Komentari na vest

Česi vode dve “barabe” i trojicu uljeza: Da su imali probleme u reprezentaciji, šta bi klub radio?

A

Alal vera

pre oko 1 mesec

90% reprezentacije igra domacu ligu, vecina iz Slavije i Sparte. Svaka im cast. Zato su im stadioni puni

Dusan Stefanovic

pre oko 1 mesec

Kakve barabe, cesi uvek imali solidan tim. Od Medveda nedveda preko kolera.

Aboubakar Oumarou

pre oko 1 mesec

Pali su drastično! Nekada Nedved, Rosicki, Berger, Poborski, Koler, Baroš, Bejbl, Repka, Šmicer, Pavel Kuka... a u sadašnjoj reprezentaciji znam 2-3 igrača...