Komentari na vest
Gubitnička aura plaši navijače Tobdžija, Artetin novi ugovor zavisi od finiša sezone
Nista od ugovora 🤭

bez_EU4ije
pre 3 meseca
#Arteta_out
U
United
pre 3 meseca
Ništa neće da osvoje!!!
A
Amorim aut
pre 3 meseca
Ajde Bonmute deri pacere i luzere
Marko Kolasinac
pre 3 meseca
Arsenal kako je krenuo ostace na kraju bez ijednog trofeja, Liga Kup izgubljen, ispalo se iz FA Kupa, ligu nekako guraju to ako osvoje donekle ce opravdati ulozeno u poslednjih 4-5 sezona, u Ligi Sampiona rvanje sa Sportingom, Arteti svaka cast sta je zatekao i u sta je pretvorio Arsenal, ali ako im i ova sezona bude ili naredna bez trofeja bolje da traze Glaznera, Fabregasa recimo koji bi po meni mnogo bolji posao odradili sa ovim sastavom.
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 3 meseca
Фабрегас би им можда и најбоље решење био. Млад, доказан има не само план А и Б него и Ц ако не иде. Само му је 39 година, зна да ради са фудбалерима и много га поштују. Мало се о њему прича а врхунски је тренер.
V
Vldblk9a
pre 3 meseca
Trebali su sitiju dati jos 2-3 nedelje da odmore. Teska prica je igrati jednom nedeljno.
a
avax88
pre 3 meseca
Nikad ih nisam voleo, ali je Arteta je napravio cudo od tima - nek im je sa srecom.
N
Niki1
pre 3 meseca
aura je cudo...
t
tnt1234
pre 3 meseca
nadamo se pobedi i tituli
m
mixica
pre 3 meseca
GG3+
Asd1
pre 3 meseca
Sa arsenalom sve je moguce, mada dobar tim je sklopio arteta, steta bi bila nista da ne osvoje.
B
Boban Maksimovic
pre 3 meseca
Arsenal je nepredvidljiv
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre 3 meseca
У фудбалу не постоје губитнички и победнички тимови, него само тимови са добрим и лошим водством.
SLR
pre 3 meseca
sa arsenalom nikad siguran, nebi me cudilo nista da ne osvoje.

cofi_pfc03
pre 3 meseca
Dosadan fudbal igraju
ш
шуми
pre 3 meseca
свако данас може свашта да напише.Да им је неко у септембру прошле фодине рекао дабће бити ту где су данас рекли би му да је луд.Шта год и како год иза њих ће остати одлична сезона.Јасно је да немају ни најквалитетнији тим ни буџет тако да што год ураде већ је одлично

ljubisa rajkovic
pre 3 meseca
Naravno da su izgubili dva trofeja kad imaju ono na golu. Od toliko dobrih golmana koji mogu biti rezerva, oni dovedu Kepu?????
Branio na dve utakmice i oba puta je bilo pa pa. Stavi ga opet kad ga toliko voliš baksuze pa nek te košta i novog ugovora. Sad je bila prilika da se osvoje svi trofeji. Teško da će biti opet.
U
United
pre 3 meseca
Daće Bog da izvise i u Engleskoj i u LŠ!
O
Oliverteo76
pre 3 meseca
Arsenal do pobede i nadam se da uzimaš LŠ
m
mne
pre 3 meseca
Kao navijac arsenala ja ne znam sta se desava sa ovom ekipom posle nove godine. Totalno druga igra, izgubila se ofanziva i ljepota u igri. Kukavicki pristup. Kad se sjetim kako su Bajern razvalili... Ni 20% nema vise takvog stila igre. Ako protiv citya budu igrali ovako, city ce ih razvaliti.
j
jovanapapic
pre 3 meseca
U bas losoj situaciji su LŠ bi promenila sve
M
Morgon
pre 3 meseca
Prvi nemam dovoljno poverenja u Arsenal, ali kec kao kuća i to nikad lakši, jedno 3-0. Čujemo se posle utakmice.
Y
YN Mladen WA
pre 3 meseca
Aj cujemo se luzeru. jesi li dobio na kladionici 😂😂😂
M
Morgon
pre 3 meseca
Veoma komično sam pogrešio i loše predvideo, a ovaj engleski izraz, siguran sam da savršeno opisuje život mog sagovornika. Onaj ko je ispunjen i pobednik u životu, sasvim sigurno sebi ne bi dozvolio takvo izražavanje 🙂
Q
Quit
pre 3 meseca
Možda je mnogo toga upitno oko Arsenala, ali im se mnogo toga i nacrtalo, naravno u mnogome su se sami izborili ranijim igrama. Igraju sa Sportingom za koji dan, ne sa Bajernom, tako da opterećenje nije isto i ovde danas mogu ići sa 100%. Što bi se reklo, ako ove godine ne osvoje, neće nikad. Nije loš raspored do kraja generalno, neka dobiju ovo, pa ako Siti kiksne na gostovanju Čelsiju mogu da otvore šampanjac, ali to ćemo videti, sa ovim nesrećnikom na klupi Čelsija teško je nadati se tome, ali ipak, jedna vrlo bitna utakmica i teško gostovanje.
Amir Tuzlic
pre 3 meseca
Tonu polako u drugu ligu .
N
Neutralac
pre 3 meseca
Kad se nema sta pisat onda se Pisi i ovakve gluposti . Arsenal se provukao u Lisabonu svatko tko je gledao utakmicu vidjeli su bunker i cekanje na kontre . Glavno oruzije korneri sta treba biti penali kod ekipa koje se konstantno brane u 16 m . I danas Ce ista utakmica biti svi u 16m i gore sta se uradi uradi i kad bude gol iz kornera opet pljuvanje i glupi tekstovi sa jos glupljim komentarima
nikoladj789
pre 3 meseca
Danas kec prioritet,inace ode titula!!
l
ljubi277
pre 3 meseca
Mislim da Arteta ovde zavrsava sezonu malo je da se osvoji samo Liga sa takvim timom u LŠ nemaju nikakve sanse
C
COYG1994
pre 3 meseca
Kako tacno nemaju sanse? Atletiko je verovatno protivnik u polufinalu, koji je dobijen 4:0 u prvom delu sezone. U najmanju ruku je 50:50 tu. Sa druge strane Bajern ili PSZ. BAjern je dobijen u prvom delu sezone, sa njima se moze igrati u finalu, jedina koska je realno PSZ ali se igra jedna tekma pa svasta moze da se desi. Cinjenica je da Arsenal jos nema poraz u LS, imaju prednost domaceg terena do finala i imaju sanse koliko i svaka druga ekipa koja je jednom nogom u polufinalu.
S
Sale22
pre 3 meseca
Osvaja Arsenal!








.jpg.webp)