Komentari na vest
Fabrika skupocenih napadača se zainteresovala za Cvetkovića, spremna da ga plati 12.000.000 evra
K
Komentator volonter
pre 25 dana
E evo je pravi biser srpskog fudbala. Bravo momčino, samo guraj!
Svo poštovanje i za sve ove koji su otišli napolje bez bilo kakve pompe i fudbalskih nadimaka.
malibibi991
pre 25 dana
Kad se setim da su pre 20ak godina toliko plaćali recimo Kaku da predje u Milan iz Sao Paola a sad nekog anonimusa toliko plate.
D
Dejanii
pre 25 dana
Klub kao klub je pokazao da je dobar za razvoj. Problem je sto oni koliko ja znam nemaju trenera, s koji će klinac u klubu ako ga trener neće . Opet može se posmatrati iz tako da Njemački klubovi imaju sisteme kojih se pridržavaju i da će traziti trenera prilagodljivog njihovom sistemu. Mač sa dvije oštrice.
I
Idemo Cvele!
pre 25 dana
Anderleht može da zaradi posle Evropskog mladih i to je to!Koliko znam nisu se plasirali ni za jedno Evropsko takmičenje tako da će im poslednja šansa biti to osvajanje Srbije na Evropskom u šta sam čvrsto ubeđen!
stevan landup
pre 25 dana
tw0tpJkjtmखभनछछञ.दङझथन
Darinka Kovacevic
pre 25 dana
Cukarickom ce sigurno biti bolje bez njega
S
Staniša Žugić
pre 25 dana
Luka Jovic je imao samo jednu dobru sezonu i mislim da je napravio dobar potez kada je otisao iz liga petice
Stefanbiki95
pre 25 dana
Cukaricki ce da procveta
Marija Antic Stankovic
pre 25 dana
To su ozbiljne cifre za neke igrace

FiumenBG
pre 25 dana
mali moue da bude bas dobar... ima ogroman potencijal , samo da namesti glavu i sto dalje od sponzorusa
С
Сале2323
pre 25 dana
Овако је требао и наш мали Меси, Недељковић, Мимовић, Мијатовић мали... А не одмах ајде у Лиге 5 или највеће тиме Турске и сличних земаља.
Али авај, оне не плаћају 10 и више милки.
Ено и Миросављевић одиграо пар утакмица и греје клупу у Борнмуту сво време, таман да "напредује"!
N
Nini3112
pre 25 dana
Od svih nasih talenata on i Kostov mi imaju najveci plafon i za.mene su pravi dijamanti koji vrede svaku paru,mogu da budu samo bolji ako izaberu oravi klub za njih
V
Voždovac
pre 25 dana
Kostov ako ostane još 2-3 godine u CZ , nabaci masu, dotera šut i duel igru ... Ovako će proći kao i prethodnici iz kluba.
T
Tvrdjava
pre 25 dana
To je taj utabani put,posle bundes lige ako se pokaze ide u premijer ligu
Radojkovic Milos
pre 25 dana
Dobar je mali,Ajntrahta pravi klub
i
iveljaaa
pre 25 dana
Samo da ne ode negde gde nece igrati, nekad bolje ostati i imati minutazu jos sezonu dve
T
Tamara238
pre 25 dana
samo ce da mu skace cena, dobar bas
R
RE5PECT
pre 25 dana
Da li ce smeti i po nemačkoj da dize pesnice na protivnicke igrace ?
Sele Fejzic
pre 25 dana
cetkovic ima da se opari od para ako daj boze
gde ima love ima i igre,samo napred

Marko Golubovic
pre 25 dana
mali je top top igrač . ako je terza svaljao maksimovića za 15.. onda ovaj treba da ide za 35
M
Marconato
pre 25 dana
Oni i Fiorentina su se postavili kao timovi koji za malo kupe i prodaju skupo iako ne igraju Bog zna kako. Umesto da nasi klubovi tako rade, oni prave profit drugim timovima.....
15 milki minimum
d
dokile
pre 25 dana
Njemu ima cena samo da skace,jedina svetla tacka u Anderlehtu prosle sezone...
D
Daren_g
pre 25 dana
Sva sreca mladom cvetkovicu u daljoj karijeri ali kakav potez cukarickom, petina od transfera preko 10 miliona je premija
O
Oliver cz
pre 25 dana
Ogromna je razlika izmedju nase, Grcke, Austrijske, Belgijske, Svajcerske lige i liga petica. Ali treba da pokusa. Proci ce kao Nedeljkovic, Maksimovic, Ratkov, Stulic, Jovanovic...Isto vazi i za Kostova. Tamo mogu da igraju samo "zivotinje" kao Mitrovic, Vlahovic, Andrej Ilic. Luka Jovic je imao samo jednu dobru sezonu i mislim da je napravio dobar potez kada je otisao iz liga petice. Igra laganicu u Grckoj i sta fali.
Petar Kesic
pre 25 dana
ako predje tamo top ali mislim da bi bar jos sezonu dve da igra u belgiji
Milijana Ilic
pre 25 dana
Ko kaze da nemamo igrace imamo ih samo nemamo tim
b
bbgarko
pre 25 dana
Boga mi dobar je i dobra mu cena stvarno
D
Drol
pre 25 dana
Ijuuuu, kako li si samo smeo da predjes iz Cukarickog u neki Evro klub, a ne iz Zvezde ili Partizana? Iju, iju, iju...
Sterlings Braunfels
pre 25 dana
Milsim da je pametno da odigra još sezonu u Anderlecht onda može da bira klub.
Sandro Nikolovski
pre 25 dana
Najvaznije za njega je da igra, a sada dali je bolji izbor Anderleht ili ajntraht?..
R
Rezzapereca
pre 25 dana
Odlican put za razvoj je izabrao, svaka cast i puno srece

Немања Земун
pre 25 dana
Cukaricki like this ;)
S
Sima Arauho
pre 25 dana
Pa kakav Čukarički?!Pa jel znaju oni da ovde postoji tim koji ima 9 (i slovima devet) titula za redom,pa kako niko ni jednog jedinog igrača neće da im kupi?!Baš se pitam zašto?!








