Komentari na vest

Druga najveća prodaja Radničkog: Ode Pavlović u Jablonec za oko 800.000 evra

Z

Zeljkooo

pre oko 16 sati

Sve najbolje Duletu. Ovako se radom stize do karijere. Korak po korak, stepenicu po stepenicu. Ko hoce precicom, uglavnom se spotakne i padne.
T

Treba pomenuti

pre oko 19 sati

Pavlović je zaslužio transfer, e sada da li je moglo i više ... Možda je bolje ovako korak po korak. Verovatno je iznos kompletnog transfera 800000. Koliko dobija Radnički , to ne znamo !?

mozzart-gost

pre 1 dan

Niš skuplja pare za pojačanja. Idemo.

Noki71

pre 1 dan

Odličan igrac,steta ato nije bilo bolje ponude.
U

Urossss

pre 1 dan

Moze yamkam nazad u klub
A

Astoria

pre 1 dan

Vratite Yamkama iz Kine. Sve su izgledi da ce opet biti borba za opstanak Radnickog iz Nisa. Uz Zemun, Mladost L, Macvu, Radnik, opet ce biti kandidati za ispadanje. Svrstao bih u tu grupu i Radnicki Kg, koji uvek "koketira" sa ispadanjem.
Sve se vece pare vrte

Vanja Bonderovic

pre 1 dan

Radnicki propada

Slobodan Ristovic

pre 1 dan

odlicno prodaja.
dobar novac za nase uslove .klubovi samo tako mislim na ove manje mogu da izguraju sezonu

Alek

pre 1 dan

Postalo je normlano da i nasi klubovi prodaju igrace, mozda je ovo bonus pravilo i dobro...
g

gorio83

pre 1 dan

Kad se svi ti "veliki transferi" pominju, zasto se ne pominje vezista Milan Aleksic iz Kragujevackog Radnickog, koji je prodat Sunderland-u za 3.700.000 eur? Mislim, sramota je. Pavlovicu sve najbolje i puno uspeha u nastavku karijere!

stefanaa14

pre 1 dan

Gde li odu ove pareeer
k

krejzicoa

pre 1 dan

Realno, nije losa lova za nase uslove, dobar posao.
K

Komri

pre 1 dan

Toncev prica o ne znam kakvom budzetu a ovi nikako da ubodu ozbiljnu prodaju. IMT, Zelja ma skoro svi prodaju preko milion a on cega Radnicki skupi budzet ako nije prodaja igraca
dobar posao da se zaradi neki dinar

50 miliona razloga

pre 1 dan

Pitanje je gde zavrsi ovaj novac...
S

SVETOZAR Toza Novi Sad

pre 1 dan

Neko je često spominjao .Propadala kao glavnog za prodaju igrača Radnički Niš. Bravo za g.Propadala i vidi se da je trenutno FACA br 1 u transferima u Srbiji. Lako je njemu jer je školovan tj,ima kažu njegovi čačani dva fakulteta i zna tri strana jezika da piše i govori. Treba ga klub nagraditi i preko plate da dobije finu cifru. Dva posla radi čovek.

Stefan Damnjanovic

pre 1 dan

Slaba prodaja za te pare

pre 1 dan

Sad na Maltu i Gibraltar po pojačanja...srećno momku u novom klubu.
J

JOVANOVIĆĆĆĆ

pre 1 dan

Vijetnamci jeftini . Jel će biti neka kinta za Bradu ekonoma da uplati par sistema. Pavlović mu poklonio lepu jaknu.

1Sale11

pre 1 dan

Pa jedino i prodajemo mlade igrace a vecinom se dovode polovnjaci 30+
D

Deda mirko

pre 1 dan

Sad radnicki da dovede ozbiljnog stopera.
R

RUMUNAC KLEN

pre 1 dan

Deda Mirko to je posao najačeg agenta u Nišu.Ne brini ništa. Propadalo retko greši u dovođenju igrača i tačka. Kako je pogodio gazda Ivica Tončev što nije postavio sp.dir. jer ovo kako radi menadžerski posao Propadalo pa to je za fakultet i da se izučava . Sada će da pomogne Radniku Surdulica da im proda Gašića beka u REAL VALJEKANO.

Mali nokat Jova Mituljikića

pre 1 dan

@ Rumunac klen opravdavas nadimak

RajonRondo

pre 1 dan

Jasno se vidi trend dosta boljih prodaja takoreci za sve klube Super lige,tako da senadam se da ce zauvek ostati Ono pravilo za bonuse,jer je evdientno da ce tako ako vec nikako drugacije,uvek imati poneke mladje u sastavu. Dovesce ipak do nekog dinara za te klubove I ostaje nada da ce pametno investirati I da ce rasti kao klubovi.
B

Bale89

pre 1 dan

Ovaj radnički ako opstane ove sezone da slave, ljudi sve rasprodaju svake sezone posto zasto

Bojan Pavković

pre 1 dan

slaba prodaja, danas kada svi prodaju za minumum 1 mil
M

Makseodavde

pre 1 dan

Bravo za komentar. Umesto sto su prihvatili 800,000 od Jabloneca gde bi igrao mogli su sacekati 5,000,000 od City grupe koja bi ga setala sa pozajmice na pozajmicu. Trebaju da se ugledaju na odlicne prodaje Filipa Stevanovica, Jovana Mijatovica, Ognjena Mimovica, Lazara Jovanovica, Marka Lazetica, Luke Ilica, Mihajla Ilica...
N

Nenad1246

pre 1 dan

A šta je falilo navedenim prodajama? Saberi kolko je sve to unelo para u Zvezdu i kolko je poreza za to Srbija dobila ispada tačno onoliko koliko je vama dato na lepe oči prošle sezone. Kad sad sve to sagledaš voleo bi da nam objasniš zašto su to bile loše prodaje po klub?

Aleksandar3006

pre 1 dan

Pavloviću, sve najbolje u karijeri.

Otac Makarije

pre 1 dan

Los potez da su sacekali godinu dve jos mogli su bolje da ga prodaju
D

Dovla828

pre 1 dan

Najpre bi ga trebalo ubediti da potpiše nov ugovor na minimum tri godine, da bi tvoje viđenje moglo da se pravda.
M

Meraklija Belgija

pre 1 dan

Cika Toncev zna da ce sledece godine igrati u drugu ligu pa na vreme da obezbedi jos jedno 3 , 4 stana u Beogradu ako moze