Komentari na vest

Demba Sek u epizodi - sad me vidiš, sad me ne vidiš

GrgaCvarak

pre 5 meseci

Sek nije "najnekonstantniji" igrac. On je "najnekonstantniji" samo onima koji su placeni/pretplaceni da pisu negativno o njemu. Covjek je juce sam rijesio utakmicu. Da je neko kao, samo primjera radi, Trifunovic dao ona dva gola i inicirao treci, danas bi osvanuo text sa naslovom "Nemanja Trifunovic u epizodi sledeca velika zvezda svetskog fudbala". Stvarno ne znam cemu tolika opsesija sa negativnim tekstovima o svakom stranom fudbaleru koji dodje kod nas.
M

Miladin Surla

pre 5 meseci

Svako ko napise bilo kakvu kritiku na racun uprave ili ovog Sek-a, Mijatoviceve kombinacije je placen ili preplacen? A onaj koji hvali i brani Mijatovica i njegove igrace kao da mu je ovaj rod rodjeni, taj je ovde najveci Partizanovac? Koji usput pise komentare i pod imenom “ciganin 5 solitera”!?
G

Grobar od 1970

pre 5 meseci

Iako smo pobedili veoma smo tanki bezidejna nikakva igra . Ti ako zelis titulu moras da sameljes protivnika i sebe bez obzira o kojem klubu se radi, znaci nema respekta kao pitbul kada se upusti u borbu takvi treba da budemo, problem je i snaga mi nemamo snage za 30 minuta ali dobre trke a trka daje pobede usetavanje u gol to treba da si Pele, Maradona itd. A mi to ne posedujemo . Daj Boze da nam Zvezda ne spakuje 5 komada jer kod nas nema ko gol da da sve tanko i Kostici oba nema napretka Friz se nevidi da je ziv dali je i primio 1 loptu kada je usao
h

hari poter

pre 5 meseci

Ko jos cita ove vase textove, ko je ovaj majke vam sto je sastavio ovaj text, pojma nema o fudbalu ali bajke ume da pise
m

metalika moj dobar

pre 5 meseci

ma daj bre ljudi decko je cuskija neidjena. Kolika minutaze i guranja pa i ja bi nekad dao gol .Doduse njegov jucerasnji prvi gol je bio centarsut cak i on se sam zbunio kad lopta udje u gol
L

Lusiliu

pre 5 meseci

Prvi gol onaj zemara sam sebi daje sprovodi kao da je Kavani krocio na teren,a drugi golman nije skontao da je vestak i da lopta kad odskoci iz visine dobije takvo ubrzanje da nemas reakciju.... Dva slucajna gola...

Sale Divic

pre 5 meseci

Prvo u Surdulici nije veštačka trava, a drugo tom golmanu je to domaći teren.
v

vidi se iz aviona

pre 5 meseci

ono je vestak
1

1981

pre 5 meseci

Ko vama novinarima naruceje ove tekstove ovo je stasno, po vama ovaj ispade bolji od uskete, jovetica, zahovica
J

Jelenko P

pre 5 meseci

Bolje i on ovakav kakav je nego onaj što se gura ČETIRI GODINE a nema ni upola učinak kao ovaj za POLA GODINE.
k

kad pre

pre 5 meseci

Nije valjda i on pobego
B

Bljuc

pre 5 meseci

Isplacuje se 25 miliona narodnih para
N

Nekoiznutra.

pre 5 meseci

Nasli Radnik parametar za poredjivanje. Bravo
V

Veliki Krki

pre 5 meseci

Dobro je što Radnik nije izjednačio na 3:3. Bratko bi umro što ono njegovo padanje nije penal, a mi bismo sada opet čitali "procenite sami" i "meka podrška" tekstove.
d

diolgtli

pre 5 meseci

Radnik izlazio u nenormalno visok presing i čim je gubio loptu, dotičnom gospodinu je ostajala livada. Koristio je brzinu koju ima. Njemu svaka čast, što je bilo do njega, uradio je pa i više od toga. Ali ako je reč o timskoj igri, juče je nije bilo.
P

Pobeda je resenje

pre 5 meseci

Radnikovi navijaci mogu da budu ponosni na svoj klub.
V

Veliki Krki

pre 5 meseci

Mene samo zanima kada će novinari početi da ocenjuju igrače na osnovu realnih parametara, a ne na osnovu rezultata? To se dešava i kod Zvezde i kod Partizana. Rodrigao juče dobio 9,7 na Sofi, a kod vas 6,5!? Zatvorio čovek sve što je bilo do njega, delio tačne pasove i još postigao gol. A Sek za dva promašena centaršuta i gol, i ništa drugo pored toga dobija 8. Jel vi smatrate da su ljudi slepi pa da ne vide ko valja a ko ne valja?
K

Kao gost valjda

pre 5 meseci

Ne brate, znaju oni jako dobro nego se "prave" naivni?! Izjednačavanje igrača i po ocenama i po kvalitetu?! Znaš, isto je igrati u Viši, Partizanu, Novom Pazaru i Zvezdi?! A onda Evropa i raznorazni timovi=surova realnost pa onda opet Jovo nanovo ispočetka! Ah da, ide sad vest; Demba Sek i Barsa nudi 25 miliona... Komedija smo...
g

gcbk

pre 5 meseci

a jeste majstor ovaj damba dao dva gola iz mozga...zar ne;-)))
D

Dexterijus

pre 5 meseci

Kako bih ga ja odavno poslao nazad u Torino... I pustio Ninica da igra... Pa makar bio gori od Demba Seka .. mada tesko je biti gori od njega
h

hdiirufuuv

pre 5 meseci

sreca pa se nista ne pitas ali znas da lupas po tastaturi stručnjače a Ninić ima 20kg sa krevetom i zalutao u prvi tim
G

Gost233

pre 5 meseci

Dovoljno je samo da uzmete prethodnu utakmicu, dve kardinalne greške na sredini terena gde je direktno dodao loptu u noge protivniku. Dao je dva gola juče i to više slučajno, pre toga prošle godine, naredne možda ponovo neki. Brz jeste, neka se bavi atletikom, trčanjem sa preponama, šta ja znam, Uglavnom, nema veze sa fudbalom i fudbaler nije, ja ne znam šta vi pišete...?
V

Veliki Krki

pre 5 meseci

Realno, ako pogledate prvi gol videćete da bi lopta koju je Sek uputio otišla barem metar iza Ugrešića i da bi prošla kroz šesnaesterac i verovatno otišla u aut na suprotnoj strani. Kod drugog gola, uputio je centaršut daleko ispred svojih napadača, a zahvaljujući smotanosti defanzivca i golmana, lopta je završila u golu. Treći gol je jedini gol koji je planirao da postigne i lopta je otišla tamo gde je gađao, a defanzivci su totalno zakazali. Znači, dva od tri gola su u stvari bili pogrešni centaršutevi. Ako vi smatrate da je prikazao odličnu partiju, ok. Ja smatram da je samo imao mnogo sreće. Zato i nije u stanju da prikazuje takve partije u kontinuitetu.
P

Pobeda je resenje

pre 5 meseci

Radnik treba da se zapita kakvu odbranu ima kad im Sek daje dva gola.
N

Nema sta

pre 5 meseci

Sve im zatvoreno osim derbija
G

Gost432

pre 5 meseci

To Zvezda radi zadnjih 50 godina, nisu svi isti.
N

Nema sta

pre 5 meseci

Konacno ovih 25 miliona drzavnih para se isplaćuju
J

Jeremija44

pre 5 meseci

Više nego zvezdinih 150
T

Trebunjac

pre 5 meseci

Ala je Rasim zatvorio za drzavni projekat svaka mu čast
S

Slobodan Kondic 19

pre 5 meseci

Jbt dao 2 Radniku aloooooooo nadloviiiiii
L

LarnakaAek

pre 5 meseci

Svi ce im se skloniti do derbija a onda 4:0 i opet 😭 na drzavu,cia,bia..itd klasika!
G

Gostgost

pre 5 meseci

Demba Sek u epizodi "Sklonite se da prodjem"
И

Иван

pre 5 meseci

Опет аутор овог текста меша бабе и жабе, да би Сек игтао ово што игра, треба ђу прослтр и ситуације 1 на 1 или 1 на 2, што је и практиковао Благојевић, само се сетите дербија шта је радио Тикнизијану и Сеолу, еее онда је дошап Стојаковић и тек јуче га пустио да има читаву десну страну за себе, до јучерашње утакмице му је "сметао" Угрешић који се из неког разлога баш ту налазио велику већину мечева откако је овај тренер преузео тим ... А сем тога, Сек на скваком мечу је једна од главних претња и опасности... Наравно, не коже се увек дати гол или асистирати
V

Veliki Krki

pre 5 meseci

Mislim da je važnije šta je realno uradio u derbiju, a to je ono što on i inače radi - NIŠTA. Trka, driblinzi, ovo-ono a na kraju nit golova nit asistencija.

[email protected]

pre 5 meseci

Ajde dobro. Danas svako na internetu ima pravo na "svoje mišljenje", pa tako i novinari. Pa šta mislite, zašto je tako "nestabilan "? Pa zato što u stvarnosti, Demba Sek ima bukvalno samo jednu fudbalsku veštinu . Ta hitrina i probojnost između linija odbrane, sa prvim korakom koji je dugačak (a'la Sadik) kao tri kod malih igrača . Eto, možda ima i tu neku urođenu afričku izdržljivost, ne zamara se tako brzo . I to je to. Celu "karijeru" gradi na tome. Tehnika, šut, pregled igre...sa svim tim Sek je u potpunosti na vi. I tako će očigledno i ostati, a to su Italijani odavno shvatili . Za klub koji želi neke titule i nekakce rezultate u Evropi, držanje takvih igrača je ekstremno, totalno neozbiljno. Onaj mali Bogdan Kostić recimo, možda nema gabarite da igra tako direktno 1-1, ali je bukvalno izmislio fudbal za njega. Svetlosnim godinama je ispred u svim ostalim elementima igre ali ipak ulazi sa klupe...A ako već hoćemo takvog igrača, kao što je ispao pun pogodak sa Sadikom...onda to skauti moraju mnoooogo bolje
D

Derbi 4-0

pre 5 meseci

Sve je lako kad se protivnik skloni...
C

Cirkus

pre 5 meseci

A Mijatovic zatvorio utakmicu na vreme
H

Hahahahahaha

pre 5 meseci

Komedija sa grobarima iz parka veruju da ovo nije namestena utakmica
T

Terza 4:0

pre 5 meseci

Protiv malog Radnika ga vidis a onda u derbiju posle 4:0 ne vidis,to je to u prevodu!
M

Milan pfc

pre 5 meseci

Nzm cemu da se nadamo, imali smo 4 suta u okvir gola i puno srece da Sek pogodi nesto. Puno smo izgubili time sto nismo uspeli da resimo Milosevica koji je igrao za ekipu ili sto nismo doveli adekvatnu zamenu, Kostic nije taj tip igraca.