Komentari na vest

Izabrao je Srbiju, ali Nemci ne odustaju

B

Bojan Gvozdic

pre preko 5 godina

Jak mi on igrač,rezerva u Kelnu evo juče ni minut nije igrao
З

Злоћа

pre preko 5 godina

Он је у току сезоне пребачен из друге екипе Келна у прву, одиграо је 11 утакмица, на две није играо збох повреде а задње три је на клупи - од када су швабе сазнале да жели да игра за Србију. Покушај да схавтиш нешто, мада сумњам да си способан.
1

1914 Najaci Srbi!

pre preko 5 godina

Pravi Srbi ne ramzmisljaju od drugoj reprezentaciji itd. Da su nasi preci tako razmisljali, najkasnije 1914 bi nestali. Danas bi bio Sebastian Harald Tschesnich! Ja licno mnoge stvari uz duboko postovanje prema precima odlucujem. ZAPAMTITE, samo zbog njih smo zivi, samo zbog njih mi mozemo da kucamo ove komentare i da navijamo za nasu SRBIJU. Samo zbog njih ste ikada osetili tele lepe zene. Iskreno, ovde nebi trebalo biti dileme za koga ces igrati ako si Srbin! 4C...Dogodine u Prizrenu!
.

.....

pre preko 5 godina

Srbine moj, jesi li najaci ili najjaci!?
Q

Qws

pre preko 5 godina

Isterao bih ga odmah posle ove rečenice, još se misli, videće... Da si sine mesi odmah bi te izbacio. Dres Srbije je svetinja
n

niki33

pre preko 5 godina

Kaze ozbiljno se radi u mladjim kategorijama u Srbiji, hahahah e sine moj ne znas ti gde dolazis...
D

Dex911

pre preko 5 godina

Nisam ga gledao ali realno da je neki bas veliki kvalitet Lev bi ga vec pozvao u reprezentaciju Nemacke da odigra bar jednu utakmicu da ga osiguraju. Ovim izjavama kako ga zele obe reprezentacije samo dize sebi cenu. Odnosno zeli da navede nase tj Piksija da ga ubace u seniorsku reprezentaciju
A

Ajde

pre preko 5 godina

Pa standardan je u Kelnu sa 20g,jel treba nesto vise od toga!?