Komentari na vest

Jovan Milošević "izlomio leđa" Zagaduu, prevario još dva čuvara i šutnuo tik preko prečke (VIDEO)

m

mrca9

pre 2 meseca

Steta nije imao srece
t

ted

pre 2 meseca

Kakav je ovo naslov?

Dragoljub Bojovic

pre 2 meseca

Mali je doktor fudbala
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Zalomio, zavrnuo, fintirao... I promasio.

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Iskreno kada je došao u Partizan nisam bio siguran u njegove sposobnosti ali me je kasnije baš demantovao a retko kad pogrešim na prvu kad vidim nekog igrača. Nema neku izraženu vrlinu ali je baš dobar igrač.
P

Pljuvaci iz czv

pre 2 meseca

Bas mi je zao sto vas svaki put demantuje. Momak je top igrac, odigrao odlicno.
U

Uros 11

pre 2 meseca

Nije se video na terenu. Osim te akcije, nista. Najslabiji.
A

Auuuuuuuu

pre 2 meseca

Sta si ti gledo? Pikado?
n

nevena2

pre 2 meseca

Opasan decko raste
K

Kalabasas

pre 2 meseca

Ako uspeju da mu poprave fiziku ,telo ozbiljan igrac,kod gola werdera jednim dodirom izbacio dva igraca svaba,napravio visak ,koji su lako realizovali. Smisao za igru,prostor,ali fizika mora na max.on je prilikom ovog sprinta izduvao,i kad je crnog brata poslao po burek nije ostalo vise nista.

Marko Golubovic

pre 2 meseca

biće od njega dobar špic, samo da dobije prostora u kontinuitetu
V

Vuk Pavlovic

pre 2 meseca

Solidan igrac..,

sikm1

pre 2 meseca

dobar igrac dal je za bundes ligu to je pitanje.
a

andja v

pre 2 meseca

za bundes jeste al ima vise tih bundes liga nm

Milos Bozic

pre 2 meseca

hahaha...tik iznad prečke🤐
h

haha st

pre 2 meseca

Sto ga hvalite vise kad poima nema
a

andja v

pre 2 meseca

pa nije toliko los koliko nije imao ni priliku da se pokaže
D

Darantula2

pre 2 meseca

Dobar igrac i perspektivan
B

BicuSlobodan

pre 2 meseca

Bio jedan od najlošijih na terenu i zato i zamenjen u 65. minutu.
N

Nije zato zamenjen

pre 2 meseca

Od njega je krenuo go i da se ista razumes ne bi lupetao. Pre nepuna 2 meseca slomio prljenove i sada na terenu.. BRAVO JOVANE KLASO!
A

Ahahah

pre 2 meseca

Ivtebe da pitam-jesi rodjen zloban il si postao?