Komentari na vest

Juventus i Dušan Vlahović – poslednji pokušaj

zoran Radulaski

pre 18 dana

Dobar igrac, nek ide gde ce mu biti bolje

atisitaj?

pre 20 dana

nema nista od toga, odlazi vlahovic

cima88

pre 21 dana

PSZ moze kako hoće posle lige
U

United

pre 21 dana

Ako mu daju 45 miliona evra po sezoni narednih 5 godina ostaje sto posto.

Valentina Kolar

pre 22 dana

40 miliona EURA je zaradio Za šta bre?
J

Juysk

pre 22 dana

Bolje da ode iz Juventusa al mislim da ce ostati tu
C

Cijdiw

pre 22 dana

ne verujem čim mediji pišu o poslednjem pokušaju znači da dogovora nema
Z

ZoranZokiBG

pre 22 dana

Bianconeri nisu što su bili. Svi se nešto cenjkaju oko para, a niko ne gleda fudbal. Možda je vreme da se promeni sredina Rim je ionako bolji za život od Torina, a možda tamo bar još postoji malo strasti
A

AndrijaM02

pre 22 dana

Dzabe ti sve pare ovog sveta ako nemas svoju svrhu... tvrdoglavost i egoizam nisu dobri, bas naprotiv oni samo unistavaju karijeru
S

Subotica17

pre 22 dana

Ma to nikom nije dobro donelo ,slazem se
B

BVeljic

pre 21 dana

Eh da je samo karijera, ja sam sjebo zivot ko mladji jer sam bio egosta i tvrdoglav do granice ludila da bi shvatio na kraju da su mi prosle najbolje god u dokazivanju necega a nisam bio sretan ni mrvicu. Pozz
r

rajaram

pre 22 dana

u njegovim godinama nikada ovako tvrdoglavo ne bih se ponasao i stavio novac ispred karijer..evo zaradio je 40mil...od Juvea, ali ponuda nema, mačka u dzaku, napisite koliko je golova dao za 4 godine, nekada se napadač po tome cijenio, Vlahovic nije imao sezonu sa 20 i vise golova, to i odvraca velike klubove, plus povrede...bice dobro i da ga pokupi Napoli..
E

Ej

pre 22 dana

Ja mislim da on može malo bolje ali klub se nesto kao da je uvek on največji krivac....
N

Nikola27A

pre 22 dana

posle svega verovatno neće doći do saradnje
B

Boka85

pre 22 dana

Ma po meni on ostaje tu gde je

burazamir02

pre 22 dana

Stvar je prosta bas Ako imaju nekog boljeg igraca za istu cenu pa onda neka ga dovedu umesto Vlahovica.A ve price nemaju smisla uopste.
S

Srbenda 77

pre 22 dana

Teška priča ovo sa Dućom, da je žestoko podbacio jeste,mislio je nema obeštećenja, zvaće ga svi velikani,izgleda niko ne zove,ovi što govore čeka ga Arabija, veliko pitanje,Duća kao i Jović slabe brojke za Arabiji,mali broj golova,a sama imena njihova nemaju dovoljno težine, tako da će napraviti najgore,ostati u Juveu,i nikad nećemo saznati, da li je mogao biti top špica,ili što kažu klinci prevara,a za nas kao Srbija još veća šteta,jer se nikad desilo kao sad da nemamo ni jednog igrača da se kaže da je vrhunski,čak ni niže od toga
J

JVPS

pre 22 dana

Stvar je prosta. Ako imaju boljeg igraca za istu cenu neka ga dovedu umesto Vlahovica. Ove price nemaju smisla.
P

Perociklopedija

pre 22 dana

Dokazao je da je najbolji spic u mrtvom Juventusu, doveli su one mucenike Opendu i Davida, i ako je Vlahovic bio vecinu prvenstva povredjen, je dao vise golova od obojica, sto dovoljno govori. Juventus na veliku zalost igra katastrofalni fudbal. Juventus ima 2 kreativna igraca, to su Yildiz i Conceicao. Ovi ostali su prosek. Kad tebi u Juventusu standardno igraju McKennie, Locatelli, Gatti, Kelly, itd. onda nema tu sta da se ocekuje. Plus defanzivni zadatci za spica pod Alegrijem koji brani 16m sa spicem

ofsajd

pre 22 dana

Taj "pokušaj" pregovara je lupanje na sva zvona da je Vlahović slobodan igrač,za slučaj da je neko zaboravio. Mada, malo mi je čudno da za ovih godinu dana već nije obezbedio ozbiljnog potencijalnog kupca ili bar zainteresovanih..ili ja ne znam.

patr0_

pre 22 dana

Prica se o njemu vec dve godine i nikako nigde da ode

Miki Milikic

pre 22 dana

bolje da ode iz Juventusa

Ivan Andrejic

pre 22 dana

Ocekujem da ce produziti ugovor
M

Markokmet

pre 22 dana

Dusan Vlahovic je Srpski napadac koji trenutno igra u seriji A za klub Juventus

Radojkovic Milos

pre 22 dana

Ne razumem,koji djavo tamo traži, retko odvratan klub
m

milan.gudovic

pre 22 dana

Auuuuuu kolike je pare Juve bacio.... pa nije ni cudo sto se jos godinama nece sastaviti. Da im je samo on bio promasaj, nego ih ima jos punooooo.....

Nemanja Simic

pre 22 dana

Ajde u Milan vlahoviću
M

Mandic60

pre 22 dana

Jako bih voleo da ga vidim u Arsenalu sledeće sezone

ljiljana63636363

pre 22 dana

Nekoliko puta isti scenario i na kraju ostane
b

bolton79

pre 22 dana

Vlahovicu ostani gde jesi i gde si Bog. Mani price o Arsenalu i bunker igri
M

MarkoL

pre 22 dana

Ma koji Bog bre propada u Juventusu

bet366.dx.am

pre 22 dana

Vlahoviću vraćaj se u slavni klub Ljajić te zove.
/

/-/

pre 22 dana

Placali ga ko Ronalda, doprineo kao Stulic. Ronaldo im maltene sam doneo dve titule, ali smetao im, kostao puno... Ko i kako vodi klubove, to je cudo nevidjeno...
P

Pandemija jalovosti

pre 22 dana

Dovodili su i druge,svi su bili gori od njega.

wizard 1987

pre 22 dana

obice mu se o glavu taj milion vise....
m

mladi23

pre 22 dana

Dobar je on igrac,ali su ga povrede i treneri malo stopirali u juventusu,najbolje da promeni klub,mozda i ligu..
b

bracakostic

pre 22 dana

Vlhovic treba da ode i Juventusa. Dovoljno je pokazao za tu sredinu, treba mu nova.
I

Ivan8888888888

pre 22 dana

Bolje napadace mozes naci po seoskim ligama.Mnogo je para za njega utroseno
L

Lids

pre 22 dana

S obzirom da je ključna stvar u svemu ovome novac, na kraju će zavrsiti u nekom klubu poput SMS ili Mitrovića.
G

Gost X

pre 22 dana

Covek moze da bira gde ce da igra, nema puno pravih napadaca na trzistu, a on ce biti slobodan igrac ovog leta. Moze da dobije tu platu, plus bonus za potpis jer dolazi kao slobodan igrac.
R

RangoNS

pre 22 dana

Nije lako biti vrhunski igrač u prosečnom timu. Opet ponavljam, po pozicijama u zadnjih pet godina Juventus je 4.8i, znači skoro peti. Da li vrhunski klubovi dovode nekoga iz petog italijanskog kluba? Pa jedino ako baš eksplodira kao Dušan u Fiorentini, pa da se takav bum iskoristi. Meni su njegove povrede problematične kao i osećaj da ga niko bolji od Juvea ne traži, neko ko redovno osvaja trofeje. A najveći problem mu je menadžerska agencija koja zahteva da mu se plata ne dira. Pa bolje spusti duplo platu, grej Kejnu klupu, osvajaj trofeje, uleći u bitne utakmice, davaj golove, pa kad Kejn ode možda i budeš prvi špic.

Maki Mon

pre 22 dana

Dobar igrac samo Dusan zna da ceo tim povede kad svi izgube volju svaka cast
P

Predikat

pre 22 dana

putuj vlahovicu sto dalje od stare dame

kiboooo

pre 22 dana

Arabija zove....
N

Nova stanica

pre 22 dana

Mislim da je Totenhem kao nacrtan za njega,baš im fali takav tip golgetera.Rišarlison u većini situacija niti smrdi niti miriše.

Meda74

pre 22 dana

Da nažalost trenutno je vam forme i duže vreme igra loše i polako propada u Juventusu.
V

Vladica1983

pre 22 dana

upropastise coveka...a bio je potencijal

Pa dodo sam

pre 22 dana

Smeši mu se scenario Luke Jovića. Nije loš Duća, ali nije ni ta klasa...možda bi neki BVB ili upravo Napoli bio puna kapa za njega.
#

#

pre 22 dana

Ne moze nikako da mu se smesi scenario Luke Jovica. Gde je Jovic igrao i sta je osvojio, ovaj moze samo da sanja...
S

SixSeven

pre 22 dana

Dok se jedna vrata ne zatvore druga se ne mogud otvoriti
D

Djani85

pre 22 dana

Duci preporučio bih ti da spakuješ pinkle i odeš negde gde ćeš se boriti za neki trofej, tu nema leba
.

....

pre 22 dana

Zenit, fener, arabija ili ostanak u italiji. To je njegova realnost. Mada mislim da ni arapi nisu ludi za njim. Nije neko ime, nije se nadavao golova...
n

nuki63

pre 22 dana

Povrede su ga poremetile, pokazao bi sigurno više Vlahović.

Elvis Fejzic

pre 22 dana

Mislim da bi se najbolje uklopio u Napoli
P

Predrag Petrovic

pre 22 dana

iskreno bolje da je napustio juventus dok jos ima vremena

Marko Kolasinac

pre 22 dana

Ako ne Juve, eto njega u Njukaslu, Napoliju( Alegri ga gotivi i bilo je pokusaja dovesti ga u Milan), mozda i Juve, sto da ne, samo neka spusti zahteve, a bajke Barselona, Bajern nema od toga nista, pre bih rekao ako ce u Spaniju onda Atl. Madrid.

Suzana Jedoksić

pre 22 dana

ni blizu opravdao ono što je dobio. S druge strane, ako je svjetska klasa, neka ide u Bajern, Barcelonu, Arsenal, Real... i samo lagano potvrdi svoju klasu.

Mnmnmnmn

pre 22 dana

Vreme je za prelaz, odavno

panteR

pre 22 dana

Ne bredi pet para...

Jelenajeka10

pre 22 dana

Sta ce ti vise taj klub
S

Stankela92

pre 22 dana

As Roma je odlicna isto

Semir88

pre 22 dana

Neko je napisao da Vlahović zna da postigne gol, ali ne zna da igra fudbal. Rođen je onda za Atletiko Madrid. 😅

Nebojsa Antic

pre 22 dana

da se ne ljubimo

Stefan Nojic

pre 22 dana

vlahovic igra kao ,a za zemlju kad igra pravi se baletan sramota

filipdjuk11

pre 22 dana

hahahhaha ako produze saradnju posle svega onda se ne zna ko je ludji juventus ili Vlahovic

Zivot je igra

pre 22 dana

šansa još jedna
M

Mrek Nemanjic 3

pre 22 dana

Bezi Dusane iz Juventusa sto dalje udavice te bezi iz serije a mesarska liga samo ces da skratis karijeru trebas u Bajern
P

Pjer

pre 22 dana

Bajern neće da uzima poluproizvode a da plati kao extra klasu...
N

Naravno

pre 22 dana

Bajern Alzenau place za njim

Violeta Bačević

pre 22 dana

sta se vise misli,vreme brzo prolazi
O

Ogi92

pre 22 dana

I As Roma je vrh, totalna suprotnost za razliku od Torina i Juventusa
S

Stefano20

pre 22 dana

Rim je vatra, a Torino je led tako nekako

ShoMi_1994

pre 22 dana

Najbolje bi mu bilo da ode odatle, mnogo losa sredina za igrace
V

Velja92

pre 22 dana

Neka jednostavno krene ispocetka sve, i to je to. Vidis da te sudbina vodi u nekom drugom pravcu, ne forsiraj to vise
S

Soko

pre 22 dana

Treba da napusti taj klub vec jednom
P

Pqrtizan

pre 22 dana

Da, da krene ispocetka sve novi restart

Psycho Machine

pre 22 dana

Vec on ima nesto spremno unapred cim tvrdi pazar,pa nije naivan tek toliko da se odrekne jakog ugovora iako je slabiji od prethodnog. Mozda ceka da prodje Svetsko kako bi se situacija izostrila sa svim klubovima pa onda tek da potpise,verujem da je tako.

Mita

pre 22 dana

Samo ne znam dokle misle ovako?

Aleksandar Dilparic

pre 22 dana

Boga.i vlahovicu uzimaj sta nude
a

alexxx

pre 22 dana

Decko zna da da gol ali ne zna da igra fudbal... to potpisujem! Gledao sam 90 posto Juventusovih utakmica i odgovorno tvrdim da nije igrač za veliki klub i niko i nece da ga uzme. Tehnika očaj, prijem lopte katastrofa, pas duzi od 3 metra veliki problem, ne zna da se zagradi i od 5 sansi da jedan eventualno dva gola! Trazi previse para kao Rabio pre par godina i na kraju ce potpisati za najvise 3-4 miliona godisnje!
T

Tacno

pre 22 dana

U metu. U neodstatku napadaca danas, ljudi misle da je on neka klasa. Juventus je sa njegovim dolaskom i tolikim placanjem napravio jedan od vecih promasaja u istoriji kluba. Najsmijesnije je kad ga ovde povezuju sa bajernom, barsom, junajtedom, arsenalom, a on je upravo za juve ovakav kakav je sad. Raspad sistema.
А

Алан Ф0рд

pre 22 dana

Чуј један од највећих промашаја у историји клуба који је само у два претходнна прелазна рока довео Копмејнерса за 58 милиона, Дагласа Луиза за 51, Опенду за 42. Влаховић је ако ништа дао 68 голова уз 16 асистенција, и те бројке би свакако биле доста јаче да нису тако дуго играли тотално декадентан фудбал. Да се прославио - није, због разноразних околности, може се назвати и промашајем ако оде овако џабе, али оно колика је његова кривица, толика је и њихова.
J

Jeste

pre 22 dana

Jedan od najvecih promasaja u istoriji kluba. Koliko je placen, koliku su mu platu dali, koliko su ocekivali od njega, sigurno da je jedan od vecih promasaja. Od opende su vjerovatno ocekivali da daje po 30 golova u sezoni i da ga prodaju za 150 miliona. U to bas vjerujem
C

Ceba23

pre 22 dana

hahahaha, tu su arapi da daju
P

PantaRei

pre 22 dana

Idi u Bundesligu, obuci dres Dortmunda i igraj se fudbala. Pusti snovi...
R

Razum i osećajnost

pre 22 dana

Ma neće ga,otprilike niko od ozbiljnih evropskih timova ga ne razmatra. Te Barselona,Atletiko,Bajern sve su to pusti snovi. Još ne treba nikakvo obeštećenje i opet ga niko ne razmatra. Kako god juni je počeo i vrlo brzo će se sve videti

malibibi991

pre 22 dana

Ovaj je prošao svoj zenit još u Fiorentinu,od tad karijera ide samo na dole.

Dejan Osmanovic

pre 22 dana

Ma sklanjaj se od tog Juventusa, ne daju ti dovoljno prilike da se pokazes...
R

Roberto Baggio99

pre 22 dana

Inter mozda ? znam Marota ceka te igrače pred istek ugovora
N

Neko iz daljine

pre 22 dana

Mišljenja sam da Vlakovi nije za Englesku premijer ligu ! Tamo se igra oštro i čvrsto ! Najbolja opcija po meni je Španija , gde se igra "mekši" fudbal !
J

Juve 1982

pre 22 dana

Momak konačno treba da ode iz Juventusa. Nije ni blizu opravdao ono što je dobio. S druge strane, ako je svjetska klasa, neka ide u Bajern, Barcelonu, Arsenal, Real... i samo lagano potvrdi svoju klasu.
K

Katanaco

pre 22 dana

Tako je! Ja bih dosao kod Pereza direktno na vrata, rekao 3 godine ugovor 60 miliona. Kad pocinjem? I resena prica breee...
O

Otoci

pre 22 dana

Vlahovic nikad vise u karijeri nece igrati u vecem klubu od Juventusa...problem je samo sto je i Juventus prosecan, a mozda cak jedan stepenik i ispod proseka...hocu da kazem da oni odgovaraju jedno drugom u ovom momentu
g

gc

pre 22 dana

ajde bre vec jednom napusti taj klub!

stefan nikolic

pre 22 dana

dusan vlahovic u barsuuu

jaca966

pre 22 dana

dajes golove oni pokusavaju bezi sto pre
Ne cene ga, ucenjuju ga smešnim ugovorom, treba da menja sredinu, da ode u Španiju da se naigra fudbala.
p

perook

pre 22 dana

Dućaa, bezi iz italije, i pogotovu od alegrija on je vise forsirao milika nego tebe dok je bio u juventusu

Sala zabava

pre 22 dana

Nema veze, daju Arapi i sakom i kapom...
p

podesen

pre 22 dana

Pohlepa teška,bio povređen ukupno 2 godine,Bruka živa,obraz djon.
Možda bi mu bilonajbolje da ode u englesku. Tamo da proba. Tipa Arsenal.
A

Arteta

pre 22 dana

Odlična ideja,hvala na predlogu
P

Pero Kalimero

pre 22 dana

Tamo su ga hteli ali on je odbio…
N

Naravno

pre 22 dana

Arsenal Tivat nije iz Engleske. A ako bas zeli Englesku, cujem da se Bolton vratio u Championship

Kaki

pre 22 dana

Realno nek ode iz juventusa ne postuju ga bas a lik je masina cim se vratio dao gol.
S

Sdadsdad

pre 22 dana

Dosadili ste i Bogu i ovom napacenom narodu vise, eeeeeej