Komentari na vest

Flikova dilema – odmoriti startere ili pun gas na komšije; Čolo sa rezervama u Sevilji

D

Dejan87ns

pre 2 meseca

Sto bi voleo atletiko da uzme titulu

Django420

pre 2 meseca

Nece moci preko barselone oni tako lako kao sto misle

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

Ludost ako pri ovakvoj prednosti u ligi, Flik krene sa prvotimcima..

Jasnetina

pre 2 meseca

Neka i yrb taki

Gde Smo

pre 2 meseca

Revans!

Bro Bro

pre 2 meseca

Srecno!

Маркоо

pre 2 meseca

Tri poena ce biti danas
f

fifiPT1993

pre 2 meseca

Dobija ih Atletiko rutinski onako, izi.
t

tiesto

pre 2 meseca

Parkirace autobus Atletiko ali Barselona ce ih slomiti

Skorpion77777

pre 2 meseca

Nebih ja još otpisivao Barselonu ni za pehar lige šampiona
G

Gaga32

pre 2 meseca

Barcelona je sve razočarala baš kad nisu trebali osramotili su se
t

tiesto

pre 2 meseca

Igraj ti sa igracem manje protiv ekipe koja se brani 90min

Zivot je igra

pre 2 meseca

bez stresa danas

FDG

pre 2 meseca

🤣🤣🤣

fordcmax

pre 2 meseca

atletiko fiks dana

ShoMi_1994

pre 2 meseca

Ispada Barsa!

marko.kum

pre 2 meseca

U napad!!!

Zivot je igra

pre 2 meseca

juče probuši Real sve što je mogao tikete grdne rukare su skupili na osnovu toga danas je garantovano neko iz lige petice izbušiti Evo do 130 flotu pratite pa ćete videti

Zivot je igra

pre 2 meseca

beži što dalje Real i Barsa kanal za kladionice dobro za nas lose

Vladimir Petrovic

pre 2 meseca

Pa sto se kladis bezmozgavi? Idi radi nesto pametno,procitaj koju knjigu,nauci nesto! Dok je vas debila sa kasicicom u ustima, tiketom u ruci i produzenim sa mlekom u kladionici,nije ni cudo u sta se fudbal pretvorio!

Zivot je igra

pre 2 meseca

izbegavajte ovaj par danas

Zivot je igra

pre 2 meseca

srećno svima kladioničarima danas ovde samo igrati duplu šansu i dva plus jedan x2 plus inače cheesecac ko juče 134 kvota da ne puknemo kao na Realu

Zivot je igra

pre 2 meseca

hajde ako mogu sada da remiziraju i oni koji uče Real i da se kladionice napune a ljudi da ne možemo ni po jednu crvenu