Komentari na vest

Da li je ovo Barsin najskuplji penal? Jamal dao gol, pa pao kao pokošen (VIDEO)

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Jao mali, mali, moraces ti jos mnogo da ucis, umislio da je broj 1, nista posebno, ima i boljih mladjih fudbalera od njega
d

draza1990

pre 2 meseca

Crna babica pao i povredio se....e bem te robijo, gle sad kad zaglavi 3-4 meseca zbog povrede... -.-

[email protected]

pre 2 meseca

Steta ako je duze povredjen
N

Natalii29

pre 2 meseca

FC Barcelona je pobedila Celta Vigo minimalnim rezultatom, ali je utakmica ostala u senci povrede ključnog igrača i neobično dugog prvog poluvremena. Iako su njihovi dueli obično spektakularni, ovaj meč će se pre pamtiti po prekidima i neobičnim okolnostima nego po samoj igri.

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Pobeda jeste upisana, ali cena može biti visoka. Ako se ispostavi da je povreda ozbiljnija, ovo bi mogao da bude jedan od onih “skupljih” trijumfa koji se kasnije osete u borbi za titulu.

Stefanbiki95

pre 2 meseca

Barsa dominira ove sezone

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Ovakve povrede, uglavnom nisu bezazlene i verovatno ce se cekati malo duzi period na povratak najboljeg mladog igraca na svetu.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 2 meseca

Утакмица није била за гледање. Пар шанси и то је то. Надам се да ће Јамал на СП.

[email protected]

pre 2 meseca

Jedan je Lamin Yamal

[email protected]

pre 2 meseca

Valjda nije toliko ozbiljno da propusti kraj sezone...
g

gnrslash

pre 2 meseca

Valjda povreda nije ozbiljnije prirode, bila bi steta da propusti svestsko prvenstvo

Marko Maric 123

pre 2 meseca

Nije mu nista, malo da odmori pred prvenstvo.
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Vratite ramosa i pepea da ga celice malo 😅

nikoladj789

pre 2 meseca

Jaooo koji maler ....

Ivan Selenic

pre 2 meseca

Me treba im vise do kraja prvenstva,titulu su uzeli

Uskekruske

pre 2 meseca

Ko zna kad ce se vratiti na teren
d

dekadent

pre 2 meseca

Po naslovu sam bukvalno mislio da je pao kao snajperom pokosen.. Malom brz oporavak, ne bi ovo trebalo Barsi da bude problem jer im je titula skoro obezbedjena, u LS su ispali, tako da nece biti problema verovatno.

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 2 meseca

Dao gol i odmah pao haos

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Brz oporavak Jamalu.

Kurcslus

pre 2 meseca

Spanija ima dovoljno kvalitetnih fudbalera, Barsa je vec sampion tako da niko nema razloga da se brine zbog povrede Jamala osim njega samog.
7

777777777777

pre 2 meseca

svi ti kvalitetni igraci u spaniji su u barsi,koliko real ima takvih igraca??? atletiko?? ko da nije mozda villareal?? spansku reprezentaciju drzi barsa vec mnogo godina
M

Moreplovac1

pre 2 meseca

Nece ovi nikad uzeti lš, njima u svakom trenutku povredjeno bar troje startera. Ne mozes protiv povreda. Kao da su ukleti. A rafinja kad se vrati nek zapne malo u nebitnoj poslednjoj utakmici ili nekoj prijateljskoj, red je da se povredi i propusti svetsko.

Otac Makarije

pre 2 meseca

Titula osvojena ispali iz lš i da je neka blaza povreda nebitno

[email protected]

pre 2 meseca

sad moze na miru da naplacuje autograme i da se posveti tome
M

Mikiq312

pre 2 meseca

Kida lim jako igra
V

Vuk Pavlovic

pre 2 meseca

Generalno imaju srece ove sezone jer Real lose igra

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Pobeda Katalonaca nad Seltom u senci povrede njenog najboljeg igrača, odmah nakon što je pogodio sa bele tačke
D

Djape45||

pre 2 meseca

Šteta, 2 godine u lš protraćene jer na domaćem terenu ne može da se pobedi u prvom meču. Protiv Intera 3-3 sada 0-2 protiv Atletika.

Kazeev

pre 2 meseca

Vratiće se on jači nego ikad
L

Laki22774927

pre 2 meseca

Brz oporavak doktore💪💪💪

Predrag Blagojevic

pre 2 meseca

Prosli njihov mec bilo premnogo golova sad samo jedan smesno nisam video inglesijasa u napadu

Mylan Mylan

pre 2 meseca

Barsa igra jedan od lepsih fudbala, ali steta..
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

dobar igrac, steta sto je uzas van terena

Neksaa

pre 2 meseca

Smeta vam Vini jer je onakav kakav je, smeta vam Yamal decko od 18 godina, koji je tih, igra i trenira. Sta je sa vama?
A

Ankok99

pre 2 meseca

Brz oporavak. Vraca se on jos jaci.
S

SIobaa

pre 2 meseca

Retko ko se vrati jači, obično se vrate lošiji pa povratak u formu pa ovo pa ono :)

Neksaa

pre 2 meseca

Au kako je pao kao pokošen, auu skoro nisam video ovakav pad, dobro je da nije i glavu udario nakon ovakvog pada ... Kakvi horor naslovi
D

Dekija92

pre 2 meseca

Dao gol i odmah se srušio
B

Boldrick

pre 2 meseca

Jedan je Mesi i tjt
R

R.B.

pre 2 meseca

Ovo je sramota svaka slicna situacija koja je bila blizu je sudjena protiv Barselone,prosle godine Levanovski,ove Sosijedad,pa Ericu isto slicno ovako pre nego sto je dodao Feranu protiv Espanjola.Ali ovo je nocas je sramota pa gde ovde bio ofsajd.A sto se tice penala pa jel moguce da neko napise da ono nije penal,isto kao Rafinja protiv Viljareala,Jamal sklonio loptu i ovaj mu podmece nogu iza cist penal.Nije mi jasno ovo neka se povredio taman da ga nema na svjetskom,bas me briga nisam spanac ali sta je kome momak uradio lose.Nista specijalno ne radi,ne svadja se ne pravi probleme uopste neke sad.A sad su mi najbolji novinari iz Madrida,sad kad im je Lamin potreban e sad se pise o njemu i povredi sta ce biti.A prije toga citave godine,te gde ide pa kako prelazi ulicu,kako nosi kapu i ostale gluposti.Kakva bagra mozda je i bolje i da ne igra svjestsko ko ih sisa ionako su protiv Maroka imali ono skandiranje protiv muslimana a najbolji igrac im musliman.Jos malo da nekako izguraju pa ce valjda uzeti ligu pa posle sta bude.
P

Pjee

pre 2 meseca

Običan žongler i vristavac od igrača...

[email protected]

pre 2 meseca

Šteta, žao mi je, brz oporavak.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Ovako spaniju su uzeli,eto ako bi nekako mogao odigrat el clasico i neka se sprema za mundijal

Vani

pre 2 meseca

Tačno tamo gde stave kvote 1,30 na 3+ kao ovde treba igrati 0-4 ili manje od 2 u oba poluvremena... strašno šta rade i koliko se nanešta
V

Vini Pu

pre 2 meseca

Kako drugacije, sve na kvarno kod Barse

butler

pre 2 meseca

barcelona igra najbolji fudbal ali steta
n

nuki63

pre 2 meseca

Barselona se polako približava cilju. Kakav je majstor Yamal , valjda nije ozbiljna povreda

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Nadam se da Yamal nije ozbiljnije povredjen, bilo bi šteta da propusti Svetsko prvenstvo
f

foli

pre 2 meseca

Koja nesreca za barsu i yamala kako glup nacin pri penalu da se povredi
P

Peteinjo7373

pre 2 meseca

Daj boze da ne igra SP, pa na miru da gledamo bez ove odvratne pojave.. još kad bi Don Karlo nekako precrtao vinisijusa to bi bilo pravo uživanje!

Miki Milikic

pre 2 meseca

zna li se kakva je povreda?
b

bliko

pre 2 meseca

Sta radi ovaj del cero grande u var sobi opet izmisljene ofsajde ponistava gde je igrac u liniji sa defanzivcem ovo mu je 5 ove sezone

Zoran Pejic

pre 2 meseca

Lagano barsa sa pola gasa
A

Artur2

pre 2 meseca

Neka ga odmori i spremi se za svjetsko,odigrao je brutalnu sezonu no nesreca je sto ima trenera sa kojim ligu sampiona nece viđet nikad.Ovako spaniju su uzeli,eto ako bi nekako mogao odigrat el clasico i neka se sprema za mundijal

Bro Bro

pre 2 meseca

Mucki je bilo gledati samo 1:0 uzas
8

8768

pre 2 meseca

Opet barsa bez nekoliko bitnih u el clasicu pre svega mislim na yamala i rafinju razbili bi ih da oni igraju
d

dgds

pre 2 meseca

Koji maler pri izvodnjenju penala da se povredi i izgleda da je teza povreda u pitanju
M

Marko Maks

pre 2 meseca

Evo ga, opet penal za Barsu čim zagusti. Munuera Montero se uvek nađe kad treba, nije on džabe čekao VAR pet minuta da izmisli kontakt. Ali ovo sa Jamalom je karma, ne možeš na silu. Dao gol i odmah se srušio, to je kad se previše forsira dete od 18 godina da bi se jurila titula. Sad nek im Bardži donosi titulu, mada teško protiv Reala.“
b

boli

pre 2 meseca

Sta kazes za del cera grandea u var sobi opet ponistava cist gol, ovo je 5 puta da to radi barsi seti se protiv sosciedada prosle sezone kopacka lewina kao da je 54 broj
a

ale gsle

pre 2 meseca

Penal? Gleda onaj odozgo sve!

Goran Bradulovic

pre 2 meseca

Sta mu se desilo jadan covek