Komentari na vest
Hvala za sve, ali Barsi treba neko bolji: Rašford odlazi jer su milioni potrebniji za novu devetku
G
Gost1983
pre 13 dana
Ima Rashford mnogo opcija u PL. Newcastle, Aston Villa, Everton, Fulham, Brighton, to su sve ekipice koje bi se mogle boriti za izlazak u Europu slijedecu sezone, s tim sto je Sancho otisao iz Aston Ville i ne vidim da ce se vratiti. Villa igra ligu prvaka tako da mu je to najbolja opcija, a nije mi ni prvi put da igra tamo. Bayern bi mogao platiti za njega odstetu, ali ne vjerujem da hoce sebi problema. Leao hoce da ide iz AC Milan, mogao bi tamo za neku smanjenu platu, a ManUtd isplatiti trazeni 30mil.
V
Vlajkojapi
pre 14 dana
Ma lako je njima sa tolikim budzetom i takvim igracima da prave rekonstrukcije tima.
Marko Pavlovic
pre 13 dana
Odakle uefaloni za rekonstrukciju. I ovo su za gordona izvadili ni sami ne znaju odakle
B
Bojan1231
pre 14 dana
A Rasfordovi kljucni golovi? Ee moja Barso
K
Katastrofa
pre 14 dana
Fakat postigao je neke važne golove. Međutim znao je da prokocka mnogo šansi odakle je teže promašiti nego postići gol. Imao je mnogo izgubljenih lopti kada je mirisalo na gol. Barcelona ga ipak neće otkupiti zbog toga, već zbog ograničene sume koja im treba za pojačanje u špicu. Każem šteta, mada postoji opcija za još jednu pozajmicu. Nešto slično je i sa Toresom koji je promašivao 100% šanse i to kod kritičnih rezultata. No fudbal je takav kakav je. Trebalo bi prodati Toresa i dovesti nekog drugog, a ne prodavati Kasada.
G
Gostica
pre 14 dana
U neku ruku bih voleo da se vrati, u neku ruku i ne bih. Jedan od najboljih igraca Junajteda u post Fergie eri i jedan od onih koji je nosio klub kada nista nije islo. S druge strane, jako neprofesionalan i lenj, zbog toga ga je Amorim i oterao, negde sam procitao da je Kerik otvoren da s njim ponovo sarađuje. Videćemo, ipak je to dete kluba.
G
GeOs
pre 14 dana
Danas lako moze da se provere cinjenice.
Ja ne znam kad je on "nosio" United.
Za svo vreme, imao dve sezone koje se mogu okarakterisati kao neki nivo za United.
Sve ostalo je bilo prosecno. Hiljade promaseih sansi jedan na jedan. Odbrana ga ne zanima.
Sta vise, mislim da je najbolje partije pruzao kao klasicna 9tka sto on i jeste, jedino je zalosno sto su ga izgurali na krilo, a tamo nije to to, treba mu previse sansi za gol.
Rizik je da se vratu, prvo zbog plate, drugo moze da srusi hemiju ekipe, trece mislim da ne vidi sebe vise tu.
Moguce je da mu Kerik nadje zicu, ali tesko, svestan ke i on da ako ne upali, krenuce pkjuvanje a to je najmanje sto im trreba na startu sezone.
T
Tln
pre 14 dana
Ali tupavi gordon u barsi??? Smece od igraca, Rasford je Pele za njega.
M
Mata12
pre 14 dana
pa i nece biti tesko naci boljeg, putuj Raso dalje
r
racko1234
pre 14 dana
covek igra lep fudbal, ali nije za njih realno treba da ide
K
Karito
pre 14 dana
Koliko mu je Junajted dao sansi...ali dobro miran je sto se ugovora tice, nema potrebe da pristaje na smanjenje plate negde drugde, nije lud..ludi su u Junajtedu sto su mu dali tu lovu..
A ocekujem neku novu pozajmicu, ili Sadi Arab
Dejan P.
pre 14 dana
Nije teško naći boljeg
Vladimir Jovanovic
pre 14 dana
Nije bio loš ove sezone, neka pređe u Arsenal
Ranijeri
pre 14 dana
Nije toliko los Rasford,uzece ga neka ekipa i siguran sam da ce im biti od koristi
Jovan Mitrović
pre 14 dana
Rasford je nepravedno potcenjen fudbaler, zelim mu odlazak u Milan ili Juventus gde ce dati 20 gola u Seriji A ili povratak u premijer ligu tipa Aston Vila!
G
GeOs
pre 13 dana
Nepravedno podcenjen ?
Podcenjen sa 350k funti nedeljno ?
Ja bi rekao, nepravedno PREcenjen. Decko solidan, nista vise ni manje od toga.
Podcenjen je Skot Mektomini, a ovaj je Precenjen.
kiboooo
pre 14 dana
Vraca se on u Mančester. Ima da pokida sledecu sezonu
P
Pixy
pre 14 dana
Njegov problem je što ne može više od 45 min da igra u visokom tempu.
Kanidja99100
pre 14 dana
nikakve razlike izmedju rasforda i gordona
y
yui
pre 14 dana
gordon je veci profesionalac
V
Vlade N.
pre 14 dana
Samo sto je gordon mladji
F
Fru
pre 14 dana
Zasto Terza i Marin ne raeguju.
A
Ako se
pre 14 dana
Dobro secam, vi ste ovde pisali u martu, aprilu da je sve gotovo i da ga je barsa otkupila..
A
Apokalipsa - stipsa
pre 14 dana
Dobro je igrao u Barsi. Steta, pokazao je zelju i volju da zeli da se dokazuje, nije ispao curica kao ostale utripovane zvezde koje kukaju kako sve protiv njih. I na kraju ispalo ovako, nadam se da ce naci dobar klub.
d
dobro je
pre 13 dana
igrao da protiv Celte i Getafea, kada se lomila sezona protiv Atletika u LS omasio je dva zicera namestenih od Jamala, nije igrac sa "cocones", daleko je bolji Anthony Gordon. pozz
L
Lusiliu
pre 14 dana
Ko bi normalan sem junajteda ovakvom prevarantu dao nedeljno 350 k ,ko to uopste moze da preuzme,za deset godina odigrao dve sezone prihvatljivo,nista posebno
V
Vlade N.
pre 14 dana
Kad bi smanjio primanja da ide u bayern, mislim da bi sa Kompanijem bio vrh
6
666999
pre 14 dana
ti si bre lajsna
b
biniccki
pre 14 dana
mali je dobar igrač, mali je pouzdan igrač.
Savo Vukovic
pre 14 dana
Како је уопште дошао у Барселону кад је у Јунајтеду био испод просека
B
Bos
pre 14 dana
Evo kesa za Vlahovica…
J
Joksa1986
pre 14 dana
Ljudima treba duplo bolji a ne tri puta gori 😂
N
Nigde veze
pre 14 dana
Moretto, desna ruka Fabricia danas je objavilo da se Vlahovic kao free agent ponudio Realu, Barsi i Atletiku, svi su ga odbilli. …Ne trebaju milioni Barsi za besplatnog Vlahovica nego za ozbiljnog napadaca








