Komentari na vest

Kad pauci poispadaju… Do poslednjeg atoma snage, do poslednje kapi krvi, do smrti!

P1ksy89

pre 17 dana

Posle ovakvog teksta malo drugacije gledam na reprezentaciju Paragvaja, bas zanimljiva ekipa…

Sterlings Braunfels

pre 17 dana

Oni imaju grupu po meri realne šanse za izlazak iz iste za nešto više od toga teško.

Predo8

pre 17 dana

Zanimljiva ekpia, li teško za bilo šta duže od prolaza grupe
S

Spasovski92

pre 17 dana

Navijam za njih na SP ,jos od Larise Rikelme
d

dzonson1992

pre 17 dana

A gospodje Larise niko da se seti.

Nikola Malešić

pre 17 dana

Bice neko iznenadjenje

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 17 dana

Парагвај уз Шкотску и Мексико има тај ратнички дух, посвећени су игри до задњег судијског звиждука. Можда могу и до полифинала да се пласирају и изненаде многе.
I

Ilijajakim02

pre 17 dana

Ko zna možda naprave iznenađenje

Meda74

pre 17 dana

Mogu oni da iznenade da prođu bar grupu.

Ivan Zivkov

pre 17 dana

Iskreno po meni Paragvaj nema nikakve šanse nigde džabe njima ratovi sve
P

Paki19

pre 17 dana

Ovakvi tekstovi podsete zašto ljudi vole fudbal – nije samo taktika, nego emocija i borba do kraja.
Ocekujem dosta crvenih kartona na njihovim utakmicama.
S

Slaviša Trifunović

pre 17 dana

Napred Paragvaj!

Davud1999

pre 17 dana

Hahahahahahahhahahahahahah

stefanaa14

pre 17 dana

poispadali su oni odavno

FiumenBG

pre 17 dana

puno im zavisi od prve utakmice protiv amerikanaca
O

Ognjen161

pre 17 dana

Vidim ja da će na utakmicama Paragvaja ponovo najzanimljivi kadrovi biti na tribinama
T

Tata Martino

pre 17 dana

Izuzetno izjednačena grupa D! Svako svakog može da pobedi! Paragvaj može da prođe!