Komentari na vest

Čovek koji je odbranio penal Nathu ostaje u Radniku do 2027. godine

z

zeeeemun

pre 14 dana

Randjelovic veliki golman i ikona Super Lige. Zaslužen ugovor

Aleksandar Dilparic

pre 15 dana

Pa pametno mora se cuvati ono sfo vredi a ne samk prodavati
S

Staniša Žugić

pre 15 dana

Radnik je klub iz najmanjeg mesta u ligi i verovatno sa najmanjim budzetom,ali ljudi imaju odlican skauting,uvek nekog dobrog stranca i povoljne,sasvim korektne domace igrace
B

Bravoooo

pre 15 dana

Odlican potez Radnika, Stefan je izuzetan golman i pravi sportista
D

DZG Rudes

pre 15 dana

"Covek koji je odbranio penal Nathu"...E, ko naslov za neki blokbaster...🎬
1

13

pre 15 dana

Odbranio penal bilo kome za razliku od nekih koji "vrede" milione a daju autogolove u reprezentaciji i brukaju istu. Bravo za vernost "malom" klubu
T

TuzniBauk

pre 15 dana

Sumnjam da je samo zbog toga ostao no dobro, solidan golman

Damir Jovic

pre 15 dana

Svka čast,bravo za vernost u klubu.

marko Lapadatovic

pre 15 dana

I treba tu da ostane
D

Dale97

pre 15 dana

Covek zvani divlja macka 😀😀😀
m

maksaa444

pre 15 dana

kakav naslov.. kao da je skinuo penal u finalu SP
t

toma1010

pre 15 dana

Odličan igrač, svaka čast👏
B

Boka85

pre 15 dana

Ha ha odbranio penal ogromnoj zvezdi
m

milan62611

pre 15 dana

Odličan potez Radnika
П

Плитак поток

pre 16 dana

Клнтам да ови из Моцарта намерно ставе овакав наслов да,би било што више коментара :) Али брате, као да га је одбранио Роналду или Месију, каква комедија :)
B

Baća Espino

pre 16 dana

Kao da je skinuo Maradoni, Zidanu, Ronaldinju ili Mesiju, a ne j**en*m Nathu. 🤷‍♂️
G

Goat

pre 16 dana

Odbraniti penal Nathu to je kao Tomo Ivkovic sto je odbranio Maradoni :D

Marko Markovic

pre 16 dana

Ma gde najbolji golman nema pojma
b

boca2343

pre 16 dana

Odlican golman, konkurent za top 3 sezone!

Mr 007

pre 16 dana

Svaka cast coveku,preveliki hajp se stvorio oko Natha i izvodjenja penala, jer je imao skoro penal po mecu,a svaki je do tog realizovao. Btw,Radnik je klub iz najmanjeg mesta u ligi i verovatno sa najmanjim budzetom,ali ljudi imaju odlican skauting,uvek nekog dobrog stranca i povoljne,sasvim korektne domace igrace. Pritom sa vecitima uvek igraju na gol vise,a u jednom periodu su redovno resavali Partizan (min nereseno). U pocetku su bili predmet zezanja zbog malog mesta, ali sada su objektivno ozbiljan clan najboljeg domaceg prvenstva. Bravo!

Marko Markovic

pre 16 dana

Hahahahaha neverovatno
hahahaha ali kao da mu je sutirao maradona...kao da je taj natho ne znam ko i da ovaj sportista treba da se predstavlja i da je jedini kvalitet to sto je nekome odbranio penal hahahaha pa taj natho nije mogao u Izraelu da igra nigde i kao ovde je velika legenda i igracina....Katai doktor za njega Kanga isto tako Ivanic isto...brdo nasih igraca su licno izmislili fudbal za ovu naduvanu zvezdu preko medija
c

cvetak12

pre 16 dana

smehotres....hahahhahahha
N

Neverovatno

pre 16 dana

Kako radi cenzura.. kao da sam napisao ko zna sta
Z

ZV

pre 16 dana

Hahahahhahhahhahhahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa.....
G

GOST 510

pre 16 dana

Cela karijera u Surdulici. Kakav kanal. Zar ne može da nađe nekog polu sposobnog menadžera pa da pobegne bar u neku bivšu sovjetsku republiku.
V

Velja cika Velja

pre 15 dana

Ne moze ,menadzer mu Gasic sportski direktor Radnika
Г

Гргегет

pre 16 dana

Па није га одбранио Месију у финалу светског првенства да му то буде препорука...

milovankg1

pre 16 dana

Odlican golman zasluzuje dosta bolje..
s

sandrasandrq

pre 16 dana

Odličan golman, svaka čast 👍
E

Edee

pre 16 dana

Znaci tako se postaje golman kada odbranis penaldziji Penalthu