Komentari na vest

Duh Đalminje, Bebeta, Rivalda, Tristana i Makaja na Zorilji: Vraća se Super Depor

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Zasluzeno,jedva cekam da ih opet gledam. kad se setim Djalminje samo ufff..10ka kao nekada sto su bile.
z

zaboravio si

pre oko 1 mesec

valerona, nemoj takve greske da pravis

malibibi991

pre oko 1 mesec

Prvi put kad sam plakao u životu zbog fudbala bilo je kad su izbacili moj Milan,neka su ispali posle toga iz lige,drago mi je.
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Djalminja i Makaj,ibra pre ibre.
G

Gost1312

pre oko 1 mesec

Najezio sam se na spomen tih vremena, tih igraca i tadasnjeg fudbala.

Marko Golubovic

pre oko 1 mesec

dvojka kao kuća na depor
j

jokabejbe

pre oko 1 mesec

kakva je to ekipa bila, takav spoj vise ne moze da se ponovi
m

miconis1

pre oko 1 mesec

Kao što Sanderlend pripada Premijer ligi tako i Deportivo pripada Primeri
B

Benito

pre oko 1 mesec

Uporedjujes babe i zabe

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Stara dobra La Korunja.Kako sam ih voleo dok su igrali u primeri.Darko Kovacevic dok je igrao za njih
F

FYI

pre oko 1 mesec

Nikad nije igrao za njih.
Ћ

Ћкоти

pre oko 1 mesec

@ Перица Када је Дарко Ковачевић играо за Депортиво?
E

Eseks

pre oko 1 mesec

Kovacevic je igrao za Sosijedad.