Komentari na vest
Dubai poharao osvajača Evrokupa: Stiže Alimpijevićev dželat iz finala, ali će prvo u Bolonju
ivanara
pre 23 dana
Dubaiju ovo sigurno uzima
Ivana Radovanovic
pre 23 dana
Ma Dubai ovo gazii
Goran Radovanovic
pre 23 dana
Ovoo Dubaiju uzimaaa
D
Dandara44
pre 23 dana
Idemoo igram9ooo
Nataša Adamov
pre 23 dana
Uzima dubai ovo 3-0 sa pola gasa
c
chicalozzi
pre 23 dana
Dubai ce ponovo imati 20 kosarkasa
P
Petar1225
pre 23 dana
Sipace sakom i kapom ove sezone
M
Markokmet
pre 23 dana
Dubaji se ne sali kakva pojacanja dovodi napadaju dogodine f4 a mozda i pehar Evrolige
S
Stojankamasina
pre 23 dana
samo pareeee, ajmoooooo
S
Slava222
pre 23 dana
samo pare i nista drugoooo
Violeta Bačević
pre 23 dana
sve u svemu samo pare su vazne
D
Dulele
pre 23 dana
E, dokle je doslo ovo sa kosarkom...
Kupi ga Dubai, pa ga pozajmi Virtusu da proigra jednu godinu i da stekne iskustvo!!!
Usput, Virtus ima vise titula prvaka Evrope nego sto Dubai ima godina od osnivanja.
To je kao da igraca kupi Arau ili Honved i pozajmi ga Realu na godinu dana, a onda ga vrati sa pozajmice.
Zbog toga se sve vise hladim od sporta zahvaljujuci ovakvim stvarima.
V
Vasilis
pre 23 dana
Koliko ta prica veze s mozgom nema. Evo nasa 2 omiljena kluba, Veciti. Dodje ‘45, neki ljudi kazu od sad postoje ova 2 kluba, od sad svi igraju za njih, samo oni osvajaju titule. Kako su ljudi tada reagovali na osnivanje Zvezde i Partizana? Je l tad bilo reci o plastici, o nekome ko preko noci mora da ima sve? Okej, nije se placalo, al su puskom terali. Isto tako ce i ovaj Dubai (ako opstane), u bucunosti biti normalan klub.
r
rsczz
pre 23 dana
I tada je u taj Virtus neki sponzor ulagao vise nego u druge ekipe, tako i sada ovi imaju vise para i to je to.
J
Janaćko
pre 23 dana
@Vasilis Šta pričaš druže? Nekad se znalo da kad se osnuje klub, kreće od najnižeg ranga domaćeg prvenstva, pa gusla godinama dok dođe do prve lige ili evrotakmičenja. Danas gurneš 30 miliona na plate, po milionče čelnicima ABA/Evrolige i eto te u borbi za trofeje.
G
Gost nedragi
pre 23 dana
Gde nadje Honved kao poredjenje? 50-ih godina proslog veka to je bio najjaci evropski fudbalski klub! Igraci tog kluba su cinili okosnicu cuvene madjarske lake konjice. Reprezentacije koja se godinama poigravala sa protivnicima. Honved je stari,cuveni,trofejni,tradicionalni fudbalski klub i nije ukusno ga stavljati u ovu pricu.
V
Vasilis
pre 23 dana
@Janacko, gde su tacno Zvezda i Partizna krenuli iz najnizeg ranga? Jedini ko je to ispostovao u zadnje vreme je RB Lajpcig, a imali su i te kako protekcije.
J
Janaćko
pre 23 dana
@Vasilis Druže verovatno imaš 13 god čim pričaš o 1945. i vremenu kad su osnovali ligu. Ne blamiraj se.







_Cropped.jpg.webp)
