Komentari na vest

Fleš iz Rusije: Banjac ostaje u Krilja Sovjetovu, Babić se potpuno oporavio od teške povrede

Bojan Ivanovic

pre 37 minuta

Babic ima potencijal
M

M. R.

pre oko 1 sat

Ostaje u Krilima Sovjetov, a može i u Krilima Sovjeta, ljudi, to je najsrodniji jezik, šta pišete to: "u Sovjetovu"?!

Miloš Orošić

pre oko 1 sat

Banjac je ozbiljan igrač
D

Drale1998

pre oko 2 sata

Steta za babica nikad nije bio na vrhuncu a mogao je.