Komentari na vest

Gotovo: Dušan Vlahović odlazi iz Juventusa

Psycho Machine

pre 8 dana

Sada kada pocne da isporucuje 25 golova u novom klubu videcemo ove komentatore koji mu predvidjaju pad. Najbolji bio u ovakvom Juventusu,samo da ode negde gde igraju na gol vise i bice bomba.
L

Logitech

pre 9 dana

Danko reaguj, odlicna zamena za Poltera. Salu na stranu, Barsa bi bila idealna opcija, taman umesto Levandovskog.

Brutal92

pre 9 dana

Чека те Раднички Ниш

Marko Pavlovic

pre 9 dana

Milan 💪💪💪💪💪💪💪💪
z

zauzeto ime

pre 9 dana

meni i dalje vlahovic ni u jednom momentu nije bio bolji napadac od mitrovica (dok je mitrovioc mogao da trci, a nema kondicije zadnjih 2 godine) i dalje ne vidim tu napadaca svetske klase, gde god da ode nece se ni naigrati ni nadavati golova, prosek svaka treca utakmica go je jako tanko .......... igrac za osrednje ekipe u svakoj od liga petice, nista vise ........ kakva barsa, bajern, arsenal, celzi ........ za njega su fulham, studgart, neka sevilja i slicno ........ a ako mu je do para, a sve mi se cini da je tako, nek ide u englesku, oni najbolje placaju posle arapa
D

Djuro17

pre 9 dana

Bilo je i vreme!
M

MilanKS

pre 9 dana

Vrati se u Partizan!
S

Sdsdadsd

pre 9 dana

Tek sad pocinje sapunica... Neka potpise vise, ja ga obozavam, ali nije on Ronaldo, Mesi, pa mu malo 7 miliona, stvarno vise bezobrazluk
p

pogled iz svemira

pre 9 dana

Zavrsice u nekom osrednjem klubu Spanije ili eventualno u Tursku.
C

Cccc

pre 9 dana

Niti će on otići ni u jednog pomenutog velikana niti će igde dobit u evropi više od 5 miliona eura, možda u arabiji ko I Mitrovic.
M

Mateo ST

pre 9 dana

Malo mu 7 miliona po sezoni i još uz to član velikog kluba?Ma daj,dečko je malo previše poletio!
n

nikosds1989

pre 9 dana

Zbog cega? Ubedljivo je najbolji igrac ili mozemo da kazemo da ima ubedljivo najveci uticaj na igru i rezultate Juventusa. Hipoteticki gledano, da li bi ti pristao da ti poslodavac smanji platu skoro pa duplo, a znas da si verovatno najbolji radnik u firmi?
J

JVPS

pre 9 dana

Zanima me samo koga će da dovedu a da je približno dobar? Još se treba otarasiti Zhegrove, Davida i Opende i naći zamene. Ajde da vidimo kako će se snaći, mada uprava ne obećava…
G

Gost 007

pre 9 dana

Mislim da ce naci solidan klub. Stagnirao jeste ali nije dozivio toliki pad kao Jovic u Realu. Neka ide negde gde ce igrati

Darinka Kovacevic

pre 9 dana

Samo da ne ostane
g

gaulex

pre 9 dana

Al Kahli, AL Quedah, Guangou Tigers, Singapore Dragons
P

Paa

pre 9 dana

Prosek je igrač da se ne lažemo. Neka ide u taj Totenhem, taman da ispadnu iz lige konačno.
D

Djordje Milev

pre 9 dana

Pazite šta sam rekao... Vlahović sledeće sezone 20+ golova u ligi u kojoj bude igrao

CiKa BaTa

pre 9 dana

Mozda bi bio dobar u barsi ili atletiku a sve drugo od ovih tesko
S

Sabahudin62

pre 9 dana

Partizane reaguj!!! Sa njim osvajamo LK a sledece sezone i Ligu Šampiona!!!
D

Darkovazena88

pre 9 dana

Ide u chelsea sigurno
D

Doradora12

pre 9 dana

Hvala bogu da ode vise iz raspalog Juventusa
S

Ssarita

pre 9 dana

Vreme je Duci za neku ozbiljniju sredinu da vidimo da li jesi ili nisi taj

Mihajlo Milenkovic

pre 9 dana

Da li se zna gde odlazi ?

Marko Pavlovic

pre 9 dana

AC Milan 💪💪💪💪💪

Petar Kesic

pre 9 dana

jel se zna gde ce da predje
J

Juve 1982

pre 9 dana

U Bajern, da Kejnu čisti kopačke.
I

Igornopolis

pre 9 dana

Odlicno. Pravac na ostrvo. Nek je sa srecom mladi srbine.
M

Mara992

pre 9 dana

Samo da ne bude kao isvake godine pa na kraju ostane

Saša Stanivuk

pre 9 dana

U Arsenal lepo i win win,proradio bi sigurno ..

aura 222

pre 9 dana

i bolje mu je da promeni sredinu da se okuša u nekom novom klubu, možda napoli ili bayern
n

nikolabe

pre 9 dana

Čelzi je za njega

Nadja17

pre 9 dana

prema najnovijim izvestajima pregovori su definitivno propali i njegov odlazak iz torina je prakticno izvestan, bilo sada ili po isteku ugovora krajem juna 2026.

Natasa27

pre 9 dana

ovo deluje kao kraj price koja je dugo bila neizbezna jer dusan vlahovic i juventus mesecima nisu uspevali da pronadju zajednicki jezik oko novog ugovora

Kuleas

pre 9 dana

Bravo Dragane, super je komentar!
I

Internazionale

pre 9 dana

Dolazi u Inter 😀

Nenad_999

pre 9 dana

Bilo je i vreme prerastao je juve odavno
Španija ili Nemačka, najbolja sredina za njega, strašan igrač.

Pa dodo sam

pre 9 dana

Zapravo je ovo najbolji scenario za njega u finansijskom smislu. Kao slobodan igrač može da traži veću platu i bonus za potpis, sam taj bonus za potpis zna da bude golem pošto klub već jelte ne plaća obeštećenje za njega.
G

GeOs

pre 9 dana

Za potpis da, uzece uzbiljnu kintu, ali platu mu niko nece dati vecu od ove koju je imao u Juventusu. Maksimum ce mu ponuditi 6-8 miliona po godini, gde god da ode.
G

GeOs

pre 9 dana

Zaboravih,da, mozda mu ponude vece pare ali u Arabiji.
R

Rasputin

pre 9 dana

Preko 7 miliona godisnje moze da dobije samo u Arabiji… ili ce da se spusti na zemlji ili je zavrsio za ozbiljnim klubovima

Kristina Janjic

pre 9 dana

jedan klub iz lige petice. Njegov krajnji domet je Turska ili Arbija......
B

Barca barca barca

pre 9 dana

Konacno u Barsi... Visca Barca !!!

Uskekruske

pre 9 dana

Sa srećom Dusane
Ž

Žerac

pre 9 dana

Slobodno mogu da tvrdim da neće potpisti ni za jedan klub iz lige petice. Njegov krajnji domet je Turska ili Arbija.
b

barsa11

pre 9 dana

Barsa potpisao već
Ž

Žerac

pre 9 dana

@barsa11 Ala si me dobro nasmejao, jedino da čisti kopačke ostalim prvotimcima.

Ivica Doya Gašić

pre 9 dana

Hvalim te Bože da se i ovo završilo oonačno više?
k

koment

pre 9 dana

i sada u arabiju da zaokruzi blistavu karijeru

Vladan Maleṣ̌ić

pre 9 dana

Bas mi ga je zao
1

1231237

pre 9 dana

Da ne traži ovolike pare mogao bi da bira gde će, Barca, bayern..a ovako jedino Arapi mogu da mu plate.

Japanac

pre 9 dana

Ovaj će po svemu sudeći da prođe ko Perica Ognjenovic,Luka Jović... Tresla se gora rodio se miš. Nema od njega ništa

djole.

pre 9 dana

Duško svaka tebi cast a meni 5 XP poena,šta da se radi.
V

Vladica1983

pre 9 dana

upropastise coveka

FC RED STAR

pre 9 dana

Samo beži Dule što dalje od Serije A
G

Gaj Kasije Longin

pre 9 dana

Al Šabab bi bio idealan. Sa Mitrogolom da igra derbije tamošnje.
Y

Yashin

pre 9 dana

Pariz neka proda goncala ramosa i neka dovedu njega kao zamena. U francuskoj ligi je fenomenalan. U ligi sampiona nije losiji od ramosa. Perfekt zamena za zamenu.
G

Gooxy

pre 9 dana

Kad bi ga Barsa uzela kao zamjenu za Levandovskog
H

Heavy metal

pre 9 dana

Ajde, ljudi, batalite se više klupskih boja, naš je čovek u pitanju. Poželimo mu sreću i da odabere pravi klub za sebe. Pa, ako i tamo ne bude kako treba, onda bacajte kritike do mile volje. Ako je to uopšte i bitno, ovo govorim kao zvezdaš.
n

neconi1122

pre 9 dana

Pa nije se nesto proslavio kakva se galama dizala ispade prosečan

Vlada81pfc

pre 9 dana

Vreme je da se predje u englesku dy pokazes tamo da si i dalje vrhunski napadac
j

jsd

pre 9 dana

Kakvo pojacanje za juventus
1

11212

pre 9 dana

Ode i on u arabiju i karijera u vetar

milkica12

pre 9 dana

Mlad je gde god da ode bice odlican
"

"PUMP IT UP"

pre 9 dana

Bezi Dusane, spasavaj se...

Meda74

pre 9 dana

za jedne i druge najbolje.

Ciba1985

pre 9 dana

U veci klub sigurno nece otici... Precenjen igrac, dobar ali precenjen.

Nikola Durmisevic

pre 9 dana

da ode i da igra za paok 😀
B

Bogdan58

pre 9 dana

Toliko buke oko njega, a on prosečan špic !!!
D

DragisaK

pre 9 dana

A,veleobrt? Gde je on,kud pobeze,ocekujem ih bar 4-5 u deset dana. :)
i

ivana9997

pre 9 dana

Najpametnija stvar u njegovoj karijeri. Treba da ode u klub koji igra ofanzivno jer ima sve za 9ku
R

Rilko

pre 9 dana

Juventus je ekipa koja ne gaji napadacki stil igre koji njemu ne odgovara.Sad treba dobro da promeni sredinu i ode u neki napadacki tim i da pokaze koliko stvarno moze
D

Dragojlo

pre 9 dana

Ajde da kažemo da Juventus ne gaji napadački stil i da ne može da dođe do izražaja. Zašto onda n poslednjim utakmicama koje je igrao za reprezentaciju nije ušao dva puta u protivničke šesnaesterce? Da je kojim slučajem ovakakav kakav je bio Zvezdin igrač, a ne Partizanov, pa vi bi ga pljuvali najviše.
R

Rilko

pre 9 dana

Nije ni igrao zadnjih par utakmica za repku i tu se tek vidi da nista nepratis
D

Dragojlo

pre 9 dana

@Rilko Pročitaj bolje šta sam napisao pa tada odgovaraj na komentar. Lepo sam napisao na kojima je igrao, mada kada bolje razmislim on i nije igrao, samo je statirao.
M

M0987

pre 9 dana

@Dragojlo Reprezentacija Srbije još gora od Juventusa kada je napadački fudbal u pitanju.
R

Rilko

pre 9 dana

@Dragojlo ako cemo realno.Srbija ima gori napadacki fudbal nego juventus
D

Dragojlo

pre 9 dana

@Rilko Pa naravno da ima gori napadački fudbal kada su on i Mitrović centarfori. Sa Jovanom Miloševićem u napadu bi bila sasvim druga priča. Dok su nam njih dvojica u timu, braće Milinković - Savić, Gudelja, Jovića j njima sličnih nećemo imati tim.
a

ancibanana

pre 9 dana

I treba da se ode sto dalje makar u real nek ide

Vaskon

pre 9 dana

AkoBogda, samo da ode! Uvek sam razmišljao da mu je Njuka idealan...
N

Nego što

pre 9 dana

Kako je sjebao Juventus, preskup bio (transfer+plata) i skoro im ništa donio nije. Plus ide džabe. Može im se samo još gore desiti da ode u nekog od rivala za 4 mjesto u ligi. Volio bi sad kad razmislim u Komo da ode hahah imaju para svakako, igraju ofanziva fudbal i ligu šampiona, što da ne..
M

Mirko12345

pre 9 dana

i sad će Juventusa konačno krenuti
J

Jaloventus

pre 9 dana

Kako im nije krenulo sa Dejvidom,Kolo Muanijem? Oni su sposobni samo da uguše napadače.
b

bolton79

pre 9 dana

Vlahovic samo ako ode u bajern, ali znog Kejna ne moze, bio bi masina za golove. Ovako mislim da ce sledeci klub da bude neki top ali ne za vrh evrope i tu ce se utopoti u sivilo.
b

b200

pre 9 dana

Samo kada se i ova sapunica završila.

Miodrag Serafimoski

pre 9 dana

Ide u Atletiko,Atletiko prodaje Alvareza,i Vlahović umesto njega,100%

SLR

pre 9 dana

i vreme je vise 3god ide.

Mali peca

pre 9 dana

Hvala Bogu , bilo je i vreme da ode u ekipu gde će igrati više napadački , ovo u Juventus je bilo horor , kako da da gol kad mu saigrači ne stvor 2 krštene šanse po meču , samo da ga zdravlje posluži GGMU.
D

Dejo TZ

pre 9 dana

Napadac ove kvalitete kolko trazi para treba da bude Osimneh licno,frajer se nezna zagradit,primt loptu nista njemu 6 mil je plafon.E sad druga stvar za ostale napadace juventusa on je R9 licno.Ako dodje Mouani umjesto njega kao 1 spic sljedi do godine borba na mokrom dolcu sa zrinjskim i ni konferencijsku ligu s igracima ko lokateli mckrofna kely i sl nece vidjet
N

Nije 6mil..

pre 9 dana

Nije ti trzisna vrednost onoliko koliko si kvalitetan, nego koliko si trazen. Juve je Dusana uzeo Arsenalu ispred nosa ponudivsi mu 12mil. Nije on Osimhen ali na trzistu imas mozda 10 spiceva dobrih kao on u naponu snage(ako ne gledamo matorce kojima polako cena pada zbog godina, kao Kejna, Levu...), lepo si rekao u drugom delu posta, za Juve je bog i batina. Samim tim je trazena roba i treba da unovci svoju vrednost, nema on sta Juveu da daje popust na lepe oci. Voleo bih da ode u neki jak klub gde bi ucio od saigraca, i imao dobar medicinski tim, da prestane vise sa ovim sitnim povredama..

Predo8

pre 9 dana

Konačno, trebalo je odavno
D

Daki1984

pre 9 dana

Nigdje nećeš naći igrača da je više uzeo para ,a da je lošiji napadač
A

Alberto Moreno

pre 9 dana

Real da uleti ovo je gratis

90Jelena

pre 9 dana

Bolje za njega sto napusta juventus

Aleksandar Osmanovic

pre 9 dana

Konacno ces da procvetas sad kad ides iz Juventusa, najbolje bi ti bilo da odes u premijer ligu ili bundesligu, svako dobro Vlahovicu legendo!

stevica jovanovic

pre 9 dana

Trebalo je da promeni sredinu
b

balj123

pre 9 dana

Vreme mu je bilo
D

DDS900

pre 9 dana

Ne znam sta ocekuje, tesko da ce mu neko dati 12 miliona,a igra sve losije i losije.
R

Ru99

pre 9 dana

Pametan potez vlahovica, sad u arsenal
m

mire09

pre 9 dana

Nigdje nećeš naći igrača da je više uzeo para ,a da je lošiji napadač
M

Marko206

pre 9 dana

Kod njih i propada, bolje da menja na vreme
L

Lusiliu

pre 9 dana

Koliko je pruzio,trebao bi da vozi ne ovaj maserati nego punto taj pored koga je prosao na parkingu. Ne zna da se zagradi,sacuva loptu prosledi na krilo onda odbrana pukne ovi brzanci istrce kontru i stize povratna ,gol...on se bije s pograncicem,mlati,ovaj ga ubi na 50 m od gola,trebali su da mu puste snimak kako je lagano radio mirko vucinic,primi,zagradi,okrene stranu...sve bez kolena... U italiji vlahovica u nekim emisijama porede sa vijerijem kao kako je bobo to slicno radio,a vijeri zver nosi dva coveka na ledijima ,tehnika brutalna.... Vreme je za fener..
G

Gost77788

pre 9 dana

Jednog od najboljih napadača Evrope ti opisuješ upravo onako kako je izgledao vaš prosečni napadač Boaći. Vlahović je igračina i preći će u neki od najjačih klubova Evrope. A vi fmp-ovci možete da puknete od muke.
N

NAJBOLJI U JUVE

pre 9 dana

Aman zaman vise ! Ostavite majstora da ode gde ga postuju
N

Nutri

pre 9 dana

Ispostovao je njega Juve finansijski, ali nisam siguran da si i drugi klubovi spremni da ga postuju u tom smislu. Za njega je Saudijska Arabija, a ne Evropa. Čovek je cesto povredjen, a nema ni nekog velikog napretka u igri.

KAYA

pre 9 dana

Srecno i bolje je tako!!

Dejan Nikolic

pre 9 dana

I treba da ode,nemaju postovanja za njega
c

chicalozzi

pre 9 dana

idi tamo gde te postuju Duco

Goran Radovanovic

pre 9 dana

Pa i treba koji će tamo više
G

Ghostrider

pre 9 dana

Svi spominju Juventus da je raspad od ekipe(jeste) ali videli smo Vlahovica i u repki, gde su igrali protiv FARSKIH OSTRVA SAN MARINA, LIHENSTAJNA, ALBANIJE pa ni protiv tih ekipa nije mogao da se sastavi. Nov Luka Jovic u najavi, vise nije ni mlad da se ceka da se dokaze, ako ti klub ne odgovara, u repki( i ona losa) bar protiv ovih ekipa si morao da das po 3,4 gola a ti nemas ni asistenciju
N

Natalii29

pre 9 dana

nobw prilike nova iskusenja
D

Dexterijus

pre 9 dana

Vlahovic je lud igrac, ali nije konstanta. Zato ne bi bilo lose da dodje u Partizan I odigra ovo leto I jesen. Vrati se u formu I pomogne Partizanu ....
m

maksaa444

pre 9 dana

srecno duco u daljoj karijeri
T

Trololo

pre 9 dana

Bice zanimljiv velikim klubovima, jer se ne zahteva obestecenje, ali morace da smanji zahteve za platom sigurno...
Z

Zvlat BG

pre 9 dana

Tata umesto menadžera? Zanimljivo!
P

Petar1225

pre 9 dana

i nije to sredina za njega, pogotovo jer je izgubio dosta postovanja
b

bojebos

pre 9 dana

Po koji put? Sta li cete da pisete kad Vlahovic stvarno ode...
T

THFC 1882

pre 9 dana

Sa 26 godina mu je možda vrijeme da se uozbilji i posveti karijeri. Previše para i slave, prerano. Kojem klincu od 22 godine, 12 miliona po sezoni i 9-tka u Juventisu ne bi udarili u glavu. Pametno da izabere klub u kojem će biti starter, pa makar i za manje novca. Opet, sve je u glavi, valjda je dovoljno glumio manekena.
m

mousemircale

pre 9 dana

i treba da ode ne cene ga u juveu

Шшшш

pre 9 dana

Невероватно да овакви играчи уцењују клубове и траже неке нереалне паре,а не вреде реално ни пола од тога...
k

kkkkkk

pre 9 dana

ajde u englesku, ali tamo nema frizura i foliranja i faula

Ivana Radovanovic

pre 9 dana

Samo nek ide iz tog klubaa
i

iu

pre 9 dana

Samo Nemačka Ovo drugo nije zanjega
M

Mi cun

pre 9 dana

Ma nije on više ni mlad da bira polako ističe mu vreme, jedino Turska

Gatsby82

pre 9 dana

Vlahović je napravio grešku kad je došao u Juventus. bio je najtraženiji napadač tada, i izabrao je Juventus. Delovalo je dobra odluka, poznaje ligu, poznaje klub, imali su velike ambijcije. E sad neuspehu ovog projekta kumovali su i Juve i Vlahović. U timu nikad nije bilo kvaliteta za takvog špica, nikad nije imao dobre lopte, bio je prečesto izolovan. Vlahović sam po sebi nije napredovao posebno u slabim tačkama svoje igre, i prečesto je bio povređen. Ovo je dobra odluka, ne znam koja je sledeća destinacija, ali videćemo da li je za njegove prosečne sezone kriv Juventus, ili je jednostavno nije veliki igrač. Ja mislim da može da bude jedan od najboljih špiceva na svetu, tako da se nadam da će izabrati pametno klub, i da će od toga imati koristi i reprezentacija

Slobodan Milojkovic

pre 9 dana

Pa i bolje da promeni sredinu, kada ga i ne postuju, a covek i ako je bio povredjen, davao je golove.
G

Gost988

pre 9 dana

Pa normalno kad za potpis trazi 22 mjliona evra haha, plus plata. Mada logicno, mora da namiri sva lica sa vrha koja stoje iza paravana agenta Darka Ristica, cacike.
Z

Zvlat BG

pre 9 dana

"Pukla tikva" između njega i Darka (mendžer)? Lelelele!
g

gnrslash

pre 9 dana

Najbolje za njega, jedino sto Juve nece uzeti nikakvo obestecenje. Za dve klase je bolji od bilo kog napdaca kojeg Juve ima i kojeg bi mogao da dovede. Samo da izabere dobar klub
3

3737

pre 9 dana

Bayern veruj mi duci!!!
B

BH

pre 9 dana

Nisu budale iz Bayerna
N

Nemanjicam123

pre 9 dana

Konacno ,sad ako je pametan otiso bi negde u Nemacku ili francusku da reseta

Damir Jovic

pre 9 dana

Sretno Dušane u novoj sredini.
7

7277727

pre 9 dana

Gde god da ode nece dobiti preko 7 miliona tako da...
3

345

pre 9 dana

Atletiko je za njega,otišao Grizman a i Alvarez će tako da im treba klasična 9-ka. Bio bi to odličan potez,vrhunska liga i liga šampiona svake godine.
L

Lusiliu

pre 9 dana

@Tamo ne bi sutnuo u gol,u colovoj igri ako ne znas da zagradis,primis batine ne postojis...

Zoran Jeremic

pre 9 dana

Najbolje za njega,Juventus postaje osrednja ekipa
A

Abc

pre 9 dana

Ozbiljan kalibar ali za Saudijsku ligu jedino
B

Boldrick

pre 9 dana

Barsa ili Arsenal.
M

Mak D

pre 9 dana

Ni Bayern ne bi bio los.

Bosque

pre 9 dana

Ma ludi su bez njega...
B

BIBRAS NATCHOL

pre 9 dana

HVALA BOGU VIŠE...IDI IZ TOG RASPALOG JUVENTUSA..
B

Boy358

pre 9 dana

Njemu taj fudbal ne lezi i trebao je da ode jos davno mada mozda njemu noje do fudbala vec do lagodnosti , vreme ce pokazati sad kad negde ode da li mu je do fudbala

dinom555

pre 9 dana

Mislim da Vlahovicu svakako ne odgovara stil fudbala koji igra Juve,pa cak bi Aletkom madrid. inace je jedan od najboljih spiceva na planeti.
n

novak23

pre 9 dana

a i on vise odlazi ne odlazi dobro da se konacno zavrsilo
D

Dragan 1985

pre 9 dana

Jedini klub koji moze da mu da takva primanja kao Juvenstus prosle sezone, a nije klub iz lige petice je Galatasaraj. Galatasaraj je uvek bio razvojni klub za neuspele individualce iz lige petice, plus je klub koji uzima titule, i imao bi minuta za igru. Ako ne uspe u neki veliki spanski klub tipa Real, Barsa, Atletiko ili engleski Totenhem, Liverpul, Celzi, onda pravac Turska. U Nemackoj i Francuskoj osim Bajerna i PSG-a niko mu nece dati 12 milki evra za sezonu, to jedino moze Turska Galata.
M

Mrek Nemanjic 3

pre 9 dana

Vreme je i bilo treba u napadacku ekipu u Bajern bi bilo najbolje
B

Bisko

pre 9 dana

Da greje klupu najboljem napadaču na planeti ili možda misliš da je Vlahović bolji.
P

Pedja108

pre 9 dana

Kao i Luka Jovic, nakon odlaska iz Fiorentine, nista znacajno od njega. Vise nije ni mlad, pa da cekas da eksplodira. A 12 miliona tesko da ce mu iko dati.
T

Triton

pre 9 dana

Naravno da ce dobit 12 m jer dolazi za Dz,a cijena mu je i sad oko30/40m
C

Cveticanin My Man

pre 9 dana

Nemoj da nas razocara kao mma borac joker ilic pre neki dan .. manje price vise rada vlahoglu ... cimnucu florentina da te ugura tamo kod murinja.. samo tiću
N

Najjaci nas

pre 9 dana

spic i tacka. Zacepljena hejtersja usta, koja argumenata nemaju.

Rops

pre 9 dana

Odlican potez uprave gde se oslanjaju na devida samo sto dalje iz italije sem intera ostali su svi truba videli smo napoli osvoji titulu i u sld sezonu udje kao kolubara bez pojacanja bez cilja da opet napadnu titulu uz dobrog trenera...

Nikolina Simic

pre 9 dana

ja Juve i ne podrzavam tako da mi je drago zbog srbina naseg
D

Daren_g

pre 9 dana

Konacno je vreme da neki nas spic udje u borbu za zaltnu kopacku, samo da vlahovic dobro odabere klub
T

Tvrdjava

pre 9 dana

Putuj igumane,koji bre 12 milki i 7 ti mnogo,kad si osrednji spic
B

Bnm

pre 9 dana

PRAVI POTEZ ZA NJEGA, GDE GOD DA ODE BICE MU BOLJE NEGO U RASPALOM JUVENTUSU. BILO JE JASNO DA MU SE NE OSTAJE, ONAJ MILION EVRA ZBOG KOG SE KAO NISU DOGOVORILI JE BILA SAMO FORA. SAD PAMETNO DA BIRA KLUB...
v

voja12

pre 9 dana

Iskreno u barselonu njega gurnuti da se proslavi jace
h

hs

pre 9 dana

hvala bogu..ajde u bundesligi Bayern!

Igor Markovič

pre 9 dana

Za njega je najbolja opcija sada francuska liga. Možda lion, marselj..

Radojkovic Milos

pre 9 dana

Juventus retko odvratan klub
s

stooo

pre 9 dana

a vlahovic nije?
d

dejan34

pre 9 dana

čavi alonso, reaguj

Savo Vukovic

pre 9 dana

Треба на острво да оде, тамо играју фудбал који њему одговара
S

Sasa 112779

pre 9 dana

Dođi u nas Partizan, i od tvoje dalje prodaje klub se spasio, kad zavrsis karijeru biraj funkciju
h

hdhd

pre 9 dana

drvo ,bačene pare Juventusa sledeća stanica al ahli eventualno neki Englezi,šta će u Barsi kad ne zna

panic1971

pre 9 dana

Da je pametan pa da ode u Barsu
F

Fru

pre 9 dana

Kako da ode? Niko ga ne zove. Sta si ti mislio da samo mozes da odes i ugras za neki klub.
1

1234567891011

pre 9 dana

Иначе Барса купује дрва и цепанице😂🤣😂ајде не лупај молим те!Дечко је суви просек,ништа више од тога!Ми једино штопера неког можемо да избацимо,везњака и нападача топ класе НИКАД!
d

duskica12

pre 9 dana

pa iskreno i vreme mu je da se sklanja
J

Juve 1982

pre 9 dana

Bravo Kjelini majstore! Sjajno odrađen posao! Nek se Dušan silni nosi sa svojim egom gdje god hoće. Eto mu i Milan i Inter pod nosom. A i široko mu polje za dalje od Italije. Jedva ga čekaju u Madridu, Barseloni, Minhenu, Mančesteru, Londonu.... A dobra je lova i u Turskoj i u Saudiji. Još jednom, bravo Kjelini! Kapa dole majstore! FGJj, od nule, iz pepela!
P

Pjer Karden

pre 9 dana

Njegov pik je prošao,mislim da će završiti u Engleskoj gde je trebao da odmah ode iz Firence ali njemu je pored novca bio bitan i lagodan život,sunce,obala,moda,sada će se fokusirati na karijeru,mislim da bi mu Totenhem bio idealna sredina tamo će biti totalni remont tima.
1

1234567891011

pre 9 dana

Па можда си и у праву...једино Енглези и Турци преплаћују дрва😂🤣
I

Ivan BOR

pre 9 dana

Rasime reaguj😀
S

Stribor

pre 9 dana

Gube najboljeg spica u ekipi bez obestecenja, ostaju sa Opendom i Davidom koji su se ocajno pokazali, nemaju para od LS, uz spica ima fali jos makar 4-5 igraca. Ne kapiram logiku kluba
I

Ir

pre 9 dana

Prodace napadaca koji ni u snu ne vredi 12M po sezoni, dovesce nekoga za 4-5 M koji ce biti korisniji i bolji. Eto ti logike.
S

Sew

pre 9 dana

Špic koji daje gol na svakoj trećoj utakmici ne vredi toliko
@

@Ir

pre 9 dana

Doktor finansija si covece, prodaces coveka koji nema ugovor.
M

Majamaki3

pre 9 dana

Videcemo koliko ce dobiti dace mu neko vise sigurno
M

Majamaki3

pre 10 dana

Bolje mu je da ide iz stare dame

Jovan Jovanovic

pre 10 dana

Sigurno ce preci u neki znatno losiji klub . Mislim da je njegov prajm prosao..
p

pikolo24

pre 10 dana

Odavno je trebalo da ode, pametna odluka
A

Atletiko

pre 10 dana

Madrid. Čolo Simeone.
B

Baća_

pre 10 dana

Sada će Terza mađija da reaguje.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 10 dana

Мислим да би Влаховићу највише легла шпанска лига. Енглеска никако.
c

cikota

pre 10 dana

nikad igrac nije bio
Vlahovic je ovo vrhunski odradio.ostao je poslednjih godinu ipo dana kad nije bio u formi i kad je bio povredjen .tyda ga niko ne bih kupio po ceni koju je juventus trazio a sad ce otici dzjabe
@

@Davinicu

pre 9 dana

Ljubi te brat, kazi mi da se sprdas s tom nepismenoscu.
Skroz pametna odluka. Zasto bi pristao na manje novca kad ima afiniteta i za vise. Ali videcemo sta ce se desiti do pocetka nove sezone.

Meda74

pre 10 dana

Karijera mu sad zavisi od odabira kluba .

bugarinov

pre 10 dana

Vreme je i bilo da pokaze svoju pravu igru!!!
M

Marconato

pre 10 dana

I treba da napusti Juventus, ali problem je sto iako je dobar napadac, nije vrhunski koliko on smatra.
Uh kako bi legao Barsi, mislim da bi se nadavao golova...
D

Daj faul

pre 9 dana

Moras malo vise da razumes fudbal da bi igrao u Barseloni… Juventus vise nije top nivo fudbala, Barselona jeste… mislim da Vlahovic nema sta da trazi u Barseloni!
O

Old Jack

pre 9 dana

A Rasford je inace bio u paklenoj formi kad je dosao u Barsu iz Aston Vile? Pa Vlahovic je cak i bolji igrac od njega trenutno plus je slobodan,zasto ne bi mogao da dodje u Barsu,pritom sad u zadnjih par tekmi za Juve kad se vratio davao je golove.Dobar je to napadac,u Juventusu ne bi ni Haland ni Kejn uspeli...
m

marcoman

pre 10 dana

Normalno je da ako moze, da treba da uzme vise i treba da ceni sebe! Licno, ne mislim da ce mu neko dati vise od 7 miliona po sezoni! Verovatno je u pitanju pohlepa menadzera, hoce nesto na ruke, a pohlepa nikome nikad nije dobro donela!
r

rea

pre 10 dana

Vlahović pokušava da izvuče najviše što može od slabijih klubova i klubova uraspadu, kao Juventus, da mu se ponude Barselona ili Bajern sa 5-6 miliona godišnje, otišao bi tamo bez razmišljanja, jer je sada i njemu jasno da nikada neće biti glavni igrač top kluba.
М

Михаило

pre 10 dana

Сад паметан избор па да видимо да ли си светска класа а Јуве тотално лоша средина после првог Алегријевог мандата, чему се надамо или ипак постоје неки лимити у квалитету које не можеш да превазиђеш
S

Saguenay

pre 10 dana

CSKA Sofija....
B

Baća Espino

pre 10 dana

Ulazi u CSKA Sofija Jović ili AL
B

Baća Espini

pre 9 dana

Ali ulazi redovno i u El Rajković Anu (Al-Rayyan) naš rasni golgeter. 😉
S

Stanazivko

pre 10 dana

Da je pametan davno bi otisao
G

Goat

pre 10 dana

Vreme je za neki engleski klub, jedino oni mogu njegove finansijske zahteve da ispune. Mogu i Barsa/Bajern/Atletiko, ali nisam siguran da zele da ga plate toliko ako nisu sigurni da ce da isporuci, sa druge strane recimo u Celziju bi bio starter, ove godine nema Evrope tako da je rizik za povrede smanjen, to je verovatno najbolja opcija
N

Nikola2

pre 10 dana

Bas me zanima gde ce otici i kako ce uspeti tamo da se snadje
B

Bomba igrac

pre 10 dana

i pametna odluka, ides u tim koji se bori za nesto i gde ces da budes kljukan loptama. I pusti komentare nas Srba nama ne bi valjao ni Messi i Maradona zajedno, samo pice momak. I dokazi se kao i uvek. Ne znamo mi da cenimo sta imamo, mi smo kao sportska nacija takvi.
P

Prdoje

pre 10 dana

Rasime odmah reaguj

Indija Pakistan

pre 10 dana

ma kanta je,bitno da je minival tu
K

Ko je na gubitku

pre 10 dana

Iako deluje nerealno i možda bezobrazno da traži toliku platu s obzirom da je hronično povredjen, Dušan ima pregovaračku moć jer se ne plaća obeštećenje za njega tako da mu možda neko i da 10-12m platu jer će uštedeti 70-120m na transferu koliko danas koštaju napadači tog renomea. Juventus sa druge strane, siguran sam, pretplatiće i obeštećenje i platu sledećem napadaču koji dodje jer su ih promašili poslednjih 10.
J

Joksa1986

pre 9 dana

Druze, o kakvih 70-120 miliona obestecenja ti pricas 😂 Kakvog renomea ?! Dusan danas vrijedi 30-35 miliona kapak i to da neko rizikuje jer su ga vec pocele sjeckat povrede, a njemu je vec 26-27 godina, tako da... Njemu bi bilo pametnije da izabere klub gdje ce da igra a ne da trazimtj.potrazuje neke nevjerovatne stvari, zar stvarno mislite da Juventus ne bi dao pare da on vrijedi ? Kad je vrijedio dali su, sad on nije ni blijeda sijenka onog igrac od pre 4-5 godina, na zalost ?! Jedino gdje moze da se trenutno pretplati to je Engleska(od 6 mjesta pa na dole) ili Saudijci, ali po meni to mu i nije neka losa opcija, nesto tipa Forest, Brajton, Palas, Brentford, Everton, Sandelend, Fulham, svi oni njemu glatbdati 6-7 miliona godisnje a igrat ce, ovo ostalo smijesno, ili da ostane i Italiji, moze mu to mozda dat Napoli,Roma, Laciju treba spic ali Lotitommu moze dat maksimalno 4 i to uz bonuse mozda 5, tako da...
l

leelelj

pre 10 dana

To je i hteo Sad na ruke uzimaju on i menadzer izmedju 10 i 15 miliona eura i plata 7 8 milki neto minimum... Uradio ih na foru,cekao da istekne ugovor i sad ce da zakolje neku ekipu i to je to. Ovako je i mali Zivkovic iz Pfca i Pantic,lova na ruke i prst u uvo
Z

Znik

pre 10 dana

1/1 Saudijci i gospodja Rajkovic trljaju ruke.
c

cccc cg

pre 10 dana

u partizan umesto kostića
Y

Yo dorro

pre 10 dana

Nije ni Vlahovic vise toliko mlad, ne odgovara nam.

Radoman Ninkovic

pre 10 dana

Sad će da im svane ...osvojiće skudeto
F

Fadilj Prekazi

pre 10 dana

Roma Viktor Dule
a

aura

pre 10 dana

ide u barsu, srecno
k

kivekive

pre 10 dana

ne vredi ni upola tih para ali i treba da opeljesi zabare!

Cao cao

pre 10 dana

Nista na ovo ne bih dodao. Prevario svet kao veciti mladi talenat. 168 utakmica od toga pola sa klupe usao i igrao po15-20 min. i to kosta 12 milki godisnje. i Juventus je lud pa pregovara za 7 milki. A mali Jildiz za te pare nosi sam Juventus u napadu. Da nine njega, juve 13 poziciju ne bi preskocio sa Opendom i Davidom.
r

rea

pre 10 dana

Vlahović da je neke druga nacionalnosti, a ne "cigan iz Srbije", dobio bi od Juventusa blanko čet da potpiše na koliko hoće. Momak je u Fjorentini, koja je u to vreme IGRALA fudbal, postigao 38 golova na oko 55 utakmica sa 19, 20 godina. Nakon toga je prešao u raspad sistema od Juventusa i što je najgore, on i u takvoj ekipi postiže gol svaku drugu utakmicu.