Komentari na vest
Dok čeka kaznu, Cvetković dobio priznanje: Jesam ga isprovocirao
N
Nataas99
pre oko 2 meseca
Taman ga hvalili sad ovo sramota
G
Gostivar
pre oko 2 meseca
Sad treba Cvetkovic lepo da kaze da ga je protivnik provocirao na rasnoj osnovi, i izbacice Hejdena iz fudbala do 2029.
D
Drčela neimar
pre oko 2 meseca
svi smo mi Cvetković
Nixaa
pre oko 2 meseca
Ko prizna pola mu se prasta
S
Sofronije Jr.
pre oko 2 meseca
Jako inteligentan potez, svaka čast.
Jebac Obdaren
pre oko 2 meseca
ma ssmo jako burazeru
Noki71
pre oko 2 meseca
Dečko je Južna pruga,Doljevac temperament čini svoje.
nenanena2
pre oko 2 meseca
Pokušaš da isprovociraš i nasrneš na Srbina, desi se onda ovo 🤣
I
Idiokratija
pre oko 2 meseca
Šta se desilo? Upravo ono što je štoper i hteo.
alexandar1987
pre oko 2 meseca
čitam komentare da treba da dobije veću kaznu....dobiće kaznu koju pravila propisuju,ne sumnjam da će nova izjava štopera biti uzeta u obzir,život ide dalje...treba da nauči iz ovoga....biće dobar igrač jednog dana,već sad je jedan od najboljih u generaciji
trilee93
pre oko 2 meseca
Sve više je ovakvih fudbalera koji probociraju, treba to izdržati i iskulirati kao Kimich
J
Jasmina65
pre oko 2 meseca
Trba da dobije vecu kaznu
s
sola
pre oko 2 meseca
Ne opravdam potez Cvetkpvića ali kada čujete da ga je namerno provocirao onda mi je lepo i drago kada vidim neke majstore fudbala koji najviše driblinzima uništavaju odbrambene igrače.. Poslednji primer može biti Šerki koji je cakao loptu pa su odbrambeni fudbaleri Arsenala poludeli..
Па кад имаш кратак фитиљ

Pule
pre oko 2 meseca
Kako mi je zao sto ga onda zvwzda nije uzela decko je top napadac a mlad plus nas ,koliko sam se radovao da njega uzmu pre Arnatovica svi su se rsdovali arnatovicu sad nek placu sto ga boli uvo za igru
D
Dejanii
pre oko 2 meseca
Bolje je za reprezentaciju sto nije završio u Zvezdi. Kod nas bi propao


.jpg.webp)





