Komentari na vest
Delije uz Bajagin hit pozivaju na Seltu
M
More mrsh
pre 5 meseci
Jao grobara i njihove opozicione orjentacije koja ce uci u udzbenike ;)
C
Calee
pre 5 meseci
Nema ovo veze sa grobarima ili ciganima,ovo je sramota za nas fudbal .molis navijace da dolaze na evropske utakmice tj.na utakmicu koja je bitna za Taj klub.Ako je istina da poklanjaju karte ,to je dno- dna!!!to se odnosi I za Partizan.60% Srbije navija za Zvezdu,a nemogu da privucu na stadion 15-20 hilj.na utakmici lige evrope.Moraju da mole ,placu i da dele besplatno karte.
m
metalika moj dobar
pre 5 meseci
jos malo pa ce kidnapovati ljude po ulicama i voziti na stadion
A
Ajdee
pre 5 meseci
Gde se to deli karte da ja uzmem? Ajde napiši nam?
1
1981
pre 5 meseci
E moja zvezdo sta uradi od sebe utakmica sezone, nekad bi bili redovi za karte, prodali bi za dan stadion a sad se dele karte
!
!
pre 5 meseci
Naravno da su bili redovi kad nismo igrali LS 27 godina i LE 10. Sad kad ne igramo LS, to se smatra kao neuspeh. A cak i tad je bilo na nekim utakmicama u kvalifikacijama vrlo malo gledalaca. Na primer protiv Sasuola, utakmica za ulazak u LE, 20.000 ljudi.
S
Sta buncas
pre 5 meseci
Kakva bre utakmica sezone???
n
nekad bila
pre 5 meseci
Ne uradi Zvezda vec Tverzic i njegova bager braca sa severa..nekad bi i ja otisao a sad ni na tvu necu gledati
u
uprava unutra
pre 5 meseci
ja sam godine proveo sa toboooom sve beneficijeee od tebe imaooo. Sad sa doktorom delimo po polaaa pa se pitajte odakle skupa kolaaaa nanananana
B
Bg
pre 5 meseci
Koja bruka I sramota!!!4 mil.ih ima u Srbiji ^ 😡gde je vernost,ljubav,zveda je sve,najbolji u Evropi,i bla,bla......Terzic je problem?
B
Brate moj
pre 5 meseci
Da pogodim pesmu ......PADA VLADA
n
nemanja1512
pre 5 meseci
mozda i bude sever pun. nemaju protesti ne moraju da rade za acu srbina taj dan
L
Lepi Kole
pre 5 meseci
A zasto uz Bajaginu pesmu, mnogo lepse bi bilo da je uz neki Kebin hit, uostalom nedavno su imali koreografiju sa Kebinim likom a 95 odsto tih tipova slusa Kebu u slobodno vreme.
m
milek33
pre 5 meseci
sta fali kebi? ja bas volim kebinu pesmu plavo oko plakalo je ili srce pise suzama pesmu rastanka, uf odo se napit
g
ga
pre 5 meseci
Која опсесија Кебом... Ваљда због тога што те иза ћошка вреба с кимегод да игра Партизан...







.jpg.webp)
