Komentari na vest
FIFA objavila budžet klupskog SP: Za učešće 486.000.000, nagradni fond 439.000.000
M
Messi GOAT
pre preko 1 godinu
Nadam se da ce FIFA da malo pogura Inter Majami.Ustvari mislim da je bolje da FIFA pomogne Argentini na SP 2026.Bilo bi lepo da Mesi igra na sledecem Svetskom pa da postigne po neki penal VAMOOOOOOS.
£
£
pre preko 1 godinu
Igra jer se igra u Americi i jer je Mesijev klub, bukvalno je to objasnjenje koje je dato, i jer je Fifa odavno u dilu sa Mesijem, kome je i svetsko prvenstvo namestila, kao i nekoliko apsolutno nezasluzenih nagrada. E sad, da li ce pozvati i Al Nasr, tesko, ipak su izabrali da lobiraju za Mesija.
P
Penaldo
pre preko 1 godinu
@£ Placi navijacu Penal Madrida i fan Penalda.
?
??
pre preko 1 godinu
Ne moze se reci da nece biti zanimljivo. Ne znam samo po kom osnovu su se klubovi nasli tamo, dal se gleda koeficijent ili se dobijaju pozivnice. Bilo bi dobro kad bi svi klubovi imali priliku da se nadju na tom sp za klubove
м
м11
pre preko 1 godinu
Учинак у предходних 4-5 сезона.
?
??
pre preko 1 godinu
Hvala. Onda je korektno
Inter
pre preko 1 godinu
Gledaju se rezultati u poslednjih 5 godina, osvajaci LS i drugih velikih takmicenja uz odredjene uslove oko broja timova iz iste drzave.
q
qqq
pre preko 1 godinu
Tako se mozda gleda i evropi, za ameriku ne verujem. Inter majami ni ne postoji toliko godina a ucestvuje..
H
Hidzuama
pre preko 1 godinu
Samo ne znam na osnovu cega igra ovaj Mesijev klub, bili prvi na tabeli prije plej ofa u kojem su odmah ispali a nema tima koji je zapravo sampion. Cirkus, onda bi najpravednije bilo da sad ubace Ronaldov Al nassr umjesto ovih sto su izbaceni.
P
Penaldo
pre preko 1 godinu
Placi fanu Penalda. Nece ubaciti Penalda ,a i ako ubace nekog umesto Leona bice iz Severne Amerike.
m
moralni patuljak
pre preko 1 godinu
Interesantno takmičenje
d
dsbgczns
pre preko 1 godinu
dok ne budu pozivali po tradiciji i velicini kluba, necu da gledam ovaj cirkus. Ne moze ovako nesto bez Zvezde, Barselone, Milana, Olimpika, Santosa,

Dorcolac
pre preko 1 godinu
Au liče... pa nije ti ovo turnir milostinje i nostalgije, ovo je turnir onih koji su zadnjih 5 godina bili najbolji na svetu i izborili pravo ucesca u njemu a ne onih koji su pre 50 godina bili neko i nesto
s
svašta
pre preko 1 godinu
Vidiš da može
Inter
pre preko 1 godinu
Takvim kriterijumom bi uvek isti timovi bili ucesnici sampionata, a kad bi se dodali jos i timovi koji tu trebaju da budu na osnovu rezultata imali bi preko 100 klubova na prvenstvu.
G
Glonky
pre preko 1 godinu
Zvezde??? Dal si realan?




.jpg.webp)


.jpg.webp)
