Komentari na vest

Fejsal Mulić posle 14 godina u Novom Pazaru

P

Peđa108

pre 4 dana

Međedović mora ovako optimistički da nastupa, to je jasno jer nastupa sa pozicije nekoga ko je službeni predstavnik kluba! Ali, sve zavisi od starta, jer svi baš svi klubovi osim Zvezde, Vojvodine i Partizana, će biti u opasnoj zoni i svi će se boriti za opstanak! Naravno, posle 6-7 kola će se iskristalisati donekle situacija, ali biće izuzetno teško za sve, u novom prvenstvu! Zemun i Mačva, teško da mogu parirati ostalima, ali i svi drugi i Železničar, N. Pazar, OFK BG, Čukarički, oba Radnička, Radnik, IMT i Mladost, će u početku biti ugroženi, sve dok se ne stvori kolika tolika distanca! Prema tome niko nije siguran unapred! Optimizam sam za sebe ništa ne znači, to su samo prazne reči!
G

GOGI PAZAR

pre 4 dana

Ma pusti njega,on se obogatio kroz prelazne rokove. Sada ubedljivo vode na listi onih koji pitaju"a gde sam ja tu"??? Propadalo i Međedović puni ko prekookeanski brodovi. Ovaj pored njega što je potpisao imaće platu 14000€.
m

milo123

pre 4 dana

secam se kad je presao u Minken, naslov je bio u Mozzartu 'srpski terminator..', dresovi su bili kao karirani svetloplavi stolnjaci. Bila je i njegova slika, de je lik doslovce sav bio u misicima. Ocekivao sam dosta vise od njega, ali nije ni lose kad se pogleda. Kad bi svaki nas fudbaler ovako odigrao karijeru, bio bi nam fudbal 10x bolji. Nadam se da ce u Pazaru doziveti drugu mladost.

jovan1111

pre 4 dana

nikad cuo za ovog..ali kazu da je dobar

mozzart-gost

pre 4 dana

Biće Pazar ponovo u Evropi.
M

Mandic60

pre 4 dana

Zanimljiv potez
D

Drale1998

pre 4 dana

Odlican radnik !!!
n

nbg

pre 4 dana

Na sta je spao kad ne moze vise ni neki Uzbekistan ili Kazahstan da nadje...
V

Vladava

pre 4 dana

bice ovo dobra ligaaaaa
A

Anica23

pre 4 dana

nikad cuo u zivotu, ko je ovaj
S

Slaviša Trifunović

pre 4 dana

203 cm dobar za skakača i udarac glavom.

Ikebana

pre 4 dana

Svi se lagano pojacavaju,bice zanimljiva super liga
H

Haseee

pre 4 dana

Ikebana postovanjs, u jednu ruku si u pravu a u drugu znas vec sta. pozdrav

Matija Milutinovic

pre 5 dana

Fejsal mulic hqhahahshshhs

Bibras Natho

pre 5 dana

Buriram United.

Saša Stanivuk

pre 5 dana

Biće znači gomila golova glavom čovek je verovatno sad najviši fudbaler u JSL😁
S

Srpska..

pre 5 dana

..je Srbija! 🇷🇸

Dusan Maricic

pre 5 dana

nikad cuo za ovog
S

SFRJ

pre 4 dana

Sto ne znaci da je on nepoznat, vec si ti neinformisan.
p

peca koma

pre 5 dana

Najveci transfer srpskog fudbala
L

Leao

pre 5 dana

Dobar igrac! Jos levi i desni bek i to je dobra ekipa

Petar Kocevic

pre 5 dana

Zidan potpisao tjt

Valent

pre 5 dana

U kako izgleda e
I

Istina 75

pre 5 dana

Bolje da igra Čupe nego ovaj sto ne zna da hodi. Bezi Fikrete u tri pi...
B

Brazil2002

pre 4 dana

Kaze se "hoda". I treba svoje pretpostavke, koje su utemeljene na apsolutnom neznanju, da ostavis za kraj sezone kad se svode racuni.
N

Natalii29

pre 5 dana

treba videtu kako ce se pokazati prvo

Milos Miletic

pre 5 dana

Frljaju se sa milionima kao sa kamenjem
k

krejzicoa

pre 5 dana

Bice dobro pojačanje sigurno, covek sa mnogo iskustva.

nnttx

pre 5 dana

После 14 година враћа се дете клуба. Лепо је видети да играч са толико међународног искуства поново облачи дрес Новог Пазара. Срећно, Фејсале! 💙
A

Alex Wolf

pre 5 dana

Jbt ovaj ipak postoji

Denis Miljkovic

pre 5 dana

Gde je onaj brat što je koristio njegovo ime kao nickname

Denis Miljkovic

pre 5 dana

dobar napadac videcemo kako ce se uklopi

Uskekruske

pre 5 dana

Pa dobro nek mu je sa srećom
x

xahaxhahxhah

pre 5 dana

Gde je onaj brat što je koristio njegovo ime kao nickname

Alek

pre 5 dana

Secam se kad je u kup takmicenju dao gol msm bajernu pa postao mladi reprezentativac... Nadao sam se da moze do lige petica

Mirko Zlatanović

pre 5 dana

dobar napadac videcemo kako ce se uklopi
D

Drhaus86

pre 5 dana

pazar sve jaci napada evropu
v

v1ad

pre 5 dana

Koji od ove dvojice je potpisao?
N

Nenad Petrovic

pre 5 dana

... Pa dobro neka mu je sa srećom
A

Astoria

pre 5 dana

Pitao sam se pre izvesnog vremena gde je, kad evo njega u Novom Pazaru. Jedino mi nije jasno da nisu uspeli da zadrže Dritona Camaja, paklen je igrač za naše uslove.
r

rsb bot

pre 5 dana

15000 Evra (razloga) da ode.
M

MrZrex

pre 5 dana

Pa ako je paklen igrač za naše uslove, onda je sasvim logično da nisu uspeli da ga zadrže, zar ne?