Komentari na vest

Englezi 2/3 and loading: Kartografija Olivera Glaznera!

TheStefanK

pre oko 1 mesec

Bravo glazneru, sad u neki tim da osvojis ligu sampiona i to je to :)

nedjo nedjo

pre oko 1 mesec

Očekivanje veliko a realnosti nešto drugo

Slobodan Milojkovic

pre oko 1 mesec

Pa ako i Arsenal osvoji, onda stvarno da igramo fudbal samo u Engleskoj....
m

miconis1

pre oko 1 mesec

Toliko o tome da je Premijer liga ove godine nikad slabija, a Arsenal će im doneti i 3/3

[email protected]

pre oko 1 mesec

Arsenal ce pokvariti prosek u finalima, PSZ jak ko stena.

Zoran Jeremic

pre oko 1 mesec

Jos da Arsenal osvoji i da se krug zatvori
l

loshMy09

pre oko 1 mesec

dominacija engleza kao u finalu LE.

Beograd1969

pre oko 1 mesec

Arsenal prvak Evrope 3 od 3 Englezi 2026
T

Triton

pre oko 1 mesec

Malo sutra 1-1&4+ kvota 10 amin
B

Benito

pre oko 1 mesec

Spanci dosli na ostrvo i malo dali na znacaju ligi. Gvardiola, Iraola, Arteta, Emeri sad Alonso...kad oni odu opet ce biti dzak za udaranje jer su uzasno netalentovana sportska nacija.

ivanasud

pre oko 1 mesec

Za 3 od 3 neverujem da ce uspeti

Petar Kesic

pre oko 1 mesec

nadam se da nece i ligu sampiona uzeti englezi,ovaj arsenal mi je bas mucna ekipa ua gledanje

Ivan Andrejic

pre oko 1 mesec

Ocekivao sam vise od utakmice
t

tebrica

pre oko 1 mesec

a pisale se price od strane portala "englezi propali, samo jedan tim ostao u ls, le, i lk" I evo, osvojice sa SAMO TRI kluba.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Englezi će dominirati

Nadja17

pre oko 1 mesec

kada neko ovako takticki nadmudri rivale onda stvarno moze da se prica o fudbalskoj kartografiji

Natasa27

pre oko 1 mesec

oliver glazner ocigledno pravi ozbiljan posao i pokazuje da nije slucajno dosao do velikih rezultata

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

bravo za kristal palas, zasluzeno

milkica12

pre oko 1 mesec

Zasluzena pobeda sve cestitke , svaka im cast

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Nadigrali sa jedva 1:0 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

patr0_

pre oko 1 mesec

Ostace na 2/3 laganini

dusann55555

pre oko 1 mesec

Svaka cast za Kristal Palas zasluzeno
P

Palataaaa

pre oko 1 mesec

Saminamina ee waka waka ee 12th place again, who gives a f*** we won the FA/CONFERENCE CUP
p

palace palace

pre oko 1 mesec

we love u we love u we love u And where you play we follow, we follow, we follow Cause we support the Palace, the Palace, the Palace And that's the way we like it, we like it, we like it ooooo ooooooooooooo ooooooooooooooo
D

Dejanii

pre oko 1 mesec

Ali ovo ne smatram kao pošteno. Oni su teoretski i igrom zasluženo trebali igrati LE. Zbog zakona su prebačeni u LC, ali to gazi takmicarski duh. Znaci kvalifikovali su se za LE, ali su morali igrati slabije takmičenje , jer je njihov gazda takodje gazda Lyona. Da se igralo onako kako su se oni kvalifikovali onda bi vjerovatno ispali u LE , a neko drugi bi osvojio LC.. Neposteno je prema drugim ekipama..

[email protected]

pre oko 1 mesec

I arsenal će osvojiti LS

Radoman Ninkovic

pre oko 1 mesec

Zasluženo je pobedio iskusniji tim

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Zasluženo. Palas odigrao koliko mu treba.

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Nadam se da nece i arsenal uzeti ligu sampiona.
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

“Englezi 2/3 and loading” zvuči kao upozorenje ostatku Evrope. Ako Arsenal uzme i Ligu šampiona, UEFA može komotno da prebaci finale svih kupova na Ostrvo.
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Rajo izašao na teren kao da igra prijateljsku u julu, a ne evropsko finale. Ako ti je plan “vrati golmanu pa šta bude”, onda i zaslužuješ da te Mateta kazni!
v

visla13

pre oko 1 mesec

Čovek im za dve godine doneo više istorije nego neki treneri za ceo vek.
b

bojanboskovic

pre oko 1 mesec

Siguran sam da nece biti Englezi 3/3
R

Rajan

pre oko 1 mesec

Glazner od Kristal Palasa napravio ekipu koju više niko ne gleda kao simpatičnog autsajdera nego kao ozbiljan projekat!

FiumenBG

pre oko 1 mesec

najjaca je engleska liga, najvise ulazu a i najzanimljivija je...

rajko vidic

pre oko 1 mesec

Svaka čast za Cristal palas, Zasluzeno pobedili biće englezi 3/3
m

maloKoncentracije

pre oko 1 mesec

Zasluzeno smo osvojili, nismo Valjekanu dali ni najmanje sanse da se nadaju u ovom mecu :D

Milos Veljkovic

pre oko 1 mesec

gaze englezi ce bude pola lige u falifikacije za evropu
p

plavacc

pre oko 1 mesec

pa nije zvao vortona jer ma koliko dobar bio rajs je najbolji na svetu trenutno,i to nije ni blizu
z

zulu

pre oko 1 mesec

Zaslužena pobeda od početka pa do kraja

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Neverovatno šta sve udariše za godinu dana

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Nikad necu voleti engleze.
P

Predikat

pre oko 1 mesec

Velika steta za valjekano, ali zasluzena titula palasu
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Ah ta precenjena engleska liga...

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Svaka čast momci

Stojan Bušatović

pre oko 1 mesec

Idemooooo.... Još Arsenal u subotu da pobedi
S

Stanazivko

pre oko 1 mesec

Bravo za kristal palas i evropski trofej
s

sinisama

pre oko 1 mesec

Glasner sa stilom ide iz kluba kao najuspešniji njihov menadžer, protutnjali kroz takmičenje gde nije da nisu imali problema, ali opet suviše kvalitetan sastav da bi prosuo priliku kakva se jednom verovatno javlja, potpuna kontrola u drugom poluvremenu i zatvaranje na vreme

Nebojsa Antic

pre oko 1 mesec

zasluzeno bravo za Glaznera

Meda74

pre oko 1 mesec

Zasluženi trofej za Palas.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Apsolutno zasluzena pobeda.
B

Budućnost fudbala

pre oko 1 mesec

CP 540 miliona i tri Engleza protiv RV 107 miliona rezultat 1:0, ma bravo…
s

sabane

pre oko 1 mesec

pa i lester je sa manjim budzetom osvojio PL. molim te nemoj vise pratiti fudbal predji na sah.
A

Ambrozini

pre oko 1 mesec

@sabane I sta je lester uradio u evropi? Nijedan engelski tim ne bi imao sanse u evropi da ima slicne budzete kao ostali evropski klubovi! Eto arsenal veliki engleski klub za 100+ godina postoijanja nema ni jednu ligu sampiona. Siti tek kad su dosli arapi. Normalno da ce da osvoje sa oviliko para.

ludi smo

pre oko 1 mesec

ndndjsjsjsjsjsjsh

ludi smo

pre oko 1 mesec

tootottootototototor

ludi smo

pre oko 1 mesec

;)&&)())€&&&dshj

Steksus123

pre oko 1 mesec

Ee Arsenal da se ne lazem o imam dosta manje šanse, PSG je prejak
E

Epson

pre oko 1 mesec

Koja je Glazner trenercina, svaka mu cast. Cim je dosao u Palas znao sam da ce postati odlicni.
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 mesec

englezi imaju na kraju sve da uzmu 3 od 3
M

Montevideo

pre oko 1 mesec

Ovo tužno takmičenje ne prate ni porodice igrača
L

Lood

pre oko 1 mesec

To ti mislis brate.. to sto se ovde ne prati, jer nas zamara ovaj maleni trofej, zato sto svi nasi klubovi uglavnom dolaze do zavrsnice lige sampiona pa prosto nemamo potrebu da ga pratimo, ne znaci da i drugi tako razmisljaju..mada u pravu si, prazne tribine bile sinoc, ako je bilo po 250, 300 navijaca to je
S

Statler

pre oko 1 mesec

Tebe zanima čim su ostavio komentar.

Saša Stanivuk

pre oko 1 mesec

Trebalo je bar 2:0 biti realno,očekivana pobeda Palada.
J

Jedinipravigost

pre oko 1 mesec

Ovde povremeno dođem da pročitam komentare i vidim koliko ljudi, koji prate fudbal, nemaju pojma o fudbalu…
p

plavacc

pre oko 1 mesec

slabo više komentarišu ljudi,većinom su botovi zbog nekakvih poena
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa cestitamo, ipak su boli bolji

Marko Kolasinac

pre oko 1 mesec

Glazner vrlo podcenjen trener, ako vec nema nista od Alonsa, a Iraola se ne izjasnjava, voleo bih da ga vidim kao trenera/menadzera Liverpula, tu mu bar nece rasprodati pola prvog tima. Cestitke za Kristalnu Palatu, uvek simpatican klub sa fanaticnim navijacima.
P

Paa

pre oko 1 mesec

Tako će i ostati. Svaki pravi navijač u celom svetu je protiv Arsenala.
O

Ofc

pre oko 1 mesec

Apsolutno, previšesu iritantni navijači Arsenala.
P

PinkPonk

pre oko 1 mesec

Kao što ste navijali za Siti da “sigurno” uzima titulu? 🤣

henryhuver

pre oko 1 mesec

Bravo! Nije nesto zanimljiva utakmica bila , nije bilo puno akcije.

Amir Tuzlic

pre oko 1 mesec

Bolja ekipa mnogo od Rajo.

ljubisa rajkovic

pre oko 1 mesec

Šteta što im trener ide. Mogao je Palas da napravi ogromne probleme velikima u sledećoj sezoni.

Daniel33

pre oko 1 mesec

još da arsenal osvoji, i triling šampiona engleskih
N

Nemanjicam123

pre oko 1 mesec

Ovo 2/3 ce uskoro postati 3/3 ja se nadam

Petar Ivanovski

pre oko 1 mesec

bravo za crystal palace

Petar Ivanovski

pre oko 1 mesec

aaaassaaaaaaassswass

Sele Fejzic

pre oko 1 mesec

ma samo napred bice bolje nadam se
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Engleska Premijer liga za klasu iznad svih u svakom smislu pre svega finansijski

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 mesec

Englezi igraju najbolji fudbal, ocekivano!

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Nezanimljiv mec 1 0 pravi penzioneri mada jeste finale ja ionako kad je oo poluvreme ne gledam drugo
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Глазнеру свака част и пуно среће даље! Мсм да се не би усрећили са Ираолом, Гказнеј је играо са тројицом позади, Ираола би променио формацију и ко зна шта ће то да испадне после...

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Cestitke. Očekivano. I tvrdo

atisitaj?

pre oko 1 mesec

steta pa ce ih psg urnisati🤣🤣🤣
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

svaka im castt, cestitamoo
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Tesko da ce ponovo Rajo imati ovakvu sansu da podigne evropski trofej.
b

bolton79

pre oko 1 mesec

Da niste dobili Rajo, ne znam koga bi onda mogli da pobedite.

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

englezi za klasu ispred u ligi evrope i ligi konferencija i na to imaju najvise i ucesnika
J

Jel

pre oko 1 mesec

Stvarno iko misli da psg moze izgubiti od arsenala??? 2/3 i to je to jer su vila i palas dodta jaci od svojih protivnika

Semir88

pre oko 1 mesec

Pre Glaznera nijedan trofej, posle njega već 3 za samo 2 godine. Pre toga osvajač Lige Evrope sa Frankfurtom. Sjajan trener.
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Engleska je kolevka fudbala, vidi se po uspesima! Svaka čast

Nikola Milicevic

pre oko 1 mesec

svaka cast crystal palacu na pobedi,zasluzenoo
L

LuloLulo

pre oko 1 mesec

I onda Tuhel pored ovakvog Vortona vodi na SP Dzordana Hendersona. Vorton u koju god top englesku ekipu da ode igrace u prvih 11. Mozda najbolje za njega da ode u Junajted, on i Mejnu bi bili strasan tandem,ali i u Siti umjesto Bernarda ili u Celzi kao zamjena za Enca ako ode. Strasan igrac. Palas ocekivano ipak je finansijski jaci od Raja i moze da priusti bolje igrace. Ima 2 reprezentativca Francuske, samo jednog Engleske , nazalost,reprezentativce Španije, Japana, Senegala, Norveske, SADa, Maroka....
p

plavacc

pre oko 1 mesec

vorton ne bi sedeo na klupi,henderson hoće i tu je ako kome trebaju da se polome kolena,a logično je da će rajs da bude neprikosnoven,jer je trenutno za bar 3 klase bolji od svih na svetu.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

lako je tako kad imaš više para kao 15.-ti tim pl nego peti u La Ligi

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Sasvim zasluženo, mada mi krivo za Rajo

Vaskon

pre oko 1 mesec

Smaranje od tekme.
D

Djin Djardin

pre oko 1 mesec

Lepe slike iz Lajpciga, sve sto sport nosi i treba da nosi. Valjekano se borio kolko je mogao, navijaci ih sve vreme srcano bodrili, ostali dugo posle utakmice da pozdrave ekipu, sacekali i dodelu pehara. Kad je Valjekano izlazio po utesne medalje Palas im stajao spalir, pozdravili ih navijaci Palasa isto... Jako puno emocija na sve strane. Palas prvi put igra evropu uopste, a i Rajo drugi put u svojoj istoriji. "Mali timovi" su pokazali da mogu da budu veliki i u pobedi i u porazu. Dokle god se ovakvi timovi iz lige petice plasiraju u ovo takmicenje sve je super. Kad zalutaju Celzi, Roma itd to je vec onako bezveze. Mada englezima bolje da daju dodatno mesto u ligi evrope a da im ukinu mesto u ligi konferencija.
B

BH

pre oko 1 mesec

Kako su igrali i nije neka šteta

vaalent

pre oko 1 mesec

Svaka cast englezi
О

Очијево 7

pre oko 1 mesec

Много би боље било за фудбал да је Рајо освојио, јако симпатичан клуб, превелика је разлика у лове између енглеских тимова и остатка Европе,утисак је да имаш 7-8 врхунских екипа да нису у Премијер лиги,а све остало је у Енглеској, ово постаје мало проблем и за Уефу,јер ЛК није смишљена да је Енглези овако како освајају
T

Trol

pre oko 1 mesec

Ovo se znalo cim je izaslo ko ce igrati Ligu Conferencija
N

Nanas

pre oko 1 mesec

Dva sata uzalud izgubljenog vremena !!! Sta je poenta fudbala koji je igrao Frajburg prosle srede i Rajo veceras, meni stvarno nije jasno,dodjes u finale,ne pokazes nikakvu zelju,zar,iskru,makar da pokusas nesto....,kako takve ekipe dodju u finale nejasno bas.

nenanena2

pre oko 1 mesec

A volela sam da Rajo osvoji ovaj trofej, stvarno šteta
D

Džukela klasična

pre oko 1 mesec

Engleska Premijer liga za klasu iznad svih u svakom smislu, pre svega finansijski. Svi klubovi u Nemačkoj sem Bajerna su beda, u Španiji sem Reala i Barse, u Italiji sem Intera, u Francuskoj sem PSŽ. Pa Forest koji se izborio za opstanak je igrao polufinale LE, Palas osvojio LK lagano, toliko su prejaki. Englezi su narod koji je antitalentovan u svim ekipnim sportovima sem fudbalu, zato tu i gruvaju sve moguće pare.
D

Di Zeo

pre oko 1 mesec

Vidim u reprezentativnom fudbalu sve gori bukti od trofeja
K

Koan

pre oko 1 mesec

Nisu dominantni zbog engleskih igrača jer, skoro u svakom timu, glavni su stranci.
M

Mit

pre oko 1 mesec

Nisi tako pricao dok su Sevilja i Bilbao harali LE a Real i Barsa u LS. Precenjena liga, ovo im se desi jednom u X godina.
u

uefamafia

pre oko 1 mesec

Pa nijedna Engleska ekipa nema, uz par izuzetaka, maltene jednog celog dobrog igrača a da je Englez. Upravo to što su bogati im pomaže da dovode odakle hoće i koga hoće. Petnaesti klub PL ima više novca za transfere nego drugoplasirani u Nemačkoj ili Italiji.
M

Millwall

pre oko 1 mesec

Od ekipnih sportova dosta dobo im idu kriket i ragbi.

Bojank91

pre oko 1 mesec

Najmanje Engleza ima u engleskim timovima...

Miloš Milovanović

pre oko 1 mesec

Klubovi iz Engleske lige koji su ispali su jači od onih iz španske lige koji su se plasirali u evro takmičenja
R

Rolexx

pre oko 1 mesec

Koncept igre Rayo Vallecano-a je bio dodji do pola, vrati nazad loptu, pa ako izdrzimo 90 minuta, izdrzimo...ne razumem zasto su uopste izasli na teren.
n

nenadaleksandra

pre oko 1 mesec

Steta za Valjekano

Japanac

pre oko 1 mesec

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿❤️🏆👋
r

retobg56u

pre oko 1 mesec

nisu englezi na 2/3, već na 2/4. ja bi dodao i potencijalno osvajanje engleske i na SP. baš bi bila fora sva četriti takmičenja kada bi osovojili englezi. iako ih ne volim uopšte. na sp navijam za portugal(ne zbog ronalda) imaju super ekipicu koja nije najveći favorit za osvajanje a iz se ke moze svašta
L

L'Equipe

pre oko 1 mesec

2/4 i tako ce ostati, precenjeni englezi nece nista osvojiti kao na svakome turniru
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Zasluzeno bolje sanse vise truda i koncentracije
d

dadandadan

pre oko 1 mesec

Dosadno, ali učinkovito, mislim da Palace neće mariti. Jedini put kad Matetu nije čuvao Lejeune je zabio. Nije mi izgledalo kao da Rayo može izdržati tempo, ipak nemaju klupu kao Palace. Strašan posao Glasnera, Wharton odlična partija, moj igrač utakmice.
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Bolje sanse i veci trud su presudili
n

nadrealnoo

pre oko 1 mesec

Totalna dominacija Engleske lige u odnosu na ostatak sveta, a razdor ce tek biti jos veci i veci u korist premijer lige...Apsolutna dominacija!

[email protected]

pre oko 1 mesec

englezi dominiraju ove godine,navijam za arsenal UCL
n

nemanja1512

pre oko 1 mesec

psg za spas fudbala, inace nece moci da se zivi od engleza narednih 5 godina
n

nadrealnoo

pre oko 1 mesec

Pa i da izgubi Arsenal ,Engkeska ligra je opet pokazala da je trenutno klasa iznad svake lige po svemu! A razdor ce u narednim godinama biti sve veci i veci...Spanija je pocela da kaska, u evropi vec 2,3 godina apsolutno nista. Francuska bez PSG neozbiljna liga, Njemacka Bajern, Italiju ne bih komentarisao...
F

FT

pre oko 1 mesec

Čestitke Palasu!
N

Napapijri

pre oko 1 mesec

Ovo je druga najgora utakmica koju sam pogledao ikad u zivotu….prva je celzi/atletiko - murinjo/simeone Kakav fudbal svaka cast i jednima i drugima
A

Alexis9

pre oko 1 mesec

Ocekivano,"osrednji" engleski klubovi komotno dovode pojacanja od 30-40 miliona evra ,dok osrednji klubovi ostalih liga petice nemaju ni priblizno toliko novca,otud i dominacija engleza u ligi konferencije ,pa i ligi evrope.

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

Jos ako Arsenal osvoji tri od tri englezi
R

RendiOrton13

pre oko 1 mesec

Realno potpuno zaslužena pobeda Palasa, nisu se Španci baš ništa pitali