Komentari na vest
Dortmund ruši rekord za Nenea?
XavieRS
pre 3 meseca
ne vredi te pare....
Милош Гроздановић
pre 3 meseca
milioneri
Gazelaa315
pre 3 meseca
dortmund moze da se vrati u formu kojoj je nekada davno bio
Gazelaa315
pre 3 meseca
ako uspeju da sruse svaka im castt!
Gazelaa315
pre 3 meseca
bravo dortmunt, kidaju nema sta!
f
fifiPT1993
pre 3 meseca
Mislim da ne bi bio baš dobar potez dovesti njega iz Turske. Nije baš realno dobar potez.
D
Dani192
pre 3 meseca
Vredi kao igrač i više

Andrija Stojanovic
pre 3 meseca
dortmund bio u prici pre 2 godine
Aleksandar Ranisavljevic
pre 3 meseca
Samo jako
Aleksandar Ranisavljevic
pre 3 meseca
Samo jako
Marko Kolasinac
pre 3 meseca
Dortmund je poatao razvojni klub, kratko za vreme vladavine Klopa da su vazili za ozbiljan klub, sada epizodisti standarni u Evropi uz Leverkuzen, Lajpcig, tu i tamo uleti Frankfurt, neko iznenadjenje tipa Union Berlin uz brutalan Bajern, to mu dodje to, a da, Nene dobra investicija, prodace ga na Ostrvo za sezonu-dve za duplo vece pare od ulozenog.
Ivana Radovanovic
pre 3 meseca
kakav dortmund bio nekad, valjda ce opet
d
dr.nadja
pre 3 meseca
Opasni trgovci
Salleee
pre 3 meseca
Džaba sve kada će se opet boriti za drugo mesto. Zbog toga je premijer liga najbolja. U Nemačkoj se zna prvak, u Italiji to je najmanje loš tim, Španija tubsu Real i Barsa, na svakih nekoliko godina se malo ukljuci Atletiko, Francuze realno niko i ne gleda… zato je Engleska najgledanija i najbolje
B
Boban Maksimovic
pre 3 meseca
Nils Ole Buk je odgovoran i pametan covek.
Kanidja99100
pre 3 meseca
ma malo je, bar 100 miliona
Dzeladija
pre 3 meseca
ce ga uzme
m
marija.ale
pre 3 meseca
Neka ruši, znaju sta rade

FiumenBG
pre 3 meseca
ma kakav dortmund...
nikoladj789
pre 3 meseca
opaa
Zivot je igra
pre 3 meseca
verujem da će doci
Zivot je igra
pre 3 meseca
ajmo samo jako
Zivot je igra
pre 3 meseca
ajmo jako samo



.jpg.webp)




