Komentari na vest
Došao, otišao, vratio se, uzeo duplu krunu – Seltik park je O'Nilov dom i tamo će i ostati
Realan lik
pre 16 dana
Svaka mu cast, a i Seltiku sto ga ostavlja na klupi!
Lalala
pre 17 dana
Dobar je trener i zasluzuje novi ugovor!
90Jelena
pre 17 dana
onil je najbolji trener seltika
n
neconi1122
pre 17 dana
Pa i treba da ostane msm logicno hahaj
Petar Lukić
pre 17 dana
Šteta što Hearts nije osvojio
Charles Johnson - Časlav Gospodarski
pre 17 dana
Dobro ste napisali "uzeo" nije osvojio posto je sudijskim prevarama Seltik "uzeo" titulu koju je po svemu zasluzio Hearts.

Ivan Radovanović
pre 17 dana
Да ју је заслужио, узео би је ... Булвално имали су око 10 бодова више од Селтика и онда ке дошао "деда" О'нил и преокренуо ситуацију у Селтику ... А где је то Селтик имао протекцију ? Ја стварно не знам ... Ако се мисли на пенал у претпоследњем колу за победу, само погледсјте где је лакат одбрамбеног играча завршио на играчу Селтика и све ће вам бити јасно
Vukasin Nikolic
pre 17 dana
stari vuk svaka cast o nilu
P
Peki30
pre 17 dana
Vrhunski menadžer, taktičar, sećam se kako je Murinjo još govorio da je ideju o Drogbi kao target menu dobio od Martina O'Nila dok je ovaj bio mislim u Lesteru, pa je tako igrao... čak su i u video igrici cm 01/02 savetovani pasing trianglesi (trouglovi) kao njegova ideja..
C
Covek je car
pre 17 dana
Pa igrali su finale kupa UEFA jedan protiv drugog. Murinjo osvojio sa Portom UEFA kup (pobedio Seltik u finalu) pa sledece sezone LS, dok je O’Nil sa Seltikom opet dogurao pristojno u evropi ali ne i do finala. Seltik je bio strasan pocetkom 2000ih, a vala i Rendzersi (isto finale LE 2005 cini mi se). O’Nil je imao 2 target mena: Satona i Hartsona i sa oba je ume da igra, plus Larson. Opaka ekipa, odlican trener.








.jpg.webp)