Komentari na vest

Jamal lobira za Nejmara: Zbog njega ljudi plate kartu, pa vraćaju snimak da opet vide šta je radio

JEJICA

pre 2 meseca

Ja vala njih dvojicu ne razlikujem

Zivot je igra ??????

pre 2 meseca

dobar decko samo da ocvrsne jos malo!
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Neka ga vode ko maskotu i da ga ubacuju u igru pred kraj da se valja i okrece po terenu i da zasmejava narod
r

rikoset27

pre 2 meseca

Dobro je rekao Jamal, samo što u vrhunskom fudbalu takav tip igrača ne može opstati dugoročno, osim ako nije ekstra talentovan kao Nejmar...
s

servlada85

pre 2 meseca

Nema mesta za manekene kod Karla...

Aleksandra Martać

pre 2 meseca

Sve sami manekeni ništa novo
G

Gost V

pre 2 meseca

Neko u komentaru kaže da Jamal ima loše idole u Nejmaru i Lebronu i da du oni cirkuzanti. Pa oni su u fudbalu i košarci najbolji, ili jedni od najboljih. Ko bi trebao da Jamalu, koji je trenutno, jedan od najboljih fudbalera na svetu da bude idol. Igrač koji nosi Barselonu i Špansku reprezentaciju u 19 godini. Zbog takvih igrača se voli fubal i ife na utakmice.
J

Ja ne znam

pre 2 meseca

Kako neko može da voli i prati fudbal, a da ne želi da gleda Nejmara. Ako nije najbolji dribler ikada, onda jeste drugi iza Ronaldinja. Ok to što se valja, ali ore bih gledao da se valja 10 minuta pa da pređe 2-3 igrača driblingom nego da gledam nekog bilmeza koji samo trci gore dole.
M

Mara992

pre 2 meseca

Dosta smo gledali valjanje na svetskim prvenstvima ne moramo i ovo

Neksaa

pre 2 meseca

Kad je tebi Neymar primer, onda je sve jasno. Tugica

[email protected]

pre 2 meseca

Umisljen decko opasno
N

Niki1

pre 2 meseca

mlad neiskusan u tom smislu

milanbadrkic

pre 2 meseca

Maneken stiže prvim avionom...

Kris

pre 2 meseca

Jamal predobar igrac ne moze ga cuvat ni trojica nadam se da ce izbacit Atletika
N

Niki1

pre 2 meseca

mogu i 5 al nemogu nista

Noon 1

pre 2 meseca

Jamal je vrh vrhova igrac

Ilija.koja

pre 2 meseca

mora Anceloti da pozove Neymara na svetsko ili nastaje svetski rat u Brazilu
S

S.T.A.L.K.E.R.

pre 2 meseca

Pa, nije ni čudo kakva generacija fudbalera dolazi kad im je Nejmar idol. To više brine o frizuri nego o fudbalu. A što se tiče navijača, navijači su gomila. A gomilu vode emocije i romantizam. Karlo je trener sa enormnim iskustvom, i na kraju, njegov je posao da pokuša da sklopi najbolji tim u tom trenutku. Ako proceni da neki igrač nije spreman, onda nema mesta za njega u timu. Prosto. Ko god da je.

Olga60

pre 2 meseca

Retko talentovan ali iritantan lik

Aleksandar Kostoski

pre 2 meseca

🤣🤣🤣🤣
Z

Zekaa98

pre 2 meseca

Kakav jamal i nejmar nisu ni blizu,nejmsr za njega druga planeta

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Јамал како је кренуо имаће исти каријеру као Нејмар. Нико није постао велики фудбалер без великог рада и жеље за успехом.
S

Scaloneta

pre 2 meseca

Jamal je već sada bolji igrač nego što je Neymar ikada bio.

mikelosbos

pre 2 meseca

Nema bas u glavi mnogo
J

Jasmina65

pre 2 meseca

Bio bi dobar za tim

Milan Sofija

pre 2 meseca

Jos mora da uci

acak477

pre 2 meseca

Yamal je vrh vrhova igraca, samo da ne krene putem Neymara

rosa100

pre 2 meseca

koliko je iritantan ovaj jamal

Andrija Stojanovic

pre 2 meseca

yamal nackli

[email protected]

pre 2 meseca

Manekeni

Skorpion77777

pre 2 meseca

U jednom intervjuu (Jamal) Naglašava da voli da ustaje noću da jede tortu...slatkiše Zanimljiv mali Lik al Ronalda i Mesija teško je nadmašiti Neimar...po meni. nežan...večni talenat.. Ni nalik Romariju ili Bebetu

Ivana Radovanovic

pre 2 meseca

Ovaj jamal mi je totalno nespimatican lik
M

MrZrex

pre 2 meseca

Stvar ukusa. Uvek bih pre gledao njega ili Nejmara nego Halanda
f

fifiPT1993

pre 2 meseca

Dečko, SP nije festival padavičara i zabave, nego ozbiljno fudbalsko takmičenje. Karleto neće da trpi zvezde u penziji, trebaju mu ratnici i znalci kako bi napravio nešto, a ako neko zna da napravi dobar balans izmedju znalaca i ratnika onda je to Karleto koji je to u Realu, ali i u drugim klubovima dokazao.
s

sabonis09

pre 2 meseca

Nikad od tebe ništa, baci se na Tik Tok balavče!

Gost55

pre 2 meseca

Nejmar je nekad bio ozbiljan igrač, šteta što su mu druge stvari bile važnije od fudbala.
j

jocy9933

pre 2 meseca

Ima potencijala ali vreme ce reci sta ce se desiti s ovim deckom
Џ

Џаипур

pre 2 meseca

У праву је. Таквих мајстора нема пуно. Та лакоћа којом је играо Нејмар, па чак и сада када је на заласку каријере сви причају о њему. Ипак је он тај због ког се бразилски фудбал и даље прати

Branka KG1960

pre 2 meseca

Uzor su mu : - Nejmar - Lebron James 🫣 Nije ni čudo, što pored nestvarnog talenta, znanja, neospornog već sad kvaliteta, teži ka tome da BUDE CIRKUZANT 🤡 Dečko je autentičan, taman koliko i bugarski diskovi ispred SKC_a 90 tih, početkom 2000 tih. Ovaj prvi njegov idol, takođe neosporno bio sjajan igrač, talenat, veština, brzina...ali glava ciganska sa ulica Sao Paola, naložen na ku**e, na kič, na slavu skorojevića 😶 Ovaj drugi, i ako je vrhunski igrač, jedan od 10 najboljih u istoriji NBA 🏀 takođe je patio od PAŽNJE, kompleksa kojima su skloni momci afroamerikanci odrasli bez oca, bez love, bez onih osnovnih stvari. Pa kada dođu do slave, love, pomisle da su veći od sistema, da mogu da utiču na svakodnevnicu u društvenom, političkom životu. Tako i Lebron, tripuje da je veći od predsednika sopstvene zemlje, da je moćan i da je neka POP zvezda, idol generacije... A nije. E takve dve glave uspaljene, idoli su milionima dece, sanjaju takve živote 😏
G

Gost020

pre 2 meseca

Slaviceee jos jedan espresso! Lik iz kladze komentarise i zna ko sta kako, a on 40+ u kladionici ispija najjeftiniji espresso i razglaba svetski fudbal, eto, on gna svetski fudbal! Nejmar je majstor fudbala! Jamal je majstor sa 19 godina!

srecko Janjic

pre 2 meseca

Zlatna lopta..

Aleksije05

pre 2 meseca

Najbolji igrac ,decko teska ladovina 😁

Mersija Mujezinovic

pre 2 meseca

Spremaj se ti za sutra pusti se Nejmara
a

avax88

pre 2 meseca

Nejmaru penzija, Jamalu zlatna lopta.

Markos Pavlovic

pre 2 meseca

nadamo se preokretu da gledamo prvoklasna 1/2 u ligi sampiona a ne davljenje lopte od strane atletica i arsenala

Jezerbara 1

pre 2 meseca

Mali je ogroman potencijal fudbala. Mozda cak i veci od Mesija i Ronalda
A

Antimejdž

pre 2 meseca

Potencijal jeste. I Kvarežma je bio veći potencijal od Ronalda. Ali nije sve u potencijalu, ima i do toga kako ga iskoristiš
š

šurdaaaaaa

pre 2 meseca

daj kakav nejmar , covjek nije ozbiljan zadnjih 5 godina
D

Dejan96

pre 2 meseca

Ozbiljan je, ali za poker