Komentari na vest

Cure detalji predloženog ugovora: Milan i Amorim – saradnja dve godine, plata do 4.000.000 evra

G

Gost1983

pre 12 dana

Potpisao, posao zavrsen. Meni nije samo jasno koja je vizija AC Milana, da li sa ovim potezom zele da zadrze igrace? Kako se pisalo ranije, Modric nije siguran, Leao zeli da ide, cak mislim ako dodje dobra ponuda za Pavlovica i on ce dignuti sidro, Maignan gotovo pa sigurno u Chelsea, Rabiot nece ostati, on je svakako bio Alegriev mezimac. Amorim nije los, samo posao na ostrvu je ebeno tezak, pogotovo ako sjednes na klupu nekog tima koji ima jak imidz u svijetu fudbala jer od tebe se ocekuje da cuda pravis. Kako ce biti u Italiji, ja vjerujem da mnogo bolje i uspjesnije nego u Engleskoj. Jedno pitanje za redakciju, kada vas ocekujemo sa Transferima Uzivo, od 01.07?
L

LNS

pre 12 dana

Kaze se dici, ne dignuti.
Ž

Žoze Mudrinjo

pre 13 dana

Neverovatno šta radi Ibrahimović sa ovim klubom i ponovo su njegov izbor Portugalci koji su unazadilk Milan. I onda dovede Alergija koji bude gori i od njih, pa je brže bolje doveo novog da se nastavi bruka. Ne znam nisu ni ostali u Milanu nešto doneli ali činimi se da je Nosonja nešto najgore što je Milan snašlo zadnje vreme... Dok se ne otera neće biti solidnog ne dobrog nego solidnog Milana
K

KBK

pre 12 dana

Tesko da je AleGRi gori od one dvojice...

Nikolina Simic

pre 13 dana

Bolja varijanta za Amorija od Junajteda!
M

Milan pao

pre 13 dana

Amorim isto pao i sada če ili zajedno da ustanu ili oboje propadaju u veci kanal,Amorim je dokazao da je slab oko odabira igraca Maino mu bio rezerva teska a igrao Ugarte Da su ga smenili odma posle poraza u kupa borili bi se za 1 mesto Plus njegova izjava pred da dobije otkaz kada je rekao sa u .m.jun je dosao da bude menadjer a ne trener sve kazuje,čovek ga interesuje samo lova

Oldboy

pre 13 dana

Ovo je copy paste De boer u Interu
A

Asprogenis

pre 13 dana

Ne znam zasto Milan ne razmisli o Marku Nikolic. Mislim da bi mu to bio najbolji potez
b

bolton79

pre 13 dana

Milan se igra sa sudbinom. Ako stvarno dovedu Amorima bice borba za opstanak.
m

miki.mocart

pre 13 dana

Svuda ce bolje proci nego u Junajtedu. Taj tim nema ono sto je nakad imao.

Bosque

pre 13 dana

Na sta je spao slavni Milan...bukvalno ga zaobilaze svi.
K

KBK

pre 12 dana

Glasner je hteo da preuzme, verujem da zeleo i Konte kad bi ga pitali, ali njima ne pada na pamet da to rade.
G

Gotz

pre 13 dana

Klasični. nemač. pojma

Kristina Janjic

pre 13 dana

Dobro se prodao posle rada u Sportingu

FC RED STAR

pre 13 dana

Ne samo od Milana od Italijanskog fudbala nema leba...Jača i zanimljivija je Turska liga!

Slavko61

pre 13 dana

Dobro se prodao posle rada u Sportingu

bez_EU4ije

pre 13 dana

Stečajni upravnik 😭

Veljko Pavlović

pre 13 dana

Sto dalje iz Engleskog kluba 😈😈😈😈
G

Grdne rane

pre 13 dana

Koji su meni ovi Italijani kraljevi, oni svako malo mijenjaju trenere, a liga im nikad nije bila losija. Pogledajte samo Juventus i Milan, samo gledaju nekog za dzabe da dovedu i te olupine potrosene, igra im je uzasna. Podrzavam dovodjenje recimo Modrica, ali oko njega su skoro svi panjevi. Tako i u Juventusu, ima Jildiz i tjt, pa s kim da igraju, Vlahovic najistureniji a ne mogu da dodju do njrga njihovom genijalnom igrom
A

Aux

pre 13 dana

Treba da ustanes kad se spomene Italijanska liga idi gledaj Siti skorojevicu fudbalski
@

@ssss

pre 13 dana

Druže svaka čast Modriću na karijeri,ali ako je Milan spao da ga dovodi u ovim godinama onda ti je jasno o kakvom se raspadu od ekipe radi.

Golub86

pre 13 dana

uzimaju titulu sledeće sezone
M

Maestro

pre 13 dana

Bio dobar kod kuce u razradjenom sistemu Sportinga,sad ce na konto toga da mlati lovu po Evropi bez nekog rezultataskog uspeha i onda zatvara krug u Portugalu....

Aleksandar Virijevic

pre 13 dana

Odličan da vraća klub u dobrom smeru, u Mančesteru je bio loš, ali pojačanja koja je doveo su VRH. 🫡
G

GeOs

pre 13 dana

Pa nije se mnogo pitao oko pojacanja. USesko nije njegov izbor, a ni Lemans.

Petar Lukić

pre 13 dana

Dobra sredina za Amorima
M

Marko2333

pre 13 dana

ovaj ih sve vise unistava...
I

Irac66

pre 13 dana

Nista nece uraditi. Losa ekipa. I sa par pojacanja bice losi
p

pink

pre 13 dana

šteta što nije prije iz mancestera otišao borili bi se za prvaka na kraju ,on je primer kako trener može kočit ekipu

Aleksandar Krezic

pre 13 dana

Милан је прошле сезоне подбацио ако нешто не промени не пише му се добро ни за следећу сезону.
S

Slava222

pre 13 dana

bolje bi prosao da je ostao realno

Sonja Velinovic

pre 13 dana

Karijera mu krenula nizbrdo, tesko da se vrati na pravi put...
Sta bi ja dao da sam na birou za zaposlenje kao sto je on
P

Peki30

pre 13 dana

Ovi su stvarno propali ko zeton kad njega hoće.. covek dokazao u man utd da pojma nema, kerik je za njega ser alex

nadama

pre 13 dana

Pravi trener za njih
R

Ratibor

pre 13 dana

Nije on loš trener ali Milan je gora sredina od Mančestera u ovom trenutnu, videćemo kako će da se snadje.
d

djuka2025

pre 13 dana

pravi trener za milan i za njihov jadan projekat koji ih unistava iz godine u godinu

Stevan

pre 13 dana

Ko sto kazu pojedini ovde da je ostao u Portugalu bolje bi prosao. Dobar tekst

Nebojsa Antic

pre 13 dana

tesko u milanu i sa njim i sa ovim igrackim kadrom
O

Obreee

pre 13 dana

Treci Portugalac za 2 godine,ne mirise na dobro,ne znam sto nisu probali sa Glaznerom,osvojio ligu konferencija sa Palasom,ligu Evrope sa Ajntrahtom na cijem se terenu igra i finale naredne lige Evrope,poznaje taj teren odlicno i garant bi je osvojio sa Milanom kome bi to bila puna kapa u ovom trenutku.Ovako ko zna dokle ce sa ovim Amorimom..
Z

ZZ Crew

pre 13 dana

Znaci ako trener poznaje teren na kojem se igra,velika verovatnoca je da se pobedi? Zna kako odskace lopta,sa koje tribine je glasnije,kolika je visina trave...

Miloš (Мишке)

pre 13 dana

Dobra stvar za Milan, ima da legne kao trener, pa mozda i borba za skudeto
F

Fanste933

pre 13 dana

pa sto pre zavrse bolje za njih

Vajta66

pre 13 dana

ozbiljna lova je u pitanju
b

bbgarko

pre 13 dana

Pa nije trebao da mrdne iz drugog kluba sta reci
R

Rezzapereca

pre 13 dana

Ovo moze i da ispadne vrhunski, nesto poput Fabregasa u Komu, samo da dobije par dobrih pojacanja
m

munjadj.

pre 13 dana

steta sto je napustio porting
J

Janaćko

pre 13 dana

Idealan trener da Milan ispadne u Seriu B.

Марјан Симоновић

pre 13 dana

Nije trebao da ide iz sportinga, bio bi legenda kluba, rad bez pritiska

fontana

pre 13 dana

Unpopular opinion ali mislim da bi im on sjajno legao. Najveći problem kod njega je bilo to što je forsirao 3 pozadi u Junajtedu, a ovde ima sve uslove za to

Marko Strugar

pre 13 dana

Au, sve gore od goreg

Miloš Orošić

pre 13 dana

Gora varijanta za Amorija od Junajteda!
B

Boldrick

pre 13 dana

Njima trebaju novi igraci a ne trener.
F

FGH

pre 13 dana

- REST IN PEACE, MY DEAR MILAN -