Komentari na vest

Kad se odlagalo bilo lepo, kad dolazi na naplatu, iz Pariza jadikuju: Igraćemo na svaka tri dana…

Miroslav Mirkovic

pre 2 meseca

Dzaba su odlagali, ne mogu oni dalje u LS...

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre 2 meseca

Врхунски тренер али стално кука. То је научио у Барси такав су они клуб, па пренео и у Париз. Париз игра одлично али их никада нисам волио. Једини прави великан у Француској је Марсеј а после њих Сент Етјен.

markinjos4

pre 2 meseca

ne znam čemu kukanje kukavicki mi je to odlaganje utakmica
N

Niki1

pre 2 meseca

ovako razmišljanje zna se gde vodi

Radosav Ikovic

pre 2 meseca

Ne moraju odmarati igrace,svakako nece proci Bajern.
s

salata

pre 2 meseca

Nebi bilo ni loše da neko drugi uzme titulu, da se malo promeni osvajač. A i Bajern će da ih opegla .
B

Buca95

pre 2 meseca

Psg-u fali jos 2-3 igraca za rotaciju u veznom redu i napadu.Za ovaj ritam koji trenutno imaju malo veca klupa im treba.

Bojan76

pre 2 meseca

iz kluba stizu zalbe zbog umora i opterecenja u zavrsnici sezone

Veljaa13

pre 2 meseca

sada oseca posledice ranijih odlaganja
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Umesto da odigraju prosaranim sastavom sa Nantom, on kombinuje protiv Liona

Mersija Mujezinovic

pre 2 meseca

Oni ce izgubiti i veceras protic Nanta

Stefannnbgd

pre 2 meseca

Samo gazi bajice nemoj da se sekiras do titule u francuskoj lagano,liga sampiona?pojece vas Bayern.

filipdjuk11

pre 2 meseca

odlagali su utakmice bez potrebe
d

draza1990

pre 2 meseca

pa brt svaka odluka ima nesto za posledicu, ali su jaki i kidaju!
m

mixica

pre 2 meseca

Za pare koje primaju igraci treba da igraju svaki dan
d

draza1990

pre 2 meseca

u potpunosti se slazem!

Petrući

pre 2 meseca

Gaze jako u LS

Valent

pre 2 meseca

Ma kakav psg bayern osvaja
S

Spaleiii

pre 2 meseca

Slazem se sa novinarom koji je ovo pisao. Umesto da odigraju prosaranim sastavom sa Nantom, on kombinuje protiv Liona. Nije bas mnogo razmisljao unapred.
N

Nezir

pre 2 meseca

Realno, ligu uzimaju sa pola snage. Zato i može da kalkuliše Enrike i da rotira kad god poželi.

[email protected]

pre 2 meseca

Kakve ekipe i igraci i kukaju. Zaradjuju nenormalne novce.

Ciba1985

pre 2 meseca

Razlika izmedju njega i Kompanija u izjavama... Enrike je bolji strucnjak ali sta mu trebaju ovakve izjave
S

Serb

pre 2 meseca

Tesko je fokusirati se i na ligu i na ligu šampiona, svasta se na kraju izdešava

Aleksandar13122

pre 2 meseca

Tesko ce protiva Bajerna

[email protected]

pre 2 meseca

Ja bih to zabranio. U slučaju neopravdanog odlaganja (zna se šta je opravdano, nepogode, bezbedonosni rizici, dani žalosti i sl.), registrovati mečeve LŠ 3:0 za protivnika. Drugi prolaze kroz zgusnute rasporede, umorni igrači, što utiče na povrede. Nepošten način za sticanje prednosti. Ako smatraju da nemaju dovoljno dobar tim za takmičenje na svim frontovima, neka prioritizuju šta im je bitno, a ne da se ovako svercuju.

Djomla 011

pre 2 meseca

Ma mi nista nerazumemo kako da ne

pika557

pre 2 meseca

Sramota sto se zale, pa ni zvezda nije odlagala derbi pa smo ima lil-derbi-lil u 7 dana

Dakara

pre 2 meseca

Nadam se da će pasti sa trona Evrope i Francuske !!!!!

Aleksandar Obradovic

pre 2 meseca

Sto bi nas zanimalo to
B

Borkic r

pre 2 meseca

Pa sta nas zanima, radite sta ocete
n

nenadaleksandra

pre 2 meseca

Sto bi voleo da Lans uzme titulu
m

mladi23

pre 2 meseca

Ne kapiram ga sta sad kuka,kada je odlagao znao je raspored,igraj sad i trpi,i izgubi titulu,sto bih ja licno voleo..

Milos Nicin

pre 2 meseca

tesko na bajern, nemci su cudo

Marko Kolasinac

pre 2 meseca

Druze sta onda klubovi iz PL da kazu koji prakticno celu sezonu igraju na svaka 3-4 dana, liga, kupovi, Evropa, a ti kukas u Ligi 1 gde vam se uveliko povladjuje i odlazu utakmice redovno, sta bi onda radio da si trener u Engleskoj...???
B

Bacoglavac

pre 2 meseca

Имају 18 екипа у првенству, не играју два купа и плус одлажу текме... И онда кукају да имају пренатрпан распоред, а упоредите то са Енглеским екипама
m

micko041.

pre 2 meseca

Odlagali utakmice, sad ih sve stiglo. Koliko utakmica za kratko vreme umesto da igraju koliko toliko rastereceno, sami su to trazili.
A

Ankok99

pre 2 meseca

Tesko na bajern nemci su cudo

Pajko666

pre 2 meseca

Bajern će da ih rutinira u dve tekme a onda će Lans da ih dokrajči kod kuće za titulu.... I eto prilike Enrikeu da preskoči Lamanš i sedne na klupu Man Utd...

Benny Ben

pre 2 meseca

Daj čoveče imaju budžet milijardu E, 30 igrača na tapetu, moze da igra bilo koji, ako treba tekma na 2 dana, no problem.
P

Peki30

pre 2 meseca

Ja o ovome pričam vec mesec dana. Oni su 2 utakmice odložili i igrali super sveži i protiv celsija i liverpul. Tako da oni rezultati su samo odraz te svežine. Prvi,meč u prvenstvu su izgubili čim nisu pauzira, sad od lična. Isti je slučaj i sa španskim klubovima, npr barsa-njulakastl uopšte nije ta razlika, nego su ovi igrali mnogo lakše mečeve i sačuvali svežinu. I bajern isto

Ricma125

pre 2 meseca

Pare ne mogu protiv pravila
D

Drhaus86

pre 2 meseca

ajde bajern izgazite ih najskuplji roster u evropi ne u feancuskoj i odlazu tekme

Marko Balanovic

pre 2 meseca

Dzabe sve to kada bayern gazi sve redom

Marko Golubovic

pre 2 meseca

kako bi bilo filmski da im lans uzme titulu

Salleee

pre 2 meseca

Bravo za naslov, kad su odlagali bilo je super a sad ne valja. Mislim da to ne treba da se dozvoljava, mora kalendar da se postuje i zdravo
T

Trololo

pre 2 meseca

Velika je sramota sto su uopste odlagali utakmice, pogotovo protiv ovakvog Celzija. Obesmislili su svoju ligu. Iskreno se nadam da nece osvojiti titulu.

Quattro

pre 2 meseca

Ček ček, oni su odlagali utakmice u martu i aprilu, pa sad u maju moraju da odigraju 5 utakmica za 15 dana? Kakvi genijalci, pomeris sve utakmice za kraj sezone kad se lomi sve umesto da igras koliko-toliko rasterecen 🙌

nikoladj789

pre 2 meseca

Placite placite arapske suze

Milosac Markovic

pre 2 meseca

Moramo da prebrodimo to kao tim. Danas smo promenili šestoricu igrača jer smo morali to da uradimo. I uradićemo to i u predstojećim mečevima. Ako to ne razumete, onda ne razumete ništa", kaže Luis Enrike