Komentari na vest
IMT na Zlatiboru bez novajlija: Znak pitanja pored Bulaje i Jovanovića

Dr.Sasha Pavlovic
pre oko 19 sati
To i ne može da se nazove klubom,da li imaju stadion,da je normalna zemlja oni ne bi igrali ni treći rang....
D
Djordje135
pre 1 dan
Ma kakav imt nista to
S
Stanazivko
pre 1 dan
Imt je ozbiljan klub ozgledy
Aleksandar Dimitrijevic
pre 1 dan
Imt pokazao da može i sa klincima da se igra,svaka čast momci.
Alek
pre 2 dana
Novicic ozbiljan talenat
cima88
pre 2 dana
Dodatni motiv je mladi Vasilije dečko se trudi
b
bg
pre 2 dana
Svake godine iste greske i svake godine borba za opstanak..
svi dovode sad pojacanja a Imt krajem avgusta ,i onda bude slaba jesenja polusezona..neverovatno kako ljudi ne uce iz svojih gresaka.
Z
Zvlat BG
pre 1 dan
Zato što moraju da kalkulišu i vode računa o svakom dinaru! Nemaju prostor za grešku! U 2025. godini su ostvarili prihod od 491.224.000 dinara i dobit od 236.578.000 dinara. Onog trenutka kada uvedeš klub u minus, tada je zbogom Superligo! Plus je tu Ušće i omladinska škola i sve to, realno, bez adekvatne infrastrukture, profesionalnih službi, promenljivog trenerskog kadra, igrača koji se, osim grupe koju vodi gazda kluba, smenjuju kao na traci svake sezone!
Sasa Maksimovic
pre 2 dana
to bi bio pun pogodak za italijane jel ovo su sve bili laici sto su vodili selekcji
sikm1
pre 2 dana
imt dobija lagano...
S
Saturn
pre 2 dana
AJMO LUKA LUKOVICUU
O
Oji
pre 2 dana
Bulaja ozbiljan igrac
T
Trol
pre 2 dana
Osim Zvezde, Partizana, Vojvodine i eventualno Cuke moze da ispadne svako iz lige ove sezone
Valentina Kolar
pre 2 dana
Ma daj bre, nemam komentar uopšte, o čemu se piše...
n
nica25
pre 2 dana
ne verujem da ce se boriti za opstsnak.
Ranijeri
pre 2 dana
IMT stabilan klub,ne verujem da ce se boriti za opstanak








