Komentari na vest

Ispadanje iz Superlige je donelo Javoru višemilionski deficit

Matija Milutinovic

pre 24 minute

Kakvi nasi klubovi uvek je deficit
B

Belgrano

pre 28 minuta

Koliko si ulozio u stadion i infrastrukturu? Kad se vec busas da bez tebe nema fudbala u Ivanjici, onda od tebe zavisi i infrastruktura. Koliko si ulozio? I zasto posle 10-15 godina igranja u crnoj Superligi i dalje igrate na seoskoj livadi? Klubovi kao ovaj treba ili da uloze i srede infrastrukturu, ili da nestanu kao na primer Hajduk iz Kule ili Mladost iz Apatina, i kao sto vidimo nikom nije zao i nikom ne fale. Inace, za mene licno jedan od najlepsih krajeva Srbije i lepo bi bilo da imaju ozbiljan fudbalski klub, a ne ovo.

N M

pre oko 3 sata

Najgora stvar je ta što je ovaj lik vlasnik pola Ivanjice, i gradi gde mu se navije,strasan covek
S

Sta prica lik

pre oko 3 sata

Kakvu bre infrastrukturu vi imate?! Infrastruktura rang 3.lige! Nike nemoguce da za dve sezone igrate derbi sa Slogom iz Pozege…
S

Small Owl

pre oko 4 sata

Javor ima dobar samo Twiter nalog. Ostalo je baš za neke srpske lige.
m

metalika moj dobar

pre oko 5 sati

skroman neki covek ..."da nema mene nebi bilo ni kluba "
M

MILIĆ OD MACVE

pre oko 3 sata

Nešto malo sam poslovao sa Lazovićevom firmom MATIS.Svaka pohvala,plaćeno sve u valutnom roku,a tebi za RAZMIŠLJANJE:Uporedi Z.TERZIĆA da je na mestu Lazovića da daje svoje pare,a ne DRZAVNE da li bi FK JAVOR uopšte postojao,ovako FK JAVOR gura kako gura.Ako su Fk Spartak i Fk Napredak ispali sa budžetom od 3-3,5 miliona €,onda i da je Fk Javor imao nesto manji budžet,onda druže malo RESPEKTA,velike su to pare za malu sredinu kao sto je Ivanjica i za LJUDINU kao što je D.Lazović.
Z

Zvlat BG

pre oko 3 sata

2025. Prihod FK Javor je 108.052.000 dinara. Prihod MATIS-a je 6.096.954.000 dinara.MATIS ima dobit od 538.011.000 dinara! Fudbal je na nivou hobija!
A

Astoria

pre oko 6 sati

Brutalna fotografija.
z

zecpripovedac

pre oko 7 sati

Ајде немој више кукати свега ти
T

Tika Lav

pre oko 7 sati

Najgora stvar je ta što je ovaj lik vlasnik pola Ivanjice, i gradi gde mu se navije.
I

Ic

pre oko 5 sati

I hrani pola Ivanjice
R

RR

pre oko 7 sati

Covek milioner, svake godine kuka kako nema para a prodaje svake godine igrače za ozbiljne cifre... Namerno kuka jer ke tvrd kao kamen jer da nije ne bi ispadao svake druge godine, ekipa je lift ekipa gore-dole
K

Komri

pre oko 9 sati

sad rekoste da su prodali igraca za 2.2 miliona i onda covek izjavi milionski deficit, pa koliki vam je budzet?

Furtula

pre oko 9 sati

Kakva mazga hahah ovaj ne ume sebe da vodi
Г

Горива

pre oko 9 sati

Сурдулица и Ивањица у истом нивоу. Њих занима само лова.
n

nbg

pre oko 10 sati

Haha vidi ovu lobanju,pa ovom ne bih dao burek da mi isece u pekari.
T

Treba da se zapitamo

pre oko 9 sati

Slazem se, a opet jos tuznija istina je da zaista bez takve lobanje nema fudbala u Ivanjici. E na to smo spali, da od takvih zavisi.
O

Otoci

pre oko 10 sati

Ovu lobanju samo kad vidis, sve ti jasno zasto smo tu gde jesmo

David Moj

pre oko 10 sati

Dragomir Lazović u prajmu kao Dragomir Deapić Desssingeerrr
S

Samo jedan covek

pre oko 10 sati

Slika kao da je dosao ispred zadruge na pivkana

Ivan Milicevic

pre oko 11 sati

Javor je postojao i pre Lazovića i postojaće i posle Lazovića a ova izjava fudbal u Ivanjici će prestati da postoji bez njega samo govori o njemu
J

Javorac

pre oko 10 sati

Da, kao sto postoje, Sloga KV, Borac Čacak, Hajduk Kula...Ako garantujes kandiduj se pa vodi klub
n

nikolauuu

pre oko 11 sati

Evo nas vracamo se ! Ljuljaj!

Sterlings Braunfels

pre oko 11 sati

Jadan od retkih poštenih klubova u Srbiji bez obzira što nemaju adekvatan stadion za takmičenje u najvišem rangu zaslužuju super ligu.
m

metalika moj dobar

pre oko 5 sati

nece zvezdani da budu filijala ,ako bre nek se muce
R

REAL IVANJICA

pre oko 11 sati

Bog vas blagoslovio, časni Ivanjičani. Nikad se niste bavili nečasnim radnjama, zato i ispadate svake godine. Vi niste Niš da vam je opstanak zagarantovan i pre početka sezone jer ste veeeliki Niš i nekakav Real, a Real je u Madridu.
R

Razni Reali

pre oko 10 sati

Real je i u Saragosi,Sevilji,San Sebestijanu,Oviedu na Majorci............
g

gostttttttt

pre oko 12 sati

Sta vi objavljujete ovo je katastrofa...
n

nenadaleksandra

pre oko 12 sati

Nadam se da se vise necete ni vracati u super ligu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 12 sati

Што се тиче стадиона, нису ни за Прву лигу - да се не лажемо.
s

sta reci....

pre oko 12 sati

A vama je kao mesto u Super ligi...kukala nam majka ko je sve igrao Super ligu. Covek pravi namestaj a krštene svlacionice nema, teretane u klubu nema a za 100evra se cenka ko na pijaci

Alek

pre oko 12 sati

Javor napravio bas ozbiljnu prodaju.

sxomy

pre oko 12 sati

Ocekujemo TSC i Javir sledece sezone u najjacoj srpskoj ligi
D

Deficit

pre oko 12 sati

Na klupskom racunu je sigurno deficit ali zato na privatnom je debeo suficit...
P

PeraV

pre oko 12 sati

Pogledajte ovu osobu na slici pa uporedite sa celnicima klubova iz Evrope.Ko nas je kleo nije dabgubio.
Z

Zvlat BG

pre oko 12 sati

Klub to sam ja i moj sin, posle mene potop! U celom Moravičkom okrugu ne postoji niko ko može da vodi klub, o Srbiji da ne pričamo! Gubitak za 2025. je cca. 114.000 evra! Veći problem je Omladinska škola koja je, godinama, na veoma niskom nivou (2025/26. Omladinci 14/16, kadeti 15/16, pioniri 14/16 (u drugoj ligi). To nisu reference za klub koji bi trebalo da bude u Superligi! To je nivo seoskog kluba ili škola fudbala, nikako ozbiljnog, profesionalnog kluba u najvišem rangu! Da ne pričamo o ostalim službama koje klub treba da ima, o načinu selekcije, metodologiji rada, skautingu, analitici, infrastrukturi, omladinskoj školi, trening centru, stadionu, itd. itd. ... Pošto je klub "privatan", pošto je neko godinama u Izvršnom odboru FSS i aminuje sve "gluposti" koje se tamo rade/donose, onda je potpuno nebitno! Ljuljaj te!
E

Ero sa ovoga sveta

pre oko 11 sati

Ti si izgleda bas opterecen Javorom. Sta se krije iza svega ? SUJETA ,LJUBOMORA neka tesko lečiva bolest.
Z

Zvlat BG

pre oko 11 sati

Ništa od toga, samo laka nepodnošljivost primitivizma, bahatosti, nekompetencije, neznanja, nepotizma, muljanja i prodavanja magle!
J

Javorac 2

pre oko 10 sati

Prilično ličan komemtar, vidi se
S

Svaka čast,

pre oko 8 sati

za poznavanje situacije i viđenje. Samo je još gore realno stanje u Javoru, ali i u drugim klubovima. Ovo od nekadašnjeg člana kluba.
J

Janaćko

pre oko 12 sati

"Imali smo dve opcije. Ili da se ja povučem, što bi značilo i kraj za fudbal u ovom gradu, ili da nastavim. Ipak, uvek prevagnu ljubav prema klubu..." DROGA KROKODIL
p

perociklopedija

pre oko 12 sati

auu kao gargamel izgleda
m

mixica

pre oko 12 sati

Simpatican je klub Javor nekako su kao stvoreni za superligu srbije
D

Deportivo

pre oko 13 sati

Busate se u grudi kako ste jedan od najbogatijih i najljepsih krajeva u Srbiji a stadion vam je najvece ruglo.Kazu da kada stranci gostuju na vasem stadionu udju u tesku depresiju jer ste im glavni podsetnik koliko su skrenuli sa puta uspjeha...Dajte malo se uozbiljite,siguran sam da se uz pomoc drzave i lokalnih privrednika mozete organizovati da napravite stadion dostojan prve lige,nesto nalik onom u G. Milanovcu
N

Nenad1246

pre oko 13 sati

Ajde bre odrapiš radnicama dva pita po 10% i to je to. Nebi ti bilo prvi put. Nije kao da imaju godišnji i regres za njega.

SKIZ

pre oko 13 sati

Што каже онај на јутјубу па шта да се ради
H

Holse

pre oko 13 sati

Jeste,vise miliona dinara..kakav vam je stadion i sve ostalo za vas je i druga liga premija..