Komentari na vest

Inter već uzeo najvećeg talenta Belgije, sad bi i drugog: Napoli je konkurent, a cena 25.000.000

Kanidja99100

pre 19 minuta

belgija pravi poligon za talente
Z

Zoii

pre oko 1 sat

Fascinantno mi je kako se Interovo ime ugura u svakakve kombinacije, a uredno se zanemaruje sta je predsednik kluba Marota izjavio. Covek kaze da pre kraja SP nece biti velikih ponuda, da se imena kriju, a ono svaki dan neko novo se pojavi. Evo konkretno Paz, nisu ni pokusali, a ovde se gadjali sa 60-70 mil ponudama, trampom za Bastonija za koga je rekao da ostaje

Ikebana

pre oko 1 sat

Inter se opasno pojacava na pozicije gde je bio slab

kolekole57

pre oko 1 sat

Dobre igrace pronalazi Union poslednjih godina

Miloš Milovanović

pre oko 1 sat

Ne mora da znači da će uspeti... ne bi bio prvi

Sele Fejzic

pre oko 1 sat

srecno sve najlepse

bgdbgd

pre oko 2 sata

Zanimljiv igrac dosta, iz Belgije uglavnom ide proveren kvalitet
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Jašari left the chat.