Komentari na vest

Došao, otišao, vratio se, uzeo duplu krunu – Seltik park je O'Nilov dom i tamo će i ostati

Realan lik

pre 16 dana

Svaka mu cast, a i Seltiku sto ga ostavlja na klupi!

Lalala

pre 17 dana

Dobar je trener i zasluzuje novi ugovor!

90Jelena

pre 17 dana

onil je najbolji trener seltika
n

neconi1122

pre 17 dana

Pa i treba da ostane msm logicno hahaj

Petar Lukić

pre 17 dana

Šteta što Hearts nije osvojio

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre 17 dana

Dobro ste napisali "uzeo" nije osvojio posto je sudijskim prevarama Seltik "uzeo" titulu koju je po svemu zasluzio Hearts.

Ivan Radovanović

pre 17 dana

Да ју је заслужио, узео би је ... Булвално имали су око 10 бодова више од Селтика и онда ке дошао "деда" О'нил и преокренуо ситуацију у Селтику ... А где је то Селтик имао протекцију ? Ја стварно не знам ... Ако се мисли на пенал у претпоследњем колу за победу, само погледсјте где је лакат одбрамбеног играча завршио на играчу Селтика и све ће вам бити јасно

Vukasin Nikolic

pre 17 dana

stari vuk svaka cast o nilu
P

Peki30

pre 17 dana

Vrhunski menadžer, taktičar, sećam se kako je Murinjo još govorio da je ideju o Drogbi kao target menu dobio od Martina O'Nila dok je ovaj bio mislim u Lesteru, pa je tako igrao... čak su i u video igrici cm 01/02 savetovani pasing trianglesi (trouglovi) kao njegova ideja..
C

Covek je car

pre 17 dana

Pa igrali su finale kupa UEFA jedan protiv drugog. Murinjo osvojio sa Portom UEFA kup (pobedio Seltik u finalu) pa sledece sezone LS, dok je O’Nil sa Seltikom opet dogurao pristojno u evropi ali ne i do finala. Seltik je bio strasan pocetkom 2000ih, a vala i Rendzersi (isto finale LE 2005 cini mi se). O’Nil je imao 2 target mena: Satona i Hartsona i sa oba je ume da igra, plus Larson. Opaka ekipa, odlican trener.