Komentari na vest
Ikona Reala: Pokušao sam da dovedem Salaha iz Liverpula, voleo bih da ga vidim u Madridu
S
Sprdnja
pre 2 meseca
Mislim da bi u Realu za sezonu ima 40 asistencija !
S
Sprdnja
pre 2 meseca
Možda je za Salaha to najbolji put, veliki klub , promjena sredine, iskustvo koje ima , a i ne mora se brinuti o budućnosti.Samo igrati i uživati.
T
Trololo
pre 2 meseca
Salah je gotov kao igrac, mozda bi mogao da pruzi jos jednu sezonu, ali mozda!
V
Vladica1983
pre 2 meseca
nista od toga....
Elvis Fejzic
pre 2 meseca
Kakva bi to bila ekipa, na krilima Vinicijus i Salah, špic Mbappe a nijedan se ne vraća u odbranu, bili bi bušni ko sir :)
Techno Shredding
pre 2 meseca
Nije ni on nesto kako je pre igrao
Sasa Milosevic
pre 2 meseca
Ne verujem da ce Mohamed Salah otici u Real
Marko Kolasinac
pre 2 meseca
Nema Jero od toga nista, ide Faraon u SA, da ga kuju u zlato tamo.
kiboooo
pre 2 meseca
Sledeća stanica opet Italija.
Malilija031
pre 2 meseca
Ma kad bi salah dosao u real to bi bila smejurija
r
rm
pre 2 meseca
Još i on kad bi došao u Real pa to bi bio rialiti svaki dan. Bape, vimiaijus i on bi se rokali dvaput dnevno između sebe
Michael Simpson
pre 2 meseca
Moguce je da ce Salah u Real ko zna, deluje kao da ce otici ili tu ili negde u Arabiju itd moje misljenje
R
Riki97
pre 2 meseca
Sigurno da bi se bolje pokazao od mpapea

Andrija Stojanovic
pre 2 meseca
ma ode on na bliski istok
R
Rajkav
pre 2 meseca
Zamislite da je uspeo, Salah u Madridu kakva bi to senzacija bila
ivanara
pre 2 meseca
Pih,nema nista od sledeće sezone
Furtula
pre 2 meseca
koja kvota da ide u al hilal isto kao nunez haha
filipdjuk11
pre 2 meseca
Salah ima 2 opcije ili Seria A ili saudijska arabija
z
zecpripovedac
pre 2 meseca
Neka ga u Luzerpulu do kraja karijere
quaresmaaa
pre 2 meseca
Steta sto sledeće sezone nece biti
daganma
pre 2 meseca
Ovaj čovek je opasna njuška
Ivana Radovanovic
pre 2 meseca
Dobar je igrac,biće gadno ako ode
nadama
pre 2 meseca
Šteta ako ode,dobar jee
Zepinho
pre 2 meseca
steta sto sledece sezone nece biti u liverpulu
I
Ivana10
pre 2 meseca
Generale come to Inter
u
undertacker
pre 2 meseca
Interu trebaju mladji igraci,da budu kao Milan,penzosi.
u
uefamafia
pre 2 meseca
Možda bi imalo smisla pre 4-5 godina.
M
Milica18
pre 2 meseca
Salah odlican igrac
dr.lule
pre 2 meseca
doslo mu je vreme da ide kod ronaldo u saudijsku

Ssarita
pre 2 meseca
Mogao bi da nastavi u ligama petice steta je ako ode u Arabiju








