrati. Recimo taj Orta je na SP neće ni biti na potencijalnom dvomeču

Savo Vukovic

pre 10 dana

Važno je učestvovati
d

dekadent

pre 10 dana

Jedino Pjunik mozda da se prodje, ostalo pisi kraj..
d

dokile

pre 10 dana

Bas tezak zdreb,sve izuzetno jaki klubovi iz vodecih liga Evrope...

Cujo Zarko

pre 10 dana

Sion bi njima odg
V

Velinovzeljko

pre 10 dana

Preterao zreb bice pakleno