Komentari na vest

Deko krenuo po Sosijedadov biser od 50.000.000 evra

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Uu sto cifre bajo 😂😂 videcemo da li ce da opravda ovu sumu...
7

777x

pre 2 meseca

Pozdravljam svo ono staro drustvo koje je komentarisalo fudbal pa one koji su bili mrzitelji i ne realni,ali su komentarisali fudbal.Ali se odjavljujem odavde jer komentarisu prodane duse i klasicni botovski komentari za te betove nekakve Mozzart,sramota sta radite.
j

jokicvv.

pre 2 meseca

Dobar je socijedad ima strasne igrace.
M

Markomili

pre 2 meseca

Uf jake sume,videcemo

Zika Zika

pre 2 meseca

barselona ide po bastonia
m

miconis1

pre 2 meseca

Barselonina transfer politika je savrsenstvo od Krojfa pa na ovamo sa onom malom pauzom kad su dovodili tipa Bretvajta. Najbolja skola fudbala u svetu plus pametne kupovine, genijalnost na delu

Danilo Pavlovic

pre 2 meseca

Sjajan mladi igrac.

Александар Ристић

pre 2 meseca

opet nista od toga
I

Ivan8888888888

pre 2 meseca

Ako danasbji fudbaleri vrede 50,70,100 miliona kolko bi danas onda vredeli oni stari fudbaleri kad se igrao pravi fudbal

[email protected]

pre 2 meseca

ode sve u k....kad se placa za neke igrace po 50milki

Idemo-dalje

pre 2 meseca

Ima Barsa para, samo sipaj.

Skorpion77777

pre 2 meseca

Barsa nema novac ni za jednog ni za drugog

Uskekruske

pre 2 meseca

Bolje manji klub

Dalibor Arifovic

pre 2 meseca

Čeka Barselonu veliko renoviranje odbrane za narednu sezonu. Poslednja linija mora da se pojača da bi se krenulo po trofej Lige šampiona. Atletiko

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Čeka Barselonu veliko renoviranje odbrane za narednu sezonu. Poslednja linija mora da se pojača da bi se krenulo po trofej Lige šampiona. Atletiko je ovog proleća obilato iskoristio sve manjkavosti defanzivnog reda katalonskog kluba

Otac Makarije

pre 2 meseca

H9n Martina je buduci lider spanske reprezentacije, strasan igrac

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

mora da se pojača odbrana ako se misli na osvajanje titule
L

Leukemija

pre 2 meseca

Odličan štoperica al bolje manji klub u Barsi nema jos mesta

Batina1

pre 2 meseca

Barsa je uvek znala da odabere igrača.

Jelena Radosav

pre 2 meseca

Ma malo je 50... Ko formira cene ovih fudbalera stvarno ne znam...
m

mmyyaat

pre 2 meseca

Najbolje bi mu prijala barsa po meni

Milos Radosavljevic

pre 2 meseca

Ko li pravi ove cene mene to zanima.... Kakvih bre 50 miliona.... Za koga...

Biki123

pre 2 meseca

Gotivan mi je klub ovaj sosjedad kad god sam ga hvato doso je i 3+

Nikola Veljković

pre 2 meseca

Ima ozbiljan potencijal da postane igračina, bolji od Jamala
P

Pop Igi

pre 2 meseca

ja nisam uospte znao da je deco direktor barse. bas sam se odusevio

[email protected]

pre 2 meseca

Barselona se uzda u Španske igrače za razliku od Madriđana koji kao da nisu Španski nego Brazilski klub.

Thomas Shelby

pre 2 meseca

Pa moze da nas pocasti malo ja mislim
n

nuki63

pre 2 meseca

Bolje da dovedu rezervu za Yamala , ne može tako mlad fudbaler da igra svaku utakmicu svih 90 minuta

Hombre Cansado

pre 2 meseca

deko je bio mag. jeste da je igrao za barsu ali je bio stvarno magg

Kanidja99100

pre 2 meseca

cene otisle u nebo
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Odlican stoper Ali će izgoreti u Barci

JEJICA

pre 2 meseca

Klubovi pršte od para a slabo igraju da slabije ne može

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Ne znam zašto Barcelona izdvaja neke velike sume za igrače pogotovo ako nisu baš u dobroj finansijskoj situaciji pored La Masije. Svako malo izbace nekog novod dobrog igrača. 80 ili 50 miliona nije mala cifra

Miki Milikic

pre 2 meseca

po meni Bastoni je bolji izbor

Dusan Petrovic

pre 2 meseca

Ja bi to udvostričio na crvenu

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Nije mu uopšte mala cena, Ala se gađaju sa cenama
g

guta123

pre 2 meseca

Tih mocni deko kakav je to bio igrac

milosbosut

pre 2 meseca

Kako samo dodju do ovih cifara meni nikako nije jasno
C

Coa97

pre 2 meseca

Previsoka cifra, tesko da ce biti transfera
n

neveena

pre 2 meseca

Ma nema od ovog transfera nista

Сербона 7

pre 2 meseca

Арсеналу баш треба још један штопер, како би имали тачно девет врхунских штопера и ниједног ваљаног нападача.
J

Jolika1985

pre 2 meseca

To je bas biser fina suma

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Za Bastonija je Nesta lično.
e

eterarpad

pre 2 meseca

Nema nista od ovog transfera

Milos Nicin

pre 2 meseca

vrh igrac Martin, gledao sam ga par puta

rosa100

pre 2 meseca

Rokaju cene,kao da su ne znam sta
S

Slavasla

pre 2 meseca

Al pumpaju cene ovih mladih fudbalera to nije normalno

Alek

pre 2 meseca

Tesko ce doci do ovog transfera

Perica Aksentijevic

pre 2 meseca

Martin vrh igrac.Gledao sam ga par puta.Zna decko sa loptom