Komentari na vest
Flikova dilema – odmoriti startere ili pun gas na komšije; Čolo sa rezervama u Sevilji
D
Dejan87ns
pre 2 meseca
Sto bi voleo atletiko da uzme titulu
Django420
pre 2 meseca
Nece moci preko barselone oni tako lako kao sto misle

Markos Pavlovic
pre 2 meseca
Ludost ako pri ovakvoj prednosti u ligi, Flik krene sa prvotimcima..
Jasnetina
pre 2 meseca
Neka i yrb taki
Gde Smo
pre 2 meseca
Revans!
Bro Bro
pre 2 meseca
Srecno!
Маркоо
pre 2 meseca
Tri poena ce biti danas
f
fifiPT1993
pre 2 meseca
Dobija ih Atletiko rutinski onako, izi.
t
tiesto
pre 2 meseca
Parkirace autobus Atletiko ali Barselona ce ih slomiti

Skorpion77777
pre 2 meseca
Nebih ja još
otpisivao Barselonu
ni za pehar lige šampiona
G
Gaga32
pre 2 meseca
Barcelona je sve razočarala baš kad nisu trebali osramotili su se
t
tiesto
pre 2 meseca
Igraj ti sa igracem manje protiv ekipe koja se brani 90min
Zivot je igra
pre 2 meseca
bez stresa danas
FDG
pre 2 meseca
🤣🤣🤣
fordcmax
pre 2 meseca
atletiko fiks dana
ShoMi_1994
pre 2 meseca
Ispada Barsa!
marko.kum
pre 2 meseca
U napad!!!
Zivot je igra
pre 2 meseca
juče probuši Real sve što je mogao tikete grdne rukare su skupili na osnovu toga danas je garantovano neko iz lige petice izbušiti Evo do 130 flotu pratite pa ćete videti
Zivot je igra
pre 2 meseca
beži što dalje Real i Barsa kanal za kladionice dobro za nas lose
Vladimir Petrovic
pre 2 meseca
Pa sto se kladis bezmozgavi? Idi radi nesto pametno,procitaj koju knjigu,nauci nesto!
Dok je vas debila sa kasicicom u ustima, tiketom u ruci i produzenim sa mlekom u kladionici,nije ni cudo u sta se fudbal pretvorio!
Zivot je igra
pre 2 meseca
izbegavajte ovaj par danas
Zivot je igra
pre 2 meseca
srećno svima kladioničarima danas ovde samo igrati duplu šansu i dva plus jedan x2 plus inače cheesecac ko juče 134 kvota da ne puknemo kao na Realu
Zivot je igra
pre 2 meseca
hajde ako mogu sada da remiziraju i oni koji uče Real i da se kladionice napune a ljudi da ne možemo ni po jednu crvenu








