Komentari na vest
Dok svi gledaju Mundijal, Kralj radi: "Planina" je Realovo treće pojačanje
R
Ratibor
pre 4 dana
Očajan igrač. Nije spojio tri dobre utakmice u Liverpulu. Van Dajk pored njega izgledao kao najgori amater. Samo njegovim odlaskom Liverpul je postao 30% jača ekipa.
s
slazem se u mnogome
pre 4 dana
sa vama, imao je on dobrih stvari i dobrih utakmica ali je isto znao da pravi velike greske.
ofsajd
pre 3 dana
Van Dajk, kad kiksne ne mogu da ga pokriju ni dva Konatea..
TheStefanK
pre 4 dana
Moze on opet da se vrati na stari nivo kod murinja

RodjenLoš
pre 5 dana
baš je zver od igrača ozbiljno pojačanje
Aleksandar Krezic
pre 5 dana
Ред би био да Реал на челу са Мурињом почне да осваја трофеје.
M
Miloslegenda
pre 5 dana
mislim da ce real da se vrati i bude jaci nego ikad
J
Jovanaki6
pre 5 dana
A sada plastika ne postoji... dovode kao na traci i to je sve normalno a kada city dovede onda je plastika... kakvih ljudi ima strasno
D
Djoxxx
pre 5 dana
Problem je što ti ne razumeš šta plastika znači u fudbalskom žargonu.
M
Marko206
pre 5 dana
Rade poso nema sta, bice opet strasan real.
C
Ceba23
pre 5 dana
Sta je sa slikom?? ne lici na njega
Немања Марјановић
pre 5 dana
Mislim da na ovoj slici baš i nije Konate..
l
lalava
pre 5 dana
a nego ko je, baba Stojanka?








