Komentari na vest
Fjorentini bod kô kuća, za Leče i Štulića sledi sudbonosnih 10 dana
S
Slaviša Trifunović
pre 2 meseca
Izvlači se Fiorentina a bilo je gusto.
u
uefamafia
pre 2 meseca
Leće out.
C
Cofi998
pre 2 meseca
E moje Lecce, steta
m
miconis1
pre 2 meseca
Fiorentinina sreca je sto Seria A nije vise kvalitetna liga pa su se ove godine izvukli bez ispadanja u nizi rang.
n
neconi1122
pre 2 meseca
Ma fiorentina dobije lazio a ne mogu lece nesto nije kako treba
Jovan Jovanovic
pre 2 meseca
Prezivece obe ekipe , fiorentina sve gora i gora ali opstaju nekako
Aleksandar Bezbradica
pre 2 meseca
Inter je prvak i tu više nema dileme u Kalcu
Batina1
pre 2 meseca
Nerešeno je bilo realno.
nikoladj789
pre 2 meseca
Veliki bod!!!
Jelena Doncic
pre 2 meseca
US Lecce pokazao reakciju, ali kasno za nešto više od minimalnog pomaka. U ovakvim mečevima razlika između opstanka i borbe za goli život je upravo – pragmatizam
B
Blaki
pre 2 meseca
Fiorentina velikan kalča.
m
milan tesic
pre 2 meseca
Nameštene utakmici treba pisati peticije za gašenje UEFE ovo vise nije fudbal postaje smesno
m
mixica
pre 2 meseca
Ocekivao sam da ce Lecce uzeti bar bod,ali zasluzili su sva tri celo drugo poluvreme su napadali Fiorentina nije presla polovinu
Miki Milikic
pre 2 meseca
najvise bih zeleo da iduce godine opet vidim Leece u prvoj ligi
Elvis Fejzic
pre 2 meseca
Na šta je spala Fiorentina posle takvih igrača ko Batistuta, Luka Toni , Mijatović , Džeko.
Zivot je igra
pre 2 meseca
borba neprestana šta reći zato je to italijanska liga.
Jakov
pre 2 meseca
Steta sto nije dobila








