Komentari na vest
Ispadanje iz Superlige je donelo Javoru višemilionski deficit
n
nikolauuu
pre 11 minuta
Evo nas vracamo se ! Ljuljaj!
Sterlings Braunfels
pre 35 minuta
Jadan od retkih poštenih klubova u Srbiji bez obzira što nemaju adekvatan stadion za takmičenje u najvišem rangu zaslužuju super ligu.
R
REAL IVANJICA
pre 42 minute
Bog vas blagoslovio, časni Ivanjičani. Nikad se niste bavili nečasnim radnjama, zato i ispadate svake godine. Vi niste Niš da vam je opstanak zagarantovan i pre početka sezone jer ste veeeliki Niš i nekakav Real, a Real je u Madridu.
g
gostttttttt
pre oko 1 sat
Sta vi objavljujete ovo je katastrofa...
n
nenadaleksandra
pre oko 1 sat
Nadam se da se vise necete ni vracati u super ligu
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 1 sat
Што се тиче стадиона, нису ни за Прву лигу - да се не лажемо.
s
sta reci....
pre oko 1 sat
A vama je kao mesto u Super ligi...kukala nam majka ko je sve igrao Super ligu.
Covek pravi namestaj a krštene svlacionice nema, teretane u klubu nema a za 100evra se cenka ko na pijaci
Alek
pre oko 1 sat
Javor napravio bas ozbiljnu prodaju.
sxomy
pre oko 1 sat
Ocekujemo TSC i Javir sledece sezone u najjacoj srpskoj ligi
D
Deficit
pre oko 1 sat
Na klupskom racunu je sigurno deficit ali zato na privatnom je debeo suficit...
P
PeraV
pre oko 1 sat
Pogledajte ovu osobu na slici pa uporedite sa celnicima klubova iz Evrope.Ko nas je kleo nije dabgubio.
Z
Zvlat BG
pre oko 1 sat
Klub to sam ja i moj sin, posle mene potop! U celom Moravičkom okrugu ne postoji niko ko može da vodi klub, o Srbiji da ne pričamo! Gubitak za 2025. je cca. 114.000 evra! Veći problem je Omladinska škola koja je, godinama, na veoma niskom nivou (2025/26. Omladinci 14/16, kadeti 15/16, pioniri 14/16 (u drugoj ligi). To nisu reference za klub koji bi trebalo da bude u Superligi! To je nivo seoskog kluba ili škola fudbala, nikako ozbiljnog, profesionalnog kluba u najvišem rangu! Da ne pričamo o ostalim službama koje klub treba da ima, o načinu selekcije, metodologiji rada, skautingu, analitici, infrastrukturi, omladinskoj školi, trening centru, stadionu, itd. itd. ... Pošto je klub "privatan", pošto je neko godinama u Izvršnom odboru FSS i aminuje sve "gluposti" koje se tamo rade/donose, onda je potpuno nebitno! Ljuljaj te!
E
Ero sa ovoga sveta
pre 21 minuta
Ti si izgleda bas opterecen Javorom.
Sta se krije iza svega ? SUJETA ,LJUBOMORA neka tesko lečiva bolest.
J
Janaćko
pre oko 1 sat
"Imali smo dve opcije. Ili da se ja povučem, što bi značilo i kraj za fudbal u ovom gradu, ili da nastavim. Ipak, uvek prevagnu ljubav prema klubu..."
DROGA KROKODIL
p
perociklopedija
pre oko 2 sata
auu kao gargamel izgleda
m
mixica
pre oko 2 sata
Simpatican je klub Javor nekako su kao stvoreni za superligu srbije
D
Deportivo
pre oko 2 sata
Busate se u grudi kako ste jedan od najbogatijih i najljepsih krajeva u Srbiji a stadion vam je najvece ruglo.Kazu da kada stranci gostuju na vasem stadionu udju u tesku depresiju jer ste im glavni podsetnik koliko su skrenuli sa puta uspjeha...Dajte malo se uozbiljite,siguran sam da se uz pomoc drzave i lokalnih privrednika mozete organizovati da napravite stadion dostojan prve lige,nesto nalik onom u G. Milanovcu
N
Nenad1246
pre oko 2 sata
Ajde bre odrapiš radnicama dva pita po 10% i to je to. Nebi ti bilo prvi put. Nije kao da imaju godišnji i regres za njega.
SKIZ
pre oko 2 sata
Што каже онај на јутјубу па шта да се ради
H
Holse
pre oko 2 sata
Jeste,vise miliona dinara..kakav vam je stadion i sve ostalo za vas je i druga liga premija..








