Komentari na vest

Delije uz Bajagin hit pozivaju na Seltu

M

More mrsh

pre 5 meseci

Jao grobara i njihove opozicione orjentacije koja ce uci u udzbenike ;)
C

Calee

pre 5 meseci

Nema ovo veze sa grobarima ili ciganima,ovo je sramota za nas fudbal .molis navijace da dolaze na evropske utakmice tj.na utakmicu koja je bitna za Taj klub.Ako je istina da poklanjaju karte ,to je dno- dna!!!to se odnosi I za Partizan.60% Srbije navija za Zvezdu,a nemogu da privucu na stadion 15-20 hilj.na utakmici lige evrope.Moraju da mole ,placu i da dele besplatno karte.
m

metalika moj dobar

pre 5 meseci

jos malo pa ce kidnapovati ljude po ulicama i voziti na stadion
A

Ajdee

pre 5 meseci

Gde se to deli karte da ja uzmem? Ajde napiši nam?
1

1981

pre 5 meseci

E moja zvezdo sta uradi od sebe utakmica sezone, nekad bi bili redovi za karte, prodali bi za dan stadion a sad se dele karte
!

!

pre 5 meseci

Naravno da su bili redovi kad nismo igrali LS 27 godina i LE 10. Sad kad ne igramo LS, to se smatra kao neuspeh. A cak i tad je bilo na nekim utakmicama u kvalifikacijama vrlo malo gledalaca. Na primer protiv Sasuola, utakmica za ulazak u LE, 20.000 ljudi.
S

Sta buncas

pre 5 meseci

Kakva bre utakmica sezone???
n

nekad bila

pre 5 meseci

Ne uradi Zvezda vec Tverzic i njegova bager braca sa severa..nekad bi i ja otisao a sad ni na tvu necu gledati
u

uprava unutra

pre 5 meseci

ja sam godine proveo sa toboooom sve beneficijeee od tebe imaooo. Sad sa doktorom delimo po polaaa pa se pitajte odakle skupa kolaaaa nanananana
B

Bg

pre 5 meseci

Koja bruka I sramota!!!4 mil.ih ima u Srbiji ^ 😡gde je vernost,ljubav,zveda je sve,najbolji u Evropi,i bla,bla......Terzic je problem?
B

Brate moj

pre 5 meseci

Da pogodim pesmu ......PADA VLADA
n

nemanja1512

pre 5 meseci

mozda i bude sever pun. nemaju protesti ne moraju da rade za acu srbina taj dan
L

Lepi Kole

pre 5 meseci

A zasto uz Bajaginu pesmu, mnogo lepse bi bilo da je uz neki Kebin hit, uostalom nedavno su imali koreografiju sa Kebinim likom a 95 odsto tih tipova slusa Kebu u slobodno vreme.
m

milek33

pre 5 meseci

sta fali kebi? ja bas volim kebinu pesmu plavo oko plakalo je ili srce pise suzama pesmu rastanka, uf odo se napit
g

ga

pre 5 meseci

Која опсесија Кебом... Ваљда због тога што те иза ћошка вреба с кимегод да игра Партизан...