Komentari na vest

Gde onomad stadosmo, sad da produžimo: Feđa Dudić i zvanično drugi put među Kragujevčanima

Magicniradnicki

pre 9 dana

Feđa Dudić jedan je od nas! 🟤⚪🔴😈
н

нс бој

pre 10 dana

Феђа да изгради систем који се неће урушити као прошли пут.Да направи селекцију од које ће Крагујевац добро да заради.Нисам одушевљен ал ајде прошли пут је направио велику ствар. Није ми јасно што је одлазио.Срећно вам са њим.
Z

ZujoRadilica

pre 10 dana

Još jednom, neće ovo valjati. Niti su oni isti, niti je on isti, niti su okolnosti iste.
m

metalika moj dobar

pre 10 dana

auuu ovi nasi klubovi ko kristijan i kristina ..ljubav,razlaz, svadja, ljubav ..
K

Klan

pre 10 dana

Covek ne može ozbiljan klub sa ozbiljnim igračima da vodi. Može samo manje klubove voditi. Pokušava da napravi autoritet u većem klubu i otkaz posle 3-4 meseca. Hajdeeee ove godine neće biti evrope pa neće biti ni Mornaaara. Stetaaaa sto će prvo kolo da se ori kosa ti je smedja…
N

Natakarije

pre 10 dana

Sve najbolje zelim Radnickom!! U prvom mandatu Fedja je imao ozbiljne fudbalere sad bas nisam siguran. Najbitnije je da Perovic nije tu i da uporno ne gura svoje kombinatorike.
R

RendiOrton13

pre 10 dana

Bez Perovica ce biti pogibija, jer sve te igrace koji su valjali doveo je on.
S

Sajosa

pre 11 dana

Dobio je boju, izgleda je isao da analizira ribare sa Farskih ostrava i konobare iz Bara.
C

Crveni Đavoli

pre 11 dana

Jedva čekam da umesto 4, Režimskoj miljenici , sledeći put uvalimo 5 komada! Dobro došao kući legendo!
B

Brm brm

pre 10 dana

Kad se setim kako je to bilo demoliranje! Golovi kao na traci: Vidosavljevic 45, Isa
T

Taky.

pre 11 dana

Pravac Druga Liga 🚐
Б

Бојан Ва

pre 11 dana

Лежи Дудић Крагујевчанима. Могло је име и презиме бити написано ћирилицом.
C

Celo selo crno belo

pre 11 dana

Da li se sada Švaba (Stakić) vraća u stručni štab pošto je i on bio deo tih uspeha na čelu Fedje u prošlom mandatu?
B

Brko iz Asvela

pre 11 dana

Jedno je sigurno, ove sezone nas Fedja neće brukati u Evropi.
M

Mustafa Hadji

pre 11 dana

Ufff jedva cekam prvu utakmicu na domacem terenu, Fedja car!
О

Оги РФК

pre 11 dana

Добродошао кући легендо!

Sala zabava

pre 11 dana

A sto li su se rastali prvi put? Mislim, bilo sve dobro, najbolji trener ikad... i onda dovidjenja,prijatno
Z

Zvlat BG

pre 11 dana

Lalat sa 10.000 ispade još i jeftin! Lalo, Lalo, vragolanu!

Uskekruske

pre 11 dana

Sve najbolje za njih

Mihajlo Milenkovic

pre 11 dana

Vratio se, verujem da to svima njima znaci.
B

Bumbarko

pre 11 dana

Krenuli sa komentarima ovi banditi navijaci 2 rezimska kluba sa neogranicenim drzavnim budzetom. Mozete samo da nam pljunete pod prozor.
B

Brrrrrrrr

pre 11 dana

Reci gde živiš da ti dodjemo pod prozor
B

Baća Espino

pre 11 dana

Raduju se Farani i mornari Barani. 🤣
B

Buckoo

pre 11 dana

Ajmo breee, Fedja nas brat.
K

Koller

pre 11 dana

Car, doktor fudbala! Vraca se Radnicki jaci nego ikad!
R

RKG

pre 11 dana

Najveci se vratio, ceka te min 10k navijaca na prvoj domacoj utakmici!
Z

Zbun

pre 10 dana

10 hiljada nije bilo ni u najboljim danima ranijih sezona. U kom ti tripu živiš....
T

Trener iz Srbije

pre 11 dana

Šta ih briga kad imaju love za bacanje...Bandović plata 14 soma i ništa,ovaj sad 17....pa što nije u Sloveniji napravio nešto nego ga oterali kao kuče sa vašara!!! I sad našao opet tezgu da prodaje maglu dok ne naidju ooet neki bombarderi sa farskih istrva!!!

Meda74

pre 11 dana

Svuda pođi a u Radnički opet dođi
L

Ldk

pre 11 dana

Idemo opet jako! RKG1923RD 👿👿👿
V

Vašarište

pre 11 dana

Hvala gradu Kragujevcu što je dao platu 17000 evra + 13 za njegove drugare a mi gazimo po kraterima
N

Navijacc

pre 11 dana

Kad se Fedja u Radnicki vrati! Idemoooo!
G

Gosty

pre 11 dana

Imam osjećaj, da sve fino sto je uradio u prvom mandatu, u drugom ce uništiti.
K

Korićanac

pre 11 dana

17000 Evra ????
2

21 oktobar

pre 11 dana

Fedja, hvala ti. Ponosni Sumadinci.
G

Gaxter

pre 11 dana

Meni ovo nije jasno stalno se naglasava izborili su plasman u Evropu. Oni su ljudi izborili plasman u kvalifikacije za Evropska takmičenja a tamo se obrukali protiv predstavnika Crne Gore i onda protiv Farskih Ostrva.

Milenko Mladjenovic

pre 11 dana

Ala će da ima posla haos, tek mora da naprave tim da bi nešto uradili
M

Metalac

pre 10 dana

FEDJA dobro došao. Ovi što ga mrze izmišljali veliku plaću jer nemogu da mu nađu manu što se tiče trenerskog rada i znanja!!!!